← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Цілюща дієта

Автори
ВІКІ ЭДЖСОН І ЙЕН МАРБЕР

З тих пір, як ми стали професійними дієтологами, наші погляди на харчування, здоров'я, та й саме ставлення до життя радикально змінилися. Ми обидва відчуваємо себе помолоділими на добрий десяток років...

Харчування і хвороби

Якщо Вас цікавить власне здоров'я і правильне харчування, то в цьому довіднику Ви знайдете коротко викладені практичні рекомендації, засновані на останніх досягненнях науки.

детальніше


 

100 найбільш корисних продуктів харчування

Який би не був ваш спосіб життя, для вас не складе складності привнести в свій раціон найпростіші зміни, які призведуть до швидкого поліпшення вашого здоров'я.

детальніше


 

Не можу скинути вагу

Багато людей розуміють, що прийшла пора змінити дієту, лише усвідомивши, що їм необхідно позбавитися від зайвої ваги. Якщо до цього ж і ви прагнете, то ми дамо вам ту ж пораду, що і нашим клієнтам...

детальніше


 

Як не погладшати

Забудьте свої забобони, подивіться на наведену нижче таблицю, і переконайтеся, що типовий денний раціон може бути не лише збалансованим, але також різноманітним і надзвичайно смачним!

детальніше


 

Харчова непереносимість, харчова алергія

Харчова алергія - досить поширене захворювання. Алергія в наші дні зустрічається набагато частіше, ніж півстоліття тому.

детальніше


 

Способи приготування їжі

Кулінарія це не тільки мистецтво, але і задоволення. Якщо їжа приготовлена якісно, вона і смачніше, і виглядає привабливіше. Однак термічна обробка продуктів часто призводить до зниження їх харчової цінності.

детальніше


 

Млявість, втома - винувато харчування

З споживаної нами їжа виробляється енергія, яка необхідна для здійснення будь-яких функцій нашого організму - від ходьби і здатності говорити до травлення і дихання.

детальніше


 

Цукор і рівень глюкози в крові

Молекули, що виходять при энзиматическом розщепленні білків, жирів і вуглеводів, за структурою являють собою складні цукру, на відміну від звичайного цукру, який додають у гранолу, шипучі напої, торти і бісквіти.

детальніше


 

Тест на рівень цукру в крові

Якщо рівень цукру в крові зростає швидко, це спричинить за собою його подальше різке падіння, а також викид інсуліну, в результаті чого ви відчуєте втому і почнете відчувати потреба в якому-небудь стимуляторі.

детальніше


 

ПМС. Причини ПМС. Жор

Не всяка жінка страждає від передменструального синдрому (ПМС), але ті, на долю яких випадає ці муки, не знають, де знайти притулок від чудовиська, яке є терзати їх плоть з жахливою періодичністю.

детальніше


 

Продукти, що поліпшують пам'ять

Незалежно від того, чи готуєтеся ви до здачі іспиту, проводите 10 годин в конторі, влаштовуєте прийом, сидите за кермом автомобіля або виконуєте будь-яку іншу роботу, що вимагає зосередженості...

детальніше


 

Стрес і харчування

Стрес це неминуче зло, що проявляється в безлічі видів. Важко уявити собі життя без стресу; кожен з нас у той чи інший час піддається стресовим впливам. Розрізняють два види стресу - зовнішній і внутрішній.

детальніше


 
12 3
  


на головну наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua