← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Методи лікування целюліту

версія для друку

Апаратні методи лікування целюліту

лікування целюлітуДля ЛІКУВАННЯ ЦЕЛЮЛІТУ використовують різні методи: з застосуванням електричного струму, чинників механічного, температурного впливу та ін. Більшу популярність сьогодні набувають методи поєднання впливу. Однак на тлі будь-якого лікування целюліту потрібно адекватний догляд за шкірою, що включає дбайливе очищення, ексфоліацію і постійне зволоження. Він є важливою складовою частиною комплексної програми лікування целюліту, так як приводить до зменшення сухості шкіри, відновлює її тургор, покращує текстуру і колір. Для очищення шкіри використовуються гелі та муси, не змінюють рівень кислотності, а для зволоження - емульсії і креми для тіла. Допустиме також застосування відлущуючих коштів для тіла 1 раз в 7 - 14 днів.Лікування целюліту із застосуванням електроструму

Електрофорез - Поєднання впливу на уражену тканину гальванічного струму і лікарських речовин. Спрямованість методу лікування целюліту: посилення мікроциркуляції, розсмоктуючу та ліполітичну дію, а також інші властивості використовуваного лікарського засобу.

Методика призначення: через день, 10 - 12 процедур, час - 15 - 20 хвилин.

Лімфодренаж - Низькочастотне вплив імпульсним струмом на м'язи для стимуляції лімфовідтоку. Лімфодренаж проводиться за допомогою біполярних імпульсів, координованих з серцевими скороченнями, послідовно від периферії до центру. Спрямованість методу лікування целюліту: лімфодренаж.

Методика призначення: 2 - 3р./нед., 10 - 15 процедур, час - 40 хвилин.

Міостимуляція - Вплив змінним імпульсним струмом на нервово - м'язові структури для отримання спайковых відповідей і пасивних м'язових скорочень. Направвленность методу лікування целюліту: тонізація м'язів, зміцнення м'язового каркаса.

Методика призначення: 2 - 3 р/тиж., 15 - 20 процедур, час 20 - 40 хвилин.

Електроліполіз - Пряме ліполітичну дію електричного струму на жирову краплю адипоцитів з розщепленням її до кінцевих продуктів розпаду і вивільненням великої кількості енергії. Спрямованість методу лікування целюліту: ліполіз.

Методика призначення: 1 раз на 4 - 5 днів, 10 - 15 процедур, час - 60 хвилин.

лікування целюлітуМікрострумова терапія - Використання струмів малої сили (до 600 мкА) і явища інтерференції для нормалізації біоелектричного потенціалу клітинних мембран, активізації метаболізму і посилення синтезу АТФ. Спрямованість методу лікування целюліту: лімфодренаж, ліфтинг, відновлення тонусу шкіри, антицелюлітні програми.

Методика призначення: через день, 15 - 20 процедур, час - 40 хвилин.

Механіка, вакуум, температура для лікування целюліту

Ультразвукова терапія - Хвиля ультразвуку використовується для деструктуризації жирової краплі, поліпшення мембранного транспорту, прискорення метаболічних процесів, дефиброзирующего дії на сполучнотканинні структури, що розділяють жирові клітини на мікро - і макронодулы. Спрямованість методу: опосередкований ліполіз, відновлення еластичності і пружності сполучнотканинних структур.

Методика призначення: 2 - 3 р/тиж., 10 - 15 процедур, час - 15 - 20 хвилин.

І вібротерапія - Низькочастотне дію, прискорює мікроциркуляцію та метаболічні процеси. Спрямованість методу лікування целюліту: лімфодренаж, антицелюлітні програми.

Методика призначення: 2 - 3 р/тиж., 10 - 15 процедур, час - 20 - 30 хвилин.

лікування целюлітуВакуумне вплив - Негативний тиск, що створюється у вакуумній камері, веде до зміни онкотичного та гідростатичного тиску і сприяє локальному зниження набряку і прискоренню процесів метаболізму. Циклічний вакуум допомагає деструктурировать жирову краплю. Спрямованість методу лікування целюліту: лімфодренаж, опосередкований ліполіз.

Методика призначення: щодня або через день, 15 - 20 процедур, час - 15 хвилин.

Пресотерапія - Чередующееся зміна тиску повітря. Спрямованість методу лікування целюліту: лімфодренаж.

Методика призначення: 2 - 3 р/тиж., 10 - 15 процедур, час - 30 хвилин.

Термотерапія - Тепло - і кріотерапія допомагає поліпшити мікроциркуляцію, збільшує проникність косметичних засобів через епідерміс. Спрямованість методу лікування целюліту: розкриття пор, виведення шлаків, поліпшення тургору і еластичності шкіри.

Методика призначення: 1 - 2р./нед., 10 - 15 процедур, час - 50 хвилин.Поєднання методів лікування целюліту

лікування целюлітуЕндермологія - Методика включає в себе три механічних фактора впливу на всі структурні одиниці тканин (механічний роликовий масаж, вібрація, вакуумна аспірація). Спрямованість методу лікування целюліту: лімфодренаж, моделювання фігури (перерозподіл жирових відкладень), опосередковане ліполітичну дію, відновлення тургору і еластичності шкіри.

Методика призначення: 1 - 2 р/тиж., 15 - 20 процедур, час - 35 - 60 хвилин.

Грязелікування - Застосування теплих грязьових обгортань для посилення процесів метаболізму. Спрямованість методу лікування целюліту: відновлення тонусу шкіри, активізація обмінних процесів.

Методика призначення: 1 - 2 р/тиж., 10 - 15 процедур, час - 30 - 60 хвилин.

Мезотерапія - Введення мікродоз лікарських засобів у верхні шари епідермісу для поліпшення мікроциркуляції, прискорення окисно - відновних реакцій. Спрямованість методу лікування целюліту: в залежності від складу коктейлю лікарських засобів - ліполіз, відновлення тонусу шкіри і т.д.

Набір методик для лікування целюліту досить великий, тому важливо пам'ятати про черговості призначення процедур і етапності програми. Етапи визначають певний часовий ділянку, на який та чи інша методика встигає розгорнути свою активність (наприклад, для електроліполізу необхідно провести 3 - 5 процедур протягом 2 - 3 тижнів, щоб отримати початковий результат). В середньому кожен з етапів курсу тривають 2 тижні, за цей час проводиться від 4 до 6 процедур. Наприклад, лімфодренаж призначається 2 - 3р./нед., таким чином, на першому етапі виконується 4 - 6 процедур. Це вже є значною розвантаженням організму від надлишку рідини і хорошою базою для призначення на наступному етапі таких процедур, як міостимуляція і "глибоке тепло".

На першому етапі, виходячи з патогенезу целюліту, рекомендують проводити наступні процедури.

Лимфожренажные процедури для зменшення межтканевого набряку. Використовуються прессопроцедуры, микротоковый лімфодренаж, послідовний электролимфодренаж, ендермологія. Ефект від процедури видно відразу, він виражається у зменшенні пастозності та посилення роботи сечовидільної системи.

Ліполітичні процедури (зменшення розмірів адипоцитів, деструктуризация жирової краплі) із застосуванням електроліполізу, мезотерапії, електрофорезу, вакуумних методик, ультразвукової терапії, ендермологіі. На першому етапі не рекомендується проводити теплові процедури, тому тепло розширює судини і підсилює приплив крові, провокуючи посилення судинного стазу.

При лікуванні пізніх стадій целюліту (Ш-IV ст.) необхідно вплив на фіброзні сполучнотканинні структури. Для цього призначаються ультрозвукова терапія і ендермологія. На другому етапі курсу методики входять у фазу розгорнутого дії і, зберігаючи у призначенні лімфодренажні, ліполітичні, ультразвукові та ендермологічні процедури, рекомендується приєднувати для целюліту I-II ст. методики, зміцнюють м'язовий каркас і теплові процедури з грязьовими обгортаннями. Причому температура під час теплових процедур не повинна бути високою, щоб процеси дифузії косметичних засобів переважали над процесами виведення токсинів (потовиділення). На цьому етапі кількість лимфодренажных процедур можна скоротити вдвічі.

Для целюліту III-IV ст. процедури миостимуляции і "глибокого тепла" вводяться на третьому етапі (з 4 - 6 тижнів). тут важливо уважно стежити за станом тонусу шкіри і при його зниженні додавати призначення процедури эндормологии, мікрострумової терапії, "холодного" обгортання.

Курс процедур для лікування целюліту I-II ст. має тривати не менше 6 - 8 тижнів + підтримуючий етап; для лікування целюліту III-IV ст. курс становить 14 - 15 тижнів + підтримуючий етап.

На жаль, не у всіх салонах, які займаються лікуванням целюліту, наданий повний перелік апаратів і методик. Тому дуже важливо, знаючи основні патоморфологическите зміни при целюліті, вибирати інші методи лікування, аналогічні за дією.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua