← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Методи боротьби з целюлітом

версія для друку

Все для тілаПрагнення до краси так природно! А що конкретно ми можемо для цього зробити?

методи боротьби з целюлітомХочеться підставити обличчя теплим променям сонця і ні про що не думати. Але на жаль... не за горами пляжний сезон і треба йому відповідати. Новий купальник - не проблема, а ось за стрункість доведеться поборотися.Знайти і знешкодити

Чоловік в даному випадку нам не союзник, особливо коли намагається жартувати на хвору тему. Один такий «лицар» порівняв жіночий страх перед целюлітом ( ось воно - страшне слово! ) з муками таємного агента. Чому? Обом не дає спокою страх опинитися у відповідальний момент «без прикриття».

Різниця в тому, що шпигун боїться викриття ззовні, а в нас ворог замаскувався прямо в тілі. І ми не завжди уявляємо, з чим нам доведеться боротися.І це все про нього

Спочатку трохи теорії. На частку гіподерми ( підшкірно-жирової клітковини ) припадає 15-20% маси тіла людини ( 8-14 кг ), і її основна роль - створити запаси енергії для організму.

Гиподерма складається з часточок, у кожній з яких близько 30 жирових клітин - адипоцитів. Це резерв, запрограмований на збереження і створення запасу невикористаних аліментарних надлишків у формі жиру.

Основна роль адипоцита - підтримувати енергетичний баланс організму. Для цього є два шляхи: накопичення ( ліпогенез ) і виділення ( розщеплення, або ліполіз ).

Що буде, якщо баланс між цими шляхами метаболізму відсутня? Тоді адипоцит може розростися і перевищити свій нормальний розмір ... 60 разів. Це, в свою чергу, призведе до збільшення обсягу жиру і в деяких зонах - до появи целюліту.Пампушки, худенькі

методи боротьби з целюлітомУ науковій літературі слово «целюліт» не шанують. Така назва не відповідає суті процесу, що відбувається. В підшкірно-жирової клітковини відсутній запалення ( на нього зазвичай вказує закінчення «іт» ).

Целюліт - це збільшення жирових клітин і порушення мікроциркуляції в жировій тканині.

Фізіологи відносять його до вторинних жіночих статевих ознак. Більшість лікарів вважають, що целюліт, особливо на початкових стадіях, - це чисто косметичний недолік ( «придумана хвороба» ).

Обсяг жирових клітин збільшується під дією естрогенів ( жіночих статевих гормонів ), тому целюліт з'являється у репродуктивно значущих зонах ( на животі, стегнах, сідницях, бічних частинах колінах і руках ). У жінок в цих областях альфа-рецепторів, що відповідають за синтез жиру, в 6 разів більше, ніж бета-рецепторів, що відповідають за його розщеплення.

До речі, целюліт не обов'язково сусідить з повнотою. І все ж у жінки з надмірною вагою він виражений сильніше і з віком помітніше, ніж у худих.Жіноча частка

«Апельсинова кірка», «горбиста» і «в'яла» - саме такі визначення дають цьому несимпатичному явищу. Уражені ділянки на дотик стають щільніше, вони більш чутливі, а якщо проблема запущена, то і болючі.

Целюліт - жіноча проблема. Основна причина такої несправедливості - будова підшкірно-жирової клітковини у представниць слабкої статі.

Що може сприяти розвитку целюліту?
  • Спадковість;
  • гормональні порушення;
  • знижена функція щитовидної залози;
  • порушення кровообігу і обміну речовин;
  • надмірна вага;
  • гіподинамія;
  • неправильне харчування;
  • шкідливі звички;
  • стреси.


Як перемогти целюліт?

методи боротьби з целюлітомВчені були здивовані, з'ясувавши, що часто жінка з ентузіазмом починає антицелюлітний догляд за тілом, але незабаром усе кидає... до наступного нападу активності... А потрібна система! Хочете перемогти целюліт і добитися стабільного результату? Займіться оздоровленням організму + систематично впливайте на проблемні зони.

І пам'ятайте: пляжний сезон пройде, а бажання залишатися красивою ніколи!Методи боротьби з целюлітом

Слідкуйте за харчуванням. Воно має бути повноцінним і раціональним. Вибирайте продукти, багаті білками, вітамінами і мікроелементами ( фрукти, сирі овочі, зелень, рибу ). За день випивайте 2 л рідини. Виключіть з раціону смажені, копчені, жирні страви.

Геть шкідливі звички! Щоб розлучитися з ними, іноді досить знати, що куріння ускладнює надходження до тканин кисню, знижує тонус сполучної тканини. Алкогольні напої стимулюють апетит і активізують процес синтезу жирів.

Ні шансу стресу! Якщо від сильних короткочасних переживань люди худнуть, то тривале емоційне напруження дає зворотний ефект...

Радійте руху! Щоб не спровокувати появу целюліту, ходіть більше пішки. Ще краще - регулярно відвідуйте басейн або танц - пол.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua