← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Стретчинг

версія для друку

Стретчинг вправистретчингСТРЕТЧИНГ (stretch)- вправи на розтягування корисні і необхідні всім, незалежно від віку і рівня розвитку гнучкості. Для досягнення найкращих результатів вам необхідно включити цілий ряд вправ на гнучкість свої щоденні тренувальні заняття. Ви можете виконувати всі вправи підряд або частина з них за вибором залежно від бажання і потреб.

Займаючись стретчінгом, ви повинні усвідомити для себе, яку конкретну користь для свого організму ви отримуєте:

-- СТРЕТЧИНГ надає стимулюючу дію на кровообіг і циркуляцію лімфи в організмі.

-- СТРЕТЧИНГ вправи, що включаються в заключну частину тренувального заняття, допомагають м'язам відновитися шляхом повернення від скороченого стану до колишньої довжині (у спокої).

- СТРЕТЧИНГ вправи надають розслаблюючу дію на м'язи і знімають різні болі, викликані стресами і напругами нервової системи.

-- СТРЕТЧИНГ уповільнює і робить поступовими деякі процеси в нашому організмі, пов'язані зі старінням.

-- М'язи, регулярно тренованих в розтягуванні, зберігають свою еластичність, добре забезпечуються кров'ю і поживними речовинами.

- Вправи на розтягування - це ефективний засіб зниження психічної напруги, оскільки вони тонізують м'язи, але розслаблюють мізки.

- Заняття стретчингом дозволять вам відчути себе високою, стрункою і гнучкою, а поліпшення стану м'язового апарату не може не позначитися на поліпшення постави.

На що звернути увагу

Завжди розтягуйтеся до певних, характерних лише для вас меж. Відчуття повинні бути тільки приємними і супроводжуватися відчуттям розслаблення. Больові відчуття - це знак до того, що амплітуда розтяжки занадто велика.

- Ніколи не пружиньте, але виконуйте «утримання».

- Ідеальний час для тренування в розтягуванні - це відразу після навантаження: ходьби або іншої форми аеробних вправ. Також, оскільки стретчинг знімає зайву напругу м'язів, ви можете використовувати ці вправи в будь-який час для підвищення настрою та гарного самопочуття.

- Під час вправ на розтягування не забувайте правильно дихати. Найголовніше в цьому - не затримувати подих і не форсувати видих. Найкраще дихати зазвичай і спокійно, а в перервах між вправами можна зробити глибокий вдих і повний видих.

СТРЕТЧИНГ вправа 1

Підніміть руки вгору і потягніться, піднімаючи вгору плечі і грудну клітку. Утримаєте 5 рахунків.

СТРЕТЧИНГ вправа 2

Тепер поставте руки назад, сцепите долоні, втягніть живіт і нахиліться вперед так низько, як можете. Утримаєте 15 повільних рахунків.

СТРЕТЧИНГ вправа 3

- Згинаючи коліна, нахиліться вперед, торкаючись руками підлоги.

- Випрямити коліна настільки, наскільки можете. Утримаєте 15 рахунків. Повільно прогніть спину, згинаючи ноги і, повертаючись в початкове положення.


СТРЕТЧИНГ вправа 4

Випросталась, поставте ноги нарізно, втягніть живіт, грудна клітка піднята. Поставте праву руку на верхню частину правого стегна, а ліву - вгору над головою. Тягніться лівою рукою вправо так, як ніби ви хочете штовхнути рукою стіну. Утримаєте 15 рахунків. Повільно поверніться у вихідне положення і виконаєте вправу в іншу сторону.

СТРЕТЧИНГ вправа 5

Поставте ноги ширше, нахиліться вперед і поставте долоні на підлогу. Ковзаючи правою ногою в сторону і згинаючи ліву ногу, прийміть положення, зображене на малюнку. Відчуйте розтягнення всієї внутрішньої поверхні правого стегна. Утримаєте 15 рахунків. Поміняйте ноги і виконайте вправу в іншу сторону. Контролюйте положення стоп: вони повинні стосуватися підлоги всією підошвою протягом усього вправи.

СТРЕТЧИНГ вправа 6

Ляжте на спину, притягніть праве коліно до грудної клітки. Утримаєте 5 рахунків.

6-А. Тепер випряміть праву ногу так, як можете не викликаючи больових відчуттів, і постарайтеся притягти її до грудної клітки. Утримаєте 10 або 15 рахунків. Повільно опустіть ногу. Виконайте вправу іншою ногою.

СТРЕТЧИНГ вправа 7

Ляжте на спину і притягніть обидва коліна до грудної клітки. Нахиліть голову вперед до колін і утримаєте це положення 10-15 рахунків.

СТРЕТЧИНГ вправа 8

- Лежачи на спині, притягніть обидва коліна до грудної клітки і захопіть руками стопи.

- Акуратно і повільно випрямляйте ноги до можливого для вас положення. Утримаєте 10-15 рахунків.

СТРЕТЧИНГ вправа 9

Сидячи на підлозі зі схрещеними ногами або стоячи, нахиліть голову точно в бік, як би поклавши її на плече. Утримаєте 5 рахунків. Поверніться у вихідне положення і виконаєте вправу в іншу сторону. Повторіть двічі.


СТРЕТЧИНГ вправу 10

Сидячи на підлозі зі схрещеними ногами або стоячи, поверніть голову в одну сторону так, щоб ви могли зазирнути за своє плече. Утримаєте 5 рахунків. Поверніться у вихідне положення, потім поверніть голову в інший бік і знову виконайте утримання. Повторіть двічі. В кінці комплексу вправ на розтягування виконайте кілька глибоких вдихів.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua