← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Целюліт: фізичні вправи

версія для друку

Глава 6. Фізичні вправи

ФІЗИЧНІ ВПРАВИ, що коректують форму тіла ...і ваші м'язи

фізичні вправиМ'язи утворюють контури вашого тіла, їх тонус і форма прямо впливають на фігуру. Якщо ви тренуєтеся часто і в потрібному режимі, а саме таку фізичну навантаження дають вправи, що коректують форму тіла, то ваші руки будуть сильними і мускулистими, талія вузькою і стрункою, живіт плоским, стегна щільними і рівними, а сідниці жорсткими і підтягнутими. Нетренированная м'язова тканина стає м'якше, слабшає і обвисає, в підшкірному жировому шарі утворюються целюлітні горбки і ямки. Якщо ви в поганій фізичній формі або просто хочете ще більше зміцнити свої м'язи і додати їм потрібний вид, то вищевказані вправи дадуть оптимальні результати у найкоротші терміни.

Хороший м'язовий тонус необхідний для нормального функціонування всіх фізіологічних процесів. Він також має життєво важливе значення для нормального кровообігу. Мышечныи тонус підтримується тільки в результаті систематичних вправ. При відсутності регулярного фізичного навантаження м'язи стають в'ялими і млявими.

Дуже важливо співвідношення м'язового та жирового компонентів тіла, і ви, поза сумнівом, знаєте це. Чим більше у вашому тілі м'язів і чим менше жиру, тим активніше проходить обмін речовин. Не так важлива величина ваги тіла, як співвідношення так званої тонкої і жирової маси. Ви можете мати надлишок жиру в організмі, навіть якщо у вас немає надмірної ваги. Жінки, які регулярно сидять на дієтах, є першими кандидатами в ці ряди. Вони можуть зовні виглядати стрункими, але при відсутності регулярних фізичних навантажень, втрата ваги, втрачають не тільки жир, але і м'язову масу. Єдиний спосіб зберегти і навіть збільшити кількість м'язової тканини при позбавленні від жирової тканини - це регулярно та систематично займатися фізичними вправами і правильно харчуватися. Організм, в якому ефективно протікають обмінні процеси в змозі підтримувати здорове співвідношення м'язового та жирового компонентів тіла.

Фізичні вправи, що поліпшують стан всього організму... і ваші аеробні можливості

Фізичні вправи загальної спрямованості надають позитивний вплив на ваше здоров'я, фізичний стан і фігуру..

Протягом останніх десятиліть нам наполегливо переконували, що аеробне тренування - це важка фізична навантаження. Нові дослідження свідчать про те, що для того, щоб повною мірою потиснути плоди аеробної фізичної навантаження - стати стрункою, фізично міцною і здоровою, зняти психічну напругу, підняти настрій - нам зовсім ні до чого бігати виснажливі марафонські дистанції. Все набагато простіше. Сучасний, більш поміркований підхід до проблеми фізичного навантаження свідчить, що будь-яке значне збільшення навантаження на організм обернеться вам міцним здоров'ям і довголіттям. Немає ніякої необхідності доводити себе до знемоги і виробляти складні підрахунки навантаження.

Аеробні фізичні вправи низької інтенсивності, такі як ходьба, плавання, їзда на велосипеді, біг на лижах та ковзанах, дійсно роблять чудеса в стимуляції кровообігу і циркуляцим лімфи в організмі.

Дихання та його функції: забезпечення організму киснем і виділення вуглекислого газу

Правильне дихання є важливою функцією при виконанні вправ і життєво необхідно для здоров'я. Вправи, що поліпшують стан всього організму в значній мірі стимулюють і розвивають глибоке дихання.

Стречінг... для розвитку гнучкості і омолоджування організму

Фізичні вправи на розтягування дуже важливі для розвитку і підтримання на належному рівні якості гнучкості. Гнучкість зв'язок і суглобів звичайному людині потрібна не менше, ніж спортсмену або балетного танцюристу. Всі ми народжуємося гнучкими. Однак у міру того, як роки йдуть, дана від природи гнучкість неухильно втрачається, а ми самі цей процес стимулюється, ведучи сидячий спосіб життя. Чим більше часу ми просиджуємо», тим швидше наші м'язи і суглоби втрачають колишній розмах рухів, змушуючи нас і відчувати себе і виглядати старше, ніж ми є. Вам слід включати велику кількість вправ на розтягування в режим щоденного тренування, особливо це стосується «заминки», яка супроводжує кожну вправу. Уявіть собі, що стречінг (розтягування) - це своєрідна форма дихання для м'язів і сполучних тканин.

Час занять

Фізичні вправи не повинні бути неприємною процедурою, яку вам постійно хочеться відкласти на завтра або післязавтра. Їм слід стати невід'ємною, доступною і доставляє задоволення частиною вашого життя. Найкращий час для занять - це те, що вас влаштовує. Чим зручніший для вас розклад спортивних занять, тим більше ймовірність, що ви не станете їх пропускати. Дуже хороша ідея зробити заняття кожен день в один і той же час, тоді вони ввійдуть у звичку, щоденну потребу, яка доставляє вам радість, задоволення і піднімає ваш життєвий тонус.

Висновок

Є ще один момент, який слід усвідомити щодо занять фізичними вправами. Ви повинні набратися терпіння. Якщо ви знаходитесь в поганій формі, ви не зможете в помах ока знайти пристойне фізичний стан. Всі зміни, безсумнівно, позитивного характеру проявляться через певний час. Уникайте великих фізичних навантажень на початкових етапах занять. Працюйте повільно, але вірно. Якщо ви перезавантажте свій організм на початку, є ймовірність, що ви кинете заняття. Серед тих, хто не довів справу до кінця, було дуже багато відданих ентузіастів. Прислухайтеся до свого тіла. Намагайтеся поступово зростати. Звикайте до навантаження, і ваші зусилля будуть оплачені сповна.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua