← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Дієта по групі крові

Харчування за групами кровідієта по групі кровіМільйони людей у всьому світі безуспішно борються із зайвими кілограмами, використовуючи всілякі методи, не завжди безпечні для здоров'я. Але, незважаючи на існування величезної кількості дієт, практика показує, що на різних людей діють по-різному.

Вперше цим фактом серйозно зацікавився лікар-натуропат Джеймс д'адамо. Вивчаючи вегетаріанські дієти, він зауважив, що не всім людям вони приносили позитивні результати, у деяких, навпаки, самопочуття починало погіршуватися. Тоді він припустив, що повинен існувати якийсь постійний фактор, який можна було б використовувати для складання індивідуальної дієти пацієнта. Таким чинником, на його думку, могла бути кров. Вирішивши перевірити це на практиці, Джеймс д'адамо став вивчати, як люди з різними групами крові реагують на різні продукти.

Продовживши дослідження, його син, американський лікар-натуропат Пітер д'адамо, створив систему харчування для чотирьох груп крові. Основний сенс її полягає в тому, що травна система людей з різними групами крові по-різному «належить» до певних продуктів. Так, наприклад, представник першої групи крові може схуднути від вживання якого-небудь продукту, організм людини з другою групою крові поставиться до цього продукту нейтрально, а людей з третьою групою крові, що вживає цей продукт регулярно ( наприклад, при дієті) не тільки не схудне, але й набере зайву вагу і може завдати шкоди своєму здоров'ю. Вся справа в різній засвоюваності продуктів.

Небажані продукти, на думку американського дієтолога, бажано виключити зі свого харчового раціону, а віддати перевагу більш підходящим для своєї групи крові продуктів.Формуємо свій харчовий раціон залежно від групи крові

У кожного з нас є свої уподобання в їжі. Комусь подобаються смажені страви, а хтось «на дух не виносить жирних страв, хтось обожнює фрукти з кислинкою, а хтось до фруктів і овочів ставиться байдуже. Дієта, заснована на поділі продуктів за групами крові, допомагає людям визначитися з дійсно корисними для свого організму продуктами.

Організм людини - дуже складний механізм. І якщо навчитися до нього прислухатися, звертати увагу на його сигнали - бути може, у нас вийде і продовжити середню тривалість життя. Перевага тих або інших продуктів і способів їх приготування закладено в нас генетично. На «харчової» смак людини великий вплив мають традиції сім'ї. Але, як показує статистика, з часом смаки людини змінюються і продукти, так улюблені нами раніше, поступаються своє місце їжі, яку вимагає організм для своєї нормальної життєдіяльності. Правда, нерідко до числа улюблених страв входять і такі, після вживання яких можуть виникнути неприємні відчуття і дискомфорт. Наприклад, багато людей люблять яловичу печінку, жирну сметану, млинці, але, з'ївши їх, почувають себе неважливо.

Тому до власної дієті необхідно підходити творчо. Перебудовуючи її у відповідності зі своєю групою крові, стежте за реакцією організму. Не можна змушувати себе їсти те, чого зовсім не хочеться, навіть якщо цей продукт вважається для вас корисним. Список рекомендованих продуктів для кожної групи крові настільки широкий, що цілком можна підібрати корисні страви без шкоди для власного смаку.

Базуючись на особливостях своєї групи крові і особистих перевагах в їжі, можна скласти ідеальний щоденний харчовий раціон або самостійно розробити дієту. Головне - різко не переходити на нову для вас систему харчування, організму зайві стреси не потрібні. Проводити заміну продуктів слід поступово. І не примушуйте свою травну систему. Навіть якщо ви прочитали, що певний продукт ідеально підходить представникам вашої групи крові, то це зовсім не означає, що він повинен подобатися особисто вам, що його обов'язково необхідно вживати. Для кожної групи крові існує досить широкий вибір рекомендованих продуктів. Крім того, їх можна комбінувати між собою і готувати дуже смачні страви.

Для того, щоб не допустити дисбалансу в організмі, крім рекомендованих продуктів, у раціон бажано включати і нейтральні. Вони стануть постачальниками відсутніх в харчуванні вітамінів і мікроелементів. Таким чином, ви вбережете себе від можливого авітамінозу.

Основним завданням є виключення шкідливих продуктів для своєї групи крові ( містять лектини), і тих, які важко перетравлюються травною системою і, як наслідок, призводять до зайвої ваги. Але не все так погано. Зрідка, можна побалувати себе і потенційно «небезпечними» продуктами.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua