← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Дієта медиків

Медична дієта на 7 і 14 днів

Дієта медиків 7, 14 днівДієта медиків такої зовсім не є. Тобто, дуже складно повірити, що поширений під цією назвою метод схуднення дійсно розроблений лікарями в здоровому розумі. Основні причини цих сумнівів: занадто швидке схуднення, яке провокує дієта медиків 7 днів або 14 - це дуже небезпечно для організму, а надто малу кількість рідини в раціоні призводить до зневоднення. Пропонуємо вам меню такої дієти. А далі вирішувати вам. Кажуть, що за 2 тижні може піти до 13 кілограмів ваги.

Перший варіант дієти розрахований на семиденне дотримання.

Меню.

1 день. Мінеральна вода без газу. Нічого їсти не можна.

2 день. 0,8 літра молока з жирністю 1,5-2,5% жирності. 1 зелене яблуко.

3 день. Повторюємо 1 день.

4 день. 1 кілограм овочевого салату з моркви з капустою (можна квашеної).

5 день. Повторюємо 2 день, за винятком яблука.

6 день. Трохи різноманітніше. На сніданок варене яйце і несолодкий чай. Ланч - відвар з овочів (будь-яких). Обід - 100 грамів курячого м'яса, звареного без шкірки, і стільки ж м'якого консервованого горошку на гарнір. В решту дня можна з'їсти 3 невеликих зелених яблука.

7 день. 0,4 літра маложирного молока, 100 грамів сиру 9% жирності, маложирний кефір (кількість на ваш розсуд).

Якщо вам ближче дієта медиків 14 днів, то продовжуйте наступним чином.

8-11 дні в точності повторюють 1-4.

5 день. 1 літр маложирного молока.

6 день. Варене яйце і трохи 9% сиру. Все з'їсти в першу половину дня (до 15 годин).

7 день. Мінеральна вода без газу.

Дієта медиків результати приємні має у вигляді того, що людина через кілька днів дійсно перестає відчувати сильний голод, для того щоб насититися йому вистачає мінімуму. Однак, такий режим харчування ні в якому разі не підходить людям з високою фізичною активністю, так як їх організм потребує великої «енергетичної підживлення».

Крім того, дієта медиків 2 тижні, так і в більш коротких варіантах теж, заборонено вагітним і годуючим груддю жінкам, дітям і підліткам. Здоровим же людям, які ведуть малорухливий спосіб життя, потрібно сто разів подумати, перш ніж погоджуватися на такий експеримент. Адже існує чимало інших низькокалорійних менш суворих методик схуднення, вихід з яких більш простий, а результати більш довговічні. Хоча дієта медиків отримує хороші відгуки в плані дуже швидкого досягнення мети, але от тільки для здоров'я і навіть для психічного стану це величезний удар.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua