← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Боротьба з целюлітом

версія для друку

Глава 4. Комплексна програма боротьби з целюлітом

Загальний підхід до боротьби з целюлітом

боротьба з целюлітомВся принадність і новизна пропонованого підходу в БОРОТЬБІ З ЦЕЛЮЛІТОМ полягає в тому, що спочатку слід розібратися в основах фізіології людського організму, щоб потім діяти в повній згоді зі своїм тілом, а не проти нього. Тут не може бути ніяких секретів і безпідставних обіцянок Ваш успіх в БОРОТЬБІ З ЦЕЛЮЛІТОМ багато в чому залежить від того, наскільки добре ви засвоїли матеріал, викладений у попередніх розділах.

Дуже важливо усвідомити, що програма БОРОТЬБИ З ЦЕЛЮЛІТОМ - це не перелік заходів, а ціла життєва стратегія, і головний обвинувачений всій цій історії - той спосіб життя, який ми ведемо. Вам немає необхідності проводити радикальні зміни, які змінять ваше життя з ніг на голову або будуть неймовірно важкі в здійсненні. Я завжди підкреслюю, що характер змін у вашому житті великою мірою залежить від глибокого розуміння того, як і чому ми це робимо. Розуміння глибини відбуваються в організмі змін дозволяє нам не відхилятися від обраного шляху день за днем і рік за роком.

Необхідна програма поступового і тривалого впливу на всі органи і системи, яка згодом дасть стійкий і довготривалий ефект. При цьому витрачені зусилля будуть сповна оплачені чудовими результатами, простирающимися далеко за межі проблем з целюлітом.

Програма мінімум - ліквідувати зовнішні прояви целюліту, які дуже негативно впливають на психіку жінки. Ці огидні горби, западини і опуклості з'являються зовсім не за ніч, але ми бажаємо, щоб зникли вони негайно. Постарайтеся набратися терпіння, уявіть собі, що за період від півроку до року ваше тіло зміниться настільки, що це перевершить ваші найсміливіші очікування.

Кінцева мета простягається далеко за межі боротьби з целюлітом. Результати обіцяють бути надзвичайно великими. Коли ви почнете коригувати фізіологічні процеси вашого організму, базуючись на принципах правильного харчування, цілеспрямованого використання фізичних вправ, «тренування шкірного покриву» та управління стресовими станами, то незабаром відчуєте, що зміни відбуваються не тільки в проблемних зонах вашого тіла, але і в інших його частинах, зовні не порушених целюлітом.

Якщо ви повні рішучості і сумлінно виконуєте всі вказівки, то безсумнівно помітите зміни у вашому тілі через дуже короткий час - можливо, це буде декілька тижнів. Потім ці зрушення в організмі візьмуть стабільний, стійкий характер, і це вже буде початок формування нового способу життя. Рівень вашого здоров'я і самопочуття покращиться понад всякі очікування. Якщо ви часом мали проблеми з травленням, вони поступово зійдуть нанівець. Ви помітите, що стали менше застуджуватися, зникли головні болі, вас перестали турбувати інші незначні відхилення у стані здоров'я.

Стратегія боротьби з целюлітом бере до уваги природні біологічні ритми людського організму і базується на основних фізіологічних принципах його функціонування. Саме поступове поліпшення стану дасть вам можливість отримати стійкі результати без шкоди для здоров'я.

Запам'ятайте, ви лікуєте целюліт зсередини свого організму, і це єдиний ефективний спосіб боротьби з целюлітом.

Помірність і здоровий глузд - ось серце нашої програми. Ми лише змінюємо свої погляди на деякі проблеми, що дозволяє безпомилково дотримуватися запропонованої стратегії. Якщо нам вдасться виконувати всі вказівки і слідувати всім рекомендаціям щодня, інше прийде само собою. Целюліт поступово почне зникати, по мірі того, як ми будемо брати під контроль всю ситуацію в цілому.

Основні пункти програми боротьби з целюлітом

Стратегія боротьби з целюлітом, становить ядро цієї книги, грунтується на таких основних позиціях: харчування, фізичні вправи, догляд за тілом і психологічна тренування.. Важливо усвідомити, що кожен з пунктів програми відіграє суттєву роль, але всі вони взаємопов'язані і діють спільно. Це єдиний шлях досягти максимально можливих результатів.

Правильне харчування

Гнучка програма правильного харчування передбачає вживання в їжу свіжих продуктів з низьким вмістом жирів, але мають високу поживну цінність. Перевага надається складним вуглеводу» овочах, фруктах, зернових і бобових. Всі вони багаті солями калію, на які робиться наголос у нашій програмі харчування. Ці продукти з низьким вмістом! жирів сприяють відновленню натрієво-калієвого балансу, одночасно очищаючи міжклітинний простір від застійних явищ.

Важливою частиною розділу про харчуванні є розроблений мною підхід до вживається в їжу продуктів. Ми повинні розвивати модифікований підхід до продуктів харчування. Продукти треба оцінювати як з точки зору поживної цінності для організму, так і з точки зору очисної функції, яку вони забезпечують. Певні види продуктів сприяють утворенню целюліту, інші ж, навпаки, допомагають позбутися від нього.

Фізичні вправи

У той час як продукти харчування надають тілу будівельний матеріал, фізичні вправи формують його і вносять необхідні корективи. У програмі боротьби з целюлітом використовуються два типи фізичних вправ: ті, які покращують стан всього організму і ті, які формують окремі групи м'язів. Перші з них, зазвичай звані аеробними, представляють із себе вправи невисокої інтенсивності, які добре розвивають серцево-судинну систему організму. Покращуючи кровообіг і циркуляцію лімфи в організмі, ці рухи впливають на целюліт зсередини. До аеробних вправ відносяться ходьба, плавання, їзда на велосипеді, всі вони легко можуть знайти своє місце в режимі вашого дня.

Вправи, що зміцнюють м'язи, спрямовані на те, щоб тонізувати, підтягнути, поліпшити стан і форму проблемних зон жіночого тіла. Це фізичні вправи ізольованого впливу, які вимагають значних м'язових зусиль, але дуже ефективно впливають на форму стегон і сідниць, допомагають підтягти живіт і зменшити талію. І що найважливіше, вони не важкі у виконанні, займають мало часу і дуже ефективні.

Ключове місце в розділі про фізичних вправах займає дихання. Дихання не тільки забезпечує клітини киснем, але і контролює потік лімфи. Спеціальні дихальні вправи покращують циркуляцію лімфи і забезпечують приплив до клітин максимальної кількості кисню. А це - вирішальні чинники у боротьбі з целюлітом. Глибоке дихання робить буквально чудеса в підвищенні рівня енергії вашого організму і в той же час очищає все тіло від продуктів обміну.

Комплексний догляд за шкірою в боротьбі з целюлітом

Простий, але ефективний масаж шкірного покриву може значно прискорити процес позбавлення від целюліту. Завдяки стимулюючому впливу на тканини шкірного покриву, самомасаж спеціальною щіткою і просто руками ( методика описана нижче ) допомагає Розгладити шкіру, прибрати горби і опуклості, підняти тонус тканин, поліпшити мікроциркуляцію крові та лімфи.

Контроль стресових ситуацій та ідеомоторне тренування

Оскільки стреси - один з факторів, що призводять до утворення целюліту, ми просто зобов'язані навчитися їх контролювати і зводити нанівець їх руйнівний вплив на організм. У наступних розділах ви знайдете спеціальні методики зняття стресів, які допоможуть вам справлятися з різними життєвими ситуаціями, пов'язаними з хвилюваннями і напругами нервової системи

Самонавіювання з багатьох причин грає ключову роль в позбавленні від целюліту. Правильно сконцентрувавши розумову енергію, ми можемо активно впливати на деякі функції нашого організму. Подумки уявляючи собі, як ми хотіли б виглядати, яке тіло мати, ми робимо деякі важливі кроки до досягнення цієї мети.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua