← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Що таке целюліт

версія для друку

ВСТУП: ЦЕЛЮЛІТ - ЩО ЦЕ ТАКЕ?


що таке целюлітЩО ТАКЕ ЦЕЛЮЛІТ в даний час, здається, вже всі знають. Знають і те, що практично кожна жінка має його, враховуючи той факт, що після 16 років 90 % жінок в тій чи іншій мірі стурбовані проблемами, пов'язаними з погіршенням фігури і витікаючими з цього наслідками для психіки.

У даній главі зроблена спроба оцінити всі без винятку аспекти, пов'язані з наявністю целюліту. Більше того, я поясню в деталях, як можна ліквідувати цю проблему раз і назавжди. Я глибоко переконана в тому, що кожна жінка може зліпити свою фігуру так, як вона того забажає. Не має значення, в якому фізичному стані ви перебуваєте, і яке у вас кількість жирової тканини. Якщо ви будете слідувати програмі та рекомендацій, викладених у цій книзі, ви позбудетеся від пухкої жирової маси або, у всякому разі, зможете легко контролювати її стан і кількість.

В першу чергу необхідно усвідомити всі ті причини, які сприяють розвитку целюліту. Якщо ви вже виявили «неполадки» - а я маю глибоке переконання, що целюліт неминуче викликає дискомфортне душевний стан - то ви вже перебуваєте на шляху до усунення проблеми. Дуже важливо розуміти, що целюліт є результатом сполучення декількох чинників впливу, що в остаточному підсумку призводять до утворення бугрів і ямочок в області стегон і сідниць. А тому для усунення цих відхилень необхідний системний підхід і оцінка функціонування всього організму в цілому.

Незважаючи на те, що целюлит часто супроводжується надлишковою вагою, він зовсім не є головною причиною хвороби. Дійсно, худі жінки скаржаться на наявність целюліту аж ніяк не рідше. Для тих же, хто вже досяг своєї ідеальної ваги тіла, програма дозволяє підтримувати його на цьому рівні без найменших зусиль. Найголовніше - правильно харчуватися, і тоді ви будете забезпечувати своє тіло всіма необхідними живильними елементами замість того, щоб мучити його голодом, намагаючись скинути зайву вагу.

Целюліт - хвороба розбалансованого організму. У цьому процесі відіграють роль декілька чинників. І в першу чергу це спосіб життя. Ми переїдаємо, перекушуємо на бігу, не встигаючи пережовувати їжу, їмо що попало під руку, якщо відчуваємо голод, а іноді їмо, коли і зовсім не голодні. Ми поступаємося своїм бажанням, коли знаємо, що не повинні цього робити. Ми вживаємо алкоголь і куримо - іноді внаслідок соціальних причин, іноді у вигляді боротьби зі стресом. Стреси, впливу яких ми щодня піддаємося, збирають свою данину тиждень за тижнем, рік за роком. Іншими словами, проблема целюліту не виникає в один день. Однак замість того, щоб впадати в паніку або депресію, слід взяти себе в руки, набратися терпіння і в першу чергу вивчити весь курс методів і засобів лікування, які ґрунтуються на знанні фізіології людського організму. Копітка робота над своїм тілом, а не проти нього - це і є одна з найважливіших частин програми.

І треба зауважити, що гармонія в першу чергу порушується у внутрішньому середовищі організму, тому середовищі, яка складається з рідин, що омивають усі клітини тіла. Саме вона доставляє клітинам живильні речовини і забирає продукти виділення, граючи життєво важливу роль не тільки в тому, як ми виглядаємо і як себе відчуваємо, але і в тому, які обриси має наше тіло. Целюліт з'являється там, де розвивається дисбаланс у цьому життєво важливою середовищі, що характеризується двома чинниками: циркуляцією лімфи, тобто повільним і постійним рухом цієї рідини, а також тканево-мінеральним балансом, переважно натрію і калію. Недостатня ефективність цих процесів призводить до застійних явищ, що і лежать в основі утворення целюліта.

Наша мета - ліквідувати «затори» і як їх наслідок застійні явища, забезпечити необхідну циркуляцію рідини і таким чином розгладити горби і ямки, характерні для целюліта. Моя стратегія боротьби з проблемою целюліта включає раціональне харчування, фізичні вправи, догляд за шкірою, боротьбу зі стресами і идеомоторную тренування. Моя програма - це єдино можливий шлях поступового усунення всіх зовнішніх проявів хвороби, але необхідно ретельно дотримуватися всі вимоги методики і повністю присвятити себе вирішенню проблеми. На жаль, чудес на світі не буває. Як би ми не вірили в чудодійність кремів, пігулок або приладів, ефект лікування буде спостерігатися тільки в тому випадку, якщо лікувати проблему зсередини. І це для вас хороша новина! Якщо ви приймаєте рішення правильно харчуватися, регулярно займатися фізичними вправами, контролювати стресові ситуації і стежити за своїм тілом, то це - найкраще, що ви можете зробити для свого організму, і в будь-якому випадку ви залишитеся у виграші. Тому я і дала своїй книзі назву «Як перемогти целюліт». Нашою кінцевою метою є поліпшення стану здоров'я і життєздатності організму поряд з усуненням зовнішніх проявів целюліту - нерівностей шкіри в певних місцях. А результати будуть носити довгостроковий характер і перевершать всі ваші очікування. Ви будете дуже здивовані тим ефектом, який ви отримаєте за загалом невеликі зусилля, які до того ж вже перетворяться на хорошу звичку.

Я не обіцяю, що, наприклад, через 6 тижнів або 6 місяців ваш целюліт випарується немов за помахом чарівної палички. Але я можу сказати, що в тому випадку, якщо ви сумлінно виконаєте всі рекомендації - а я доклала максимум зусиль, щоб зробити свою програму дуже гнучкою - ви будете в захваті від отриманих результатів.

В кінцевому підсумку ви досягнете бажаного і ликвидируете цю пухку жирову деформовану тканину, а нові звички і спосіб життя не дадуть шансу утворитися нової. Ви зрозумієте і усвідомлюєте, що це таке - життя без целюліту. А саме головне, ви навчитеся піклуватися про своє тіло і своє здоров'я на все життя.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua