← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Білкові дієти

версія для друку

Білкові дієти: основні помилки


Отже, пропонуємо Вашій увазі кілька найбільш поширених помилок, що стосуються білкових дієт.

Вуглеводи - джерело зла

білкові дієтиТакої думки дотримуються доктор Аткінс і автор кремлівської дієти. Частково вони мають рацію: саме вуглеводи борошна тонкого помелу, спеціально оброблених круп, а також прості цукру, настільки щедро додаються в продукти фабриками харчової промисловості, сприяють набору ваги. Але ж існує ще ціла група так званих корисних вуглеводів, таких як складні цукру овочів і фруктів ( пектин, полісахариди ), без яких наш організм просто не зможе нормально працювати.

Адже вуглеводи - найважливіший джерело живлення для м'язів і головного мозку, вони підтримують корисну кишкову мікрофлору, беруть участь в обміні білків, синтезі гормонів та ферментів. Таким чином, повністю позбавляючи організм вуглеводів, ми збільшуємо ризик погіршення здоров'я.Абсолютно всі можуть схуднути, «сівши» на білкову дієту

білкові дієтиБезперечно, багатьом вдається досить швидко скинути зайву вагу. Людина, яка відмовилася від цукру, борошняних виробів, більшості овочів і фруктів, стає заручником досить убогого меню. І зайва вага «випаровується» саме за рахунок скорочення калорійності щоденного раціону.

Але бувають винятки. На початковому етапі багатьох варіантів білкових дієт в список дозволених продуктів потрапляють м'ясо, риба, ковбаси, сосиски і т.п. При такому аж ніяк не вегетаріанському харчуванні легко перевищити «жирову норму. А це означає, що суммированная калорійність раціону може навіть збільшитися, і в результаті зниження ваги не станеться, більше того, він може зрости. У такій ситуації найчастіше виявляються любителі сосисок і ковбас, адже білка в даних продуктах мало, всього 8-9%, зате жиру від 20% до 45%, так що ці вироби, на відміну від чистого м'яса, швидше, можна назвати жировими продуктами.По закінченні білкової дієти можна розслабитися і дозволити собі будь-які продукти - вага не повернеться

білкові дієтиСправа в тому, що в принципі не існує дієт, після яких можна повернутися до колишнього стилю харчування, не збільшивши при цьому вагу. Повернення до старого, «додиетному» способу життя еквівалентно повернення до колишнього надмірної ваги. Питання в термінах. Хтось примудряється набрати всі «скинуте» за кілька місяців і навіть днів, хтось виявляється більш везучим, і повернення ваги відбувається приблизно протягом року.

А ось ті хитруни, які поступово розширюють свій раціон, і зрозуміло, не тортами і пляшками, а різноманітними овочами і фруктами, виявляються в більш вигідній ситуації.Слідувати програмі білкової дієти можна як завгодно довго

білкові дієтиЯк уже говорилося, тривалий дефіцит вуглеводів призводить до сумних наслідків. Порушуються всі обмінні процеси, в яких беруть участь вуглеводи, а високий вміст в харчуванні білків і жирів аж ніяк не покращує ситуацію. В результаті страждає зовнішній вигляд, знижується імунітет, зменшується фізична і розумова витривалість і активність.

Крім того, наслідком відмови від рослинної їжі є дефіцит деяких вітамінів ( Р, С, групи В ) і багатьох мікроелементів. Як згадувалося в «мінусах», нестача клітковини викликає дисбактеріоз і дисфункцію в роботі кишечника. Крім того, тривале дотримання білкових дієт може призвести до формування каменів у нирках і жовчному міхурі, відкладенню «солей» в суглобах, зростанням ризику розвитку новоутворень.

Підсумовуючи все вищесказане, напрошується наступний висновок: білкову дієту проводити можна, але зовсім відмовлятися від вуглеводів не варто. Краще просто прибрати з раціону шкідливі» вуглеводи, які є причиною надлишкової ваги, що містяться в цукрі, торти, тістечка та інші солодощі. Ефект, можливо, з'явиться пізніше, ніж при «жорсткій» білковій дієті, зате організм не постраждає.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua