← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Дієта 6 пелюсток

6 пелюсткова дієта

6 пелюсткова дієтаДієта 6 пелюсток - науково обґрунтований і з точки зору психології дієвий спосіб схуднути. Він заснований на ідеї роздільного харчування, в результаті якого організм легко піддається обману і спалює жири. Шість днів і шість невеликих монодієти - і за тиждень легко йдуть 4-5 кілограмів.

Кожна пелюстка - це стимул

Як вважається, 6 пелюсткова дієта отримала таку незвичайну назву від свого творця, шведського лікаря Ганни Юханссон. Ромашка з шести частин - свідома гра - стимул, в яку вступають худнуть люди. Кожна пелюстка означає денну монодієту, що складається з суворого набору продуктів. Відриваючи на кінець дня частина ромашки, ви підводите підсумок важкого дня, скидаєте втому і налаштовуєтеся на наступну перемогу.

Біологічна сутність цього унікального методу в чергуванні білкових і вуглеводних днів. Поділяючи споживання протеїнових і вуглеводних продуктів, ви запускаєте механізм прискореного спалювання жиру, який дозволяє організму не голодувати і дає такий позитивний результат. А де ж жири, запитаєте ви? Для збалансованого харчування в раціон дієти входять ненасичені жири (сир і риба), які по праву вважаються дієтичними.

Ця дієта, як і інші, має свої підводні камені, але варто відзначити, що тут їх набагато менше завдяки збалансованого раціону і короткочасності. Дієта 6 пелюсток шкоду надає тільки в тому випадку, якщо вам прописали лікувальний раціон, який не поєднується з принципом роздільного харчування. Також варто бути обережніше годуючим матерям.

Раціон харчування

Основним і непорушним правилом дієти є суворе дотримання послідовності днів. Кожен з них грає свою роль, і якщо поміняти ланки місцями, бажаний результат не буде досягнутий. Дієта 6 пелюсток меню має складається з монодієт, назви яких означають денний раціон:

  • рибний день - харчування організму «корисними» жирами;
  • овочевий день - спалювання жиру і збагачення корисними вуглеводами;
  • курячий день - поповнення запасу білка;
  • злаковий день - спалювання жиру;
  • сирний день - поповнення запасу мінеральних речовин;
  • фруктовий день - спалювання жиру.

Кожен день потрібно їсти в свіжому, вареному і тушкованому вигляді тільки страви, що відносяться до зазначених груп. Повна відмова стосується лише двох видів продуктів: легко засвоюваних вуглеводів і алкоголю, який значно знижує швидкість спалювання жирів.

З напоїв допускаються зелений і чорний чай, проста вода, домашній квас і молоко в сирний день. Дієта 6 пелюсток рецепти пропонує самі різні: тут все залежить від вашої кулінарної фантазії. Ми запропонуємо декілька порад: курку бажано очищати від шкірки, спеції додавати в салати негострі, овочі вибирати з низьким вмістом крохмалю, а злаки - в основному цільні.

Результати дієти

Вихід з дієти 6 пелюсток відбувається на сьомий день. Щоб зберегти результат, потрібно деякий час харчуватися тими ж продуктами, що й під час дієти, тільки комбінуючи їх невеликими порціями. Всупереч розхожій думці починати другий цикл цієї дієти відразу після закінчення першого не можна. Якою б збалансованої вона не була, організму потрібно дати як мінімум тижневий відпочинок, після чого можна починати спочатку.

Завдяки тому, що цей метод зібрав всі достоїнства монодієт воєдино, дієта 6 пелюсток результати дає більше, ніж просто хороші. Ви скинете п'ять кілограмів і при цьому будете в життєвому тонусі. Фізична активність буде тільки на користь, а збалансоване харчування дозволить уникнути непритомності і слабкості.

Ця дієта має мінімум недоліків і максимум приємних вражень, коли на 7 день від ромашки з пелюстками нічого не залишиться. Дієта 6 пелюсток відгуки залишає найкращі, адже психологічний стимул працює не гірше, ніж свідчення терезів.

Вікторія, 29 років.

У цій дієті мене тішить найбільше одне: можна готувати безліч страв і при цьому додавати сіль. Сьогодні третій день, а вже пішли майже два кіло. Готую на день тушковану курячу грудку, запечену зі спеціями. І смачно, і голодувати не треба!

Ніна, 20 років.

Навіть не думала, що буде так легко! Пелюсточки дійсно сильно задовольняють самолюбство і допомагають триматися. Після дієти відчуваю себе відмінно, думаю спробувати друге коло.

Відмінно все пройшло! Правда, на шостий день сили вже майже закінчилися, апельсини в рот не лізли. Трохи не втрималася від тушкованої рибки, але я молодець, вдалося відкинути спокуса. Тепер радісна близько ваг стою - мінус 4 кілограми.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua