← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Дієта з активованим вугіллям

Дієта з допомогою активованого вугілля

Дієта з допомогою активованого вугілляДієта з активованим вугіллям - це модне сучасне захоплення. Автори дієти анонсують свій метод як абсолютно безпечний і дуже ефективний. Дотримання всіх правил обіцяє позбавити від 10 зайвих кілограмів за 10 днів, а додатковим бонусом до стрункості додається повна очищення і відновлення організму. Спробуємо проаналізувати запропоновану методику, вивчивши основні властивості активованого вугілля.

Як працює активоване вугілля

Активоване вугілля - це найдавніший природний сорбент. Виробляють його з різних природних вуглецевих матеріалів, наприклад, з деревного вугілля або шкаралупи кокосових горіхів.

Вугілля має пористу структуру. Активованим він називається, так як проходить процес термічної і хімічної обробки, який називається активацією. В ході цього процесу у даного речовини розкриваються пори. Велика кількість пор і сприяє тому, що вугілля може поглинати, адсорбувати величезна кількість речовин, в рази перевищує його власний об'єм. До речі, загальна площа пористої поверхні 1 г активованого вугілля становить в середньому 1000 м?. Його використовують у медичній практиці, так і в побуті. Більшість фільтрів для води в якості очисного сорбенту використовують саме вугілля.

У медичній практиці активоване вугілля використовується для лікування гострих отруєнь харчовими продуктами, діареї, пов'язаної з харчовими отруєннями, а також для лікування хімічних інтоксикацій.

Суть процесу схуднення

Дієта з допомогою активованого вугілля викликає настільки високий інтерес в першу чергу завдяки своїй високій доступності. Середня ціна упаковки таблеток коливається в діапазоні від 6 до 15 рублів.

Крім того, творцями методики акцент зроблений на унікальні природні властивості активованого вугілля і на його безпеку. Безумовно, активоване вугілля - це хороший сорбент. Він ефективний при неінфекційної діареї та харчових отруєннях. Вугілля непогано справляється із завданням детоксикації організму. Відомий алгоритм підготовки до заходів, де потрібно випити багато спиртного. Перед святом достатньо прийняти необхідну за вагою дозування вугілля, і ризик сп'яніння та алкогольного отруєння, а також неприємних наслідків буде істотно знижений.

Яким же чином пропонується використовувати активоване вугілля для схуднення в домашніх умовах? Препарат пропонується приймати протягом 10 днів. Таблетки, кількість яких залежить від маси тіла (1 таблетка на 10 кг ваги), необхідно приймати 3 рази в день за годину-півтора до їжі. При цьому в перший день необхідно відмовитися від їжі зовсім, пити лише воду. А протягом решти 9 днів потрібно повністю відмовитися від цукру та солі, виключити жирну їжу і борошняні продукти. Можна їсти тільки знежирені молочні продукти, зелені овочі і несолодкі фрукти, наприклад, яблука і цитрусові. М'ясні продукти та рибу рекомендується вживати у відвареному вигляді або приготованими на пару.

Не дивно, що дієта з активованим вугіллям збирає відгуки позитивні. Адже такий режим харчування в поєднанні з голодуванням і розвантажувальними днями - це класична основа більшості дієт. Здорове харчування з цим принципам принесе бажаний ефект незалежно від прийому таблеток.

Таким чином, можна зробити висновок про те, що схуднення за допомогою активованого вугілля нагадує відому казку про кашу з сокири. Солдат пообіцяв зварити кашу з сокири, ось тільки для смаку попросив додати ще м'яса, овочів і крупи. Відмінна вийшла каша з сокири, ось тільки сокиру отут зовсім ні при чому. Так і з дієтою - вона дасть бажаний результат, і очищення організму відбудеться, і вага, безумовно, знизиться за рахунок обмежень у харчуванні. А якщо ще додати комплекс фізичних вправ, то результат перевершить всі очікування.

Що стосується обмежень і заходів обережності, то активоване вугілля, дійсно, досить безпечний. Принаймні, за 10 днів шкоди від його застосування не буде. Варто лише пам'ятати про те, що вугілля протипоказаний при загостренні захворювань шлунка, таких як виразка і гастрит. Крім того, здатність адсорбувати багато речовини, на жаль, поширюється не тільки на токсини, але і на вітаміни і багато інші необхідні організму речовини. Та й відома особливість активованого вугілля викликати запори із-за поглинання вологи з кишечника. Ось чому небажано зловживати цією методикою і застосовувати її протягом довгого часу.

Також необхідно пам'ятати, що вугілля нейтралізує дію багатьох хімічних речовин, у тому числі і лікарських препаратів. Отже, якщо необхідно регулярно приймати будь-які медикаменти, потрібно хоча б на 3 години розносити їх прийом з використанням активованого вугілля. Але і тоді їх терапевтичний ефект може бути істотно знижений.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua