← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Поради щодо дієти

версія для друку

Ця четвірка простих методів від професіоналів фітнесу допоможуть Вам перехитрити свої слабкості і не порушити дієту.1.Метод «Постав на місце»

Професіонали фітнесу радять тримати їжу подалі від себе. Наприклад, в кухонній шафі, де їй місце, а не на столі. Наприклад, відразу після того, як ви насипали в піалу мюслі або кукурудзяні пластівці, поставте коробку назад на полицю. Це завадить вам встояти проти спокуси з'їсти додаткову порцію.2.Метод «Плануйте заздалегідь»

Заздалегідь плануйте здорове меню. Якщо ви прийшли додому після роботи і кинулися готувати вечерю з того, що було під рукою, шанс перебрати жирів та інших «шкідливостей» багаторазово зростає.3.Метод «Візьми з тобою»

Не виходьте з дому на роботу без боксу з їжею! Ніхто не нагодує вас здоровою їжею! Це цілком ваша турбота! Їжа - головний регулятор вашого гормонального фону! Як можна віддавати це важливе питання в чужі руки!4.Метод «Делі навпіл»

Довелося їсти в кафе? З'їжте тільки половину порції! Цього вистачить, щоб протриматися 2 - 3 години, а там вже і здоровий домашній вечерю недалеко. Якщо стане зовсім невтерпеж, пізніше перекусіть яблуком. Зате з гарантією отримаєте менше шкідливих жирів!на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua