← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Проста дієта

Легка дієта на клітковині: кращий спосіб обдурити мозок

Проста дієта для схудненняПроста дієта, за допомогою якої можна схуднути, не відчуваючи мук голоду, та ще й швидко, існує. Дана методика відповідає всім канонам здорового харчування, але при цьому не дає конкретних рекомендацій щодо кількості, режимі вживання того чи іншого продукту. Описана в цій статті проста і ефективна дієта підходить майже всім і полягає лише у вживанні одного дуже важливого харчового компонента - клітковини. Щоб зрозуміти, як діє ця методика, в чому її плюси, чи є протипоказання, ми коротко розглянемо ефект плато, який так заважає схудненню, і яким чином з ним допомагає боротися легка дієта на клітковині.

Що таке ефект плато

Кожен, хто хоч раз в житті серйозно підходив до питань схуднення, і використовував для цієї мети дієти, стикався з ефектом «плато». Це період, коли скидання зайвої ваги сповільнюється або припиняється повністю, і ефективність обраної методики схуднення різко знижується. Будь-який професійний дієтолог підтвердить, що це неминучий процес, обумовлений не особливостями тієї або іншої системи живлення, а виключно мозковою діяльністю.

Причина що відбувається фіксації ваги на певній точці полягає в тому, що дієта передбачає різке зменшення споживаних калорій. Між тим організм вже звик отримувати ту кількість енергії, що надходила зі звичною їжею. Як тільки людина починає себе обмежувати, шлунок і мозок, діючи в постійному тандемі, починають підозрювати недобре». Якийсь час вони ще допускають розтрату своїх жирових запасів, але з часом постійно голодний шлунок починає турбувати мозок настільки активно, що останній змушений дати тілу сигнал про те, що витрачати накопичене роками не варто, і втрата ваги сходить нанівець.

Уникнути подібної дії можна тільки в тому випадку, якщо шлунок не буде постійно порожнім. На цьому часто заснована дія всіляких китайських таблеток для схуднення, що містять у своєму складі штучні волокна, розбухаючи в шлунку. Однак наноситься цими «ліками» шкоду здатний вбити навіть самий міцний і здоровий організм, тому використовувати подібні засоби не варто.

Але є чудова природна і корисна альтернатива будь-яких засобів для схуднення, завдяки якій можна уникнути ефекту плато і схуднути до необхідної ваги без праці.

Клітковина: шлях до стрункості і здоров'я

Клітковина - це особлива форма складних вуглеводів, яка не перетравлюється організмом, але яка, тим не менш, є обов'язковою складовою його раціону. На жаль, сучасна людина практично не вживає грубу їжу, багату настільки корисними рослинними волокнами. А без достатньої їх кількості їжа проводить в шлунку набагато більше часу, насилу виводиться з нього, зайва рідина накопичується, призводить до набряків. До того ж клітковина набагато швидше створює відчуття ситості, і шлунок швидше подає в мозок сигнали про насичення.

Саме ці особливості були враховані науковцями, зусиллями яких була розроблена проста дієта для схуднення, заснована на підвищеному вмісті в раціоні клітковини. Оскільки рідкісний людина зможе з'їсти необхідну кількість овочів і фруктів, яке повністю задовольнить потреба в харчових волокнах, були створені спеціальні таблетки, а також порошки для створення розчинів, які містять чисту клітковину. На їх регулярному використанні і будується описана нижче дієта.

Схуднення на клітковині: мінімум обмежень і максимум ефективності

Найпростіша дієта не передбачає суворих харчових обмежень і чітко розписаного меню з вивіреним кількістю калорій. Єдина вимога - знизити споживання жирів до 20 гр. в день і віддати перевагу поліненасичених жирів. Усе інше ви можете їсти коли і скільки завгодно. Вся хитрість в тому, що завдяки прийому клітковини ви станете є набагато менше, не відчуваючи при цьому мук голоду і дикої потреби випити чаю з шоколадкою або зробити собі багатошаровий бутерброд.

Ця проста дієта на тиждень розрахована, але при необхідності і під контролем лікаря її можна дотримуватися і більш тривалий кількість часу, оскільки це просто варіант правильного харчування, а не спосіб швидко скинути вагу. Щодня вживайте по 8 столових ложок порошку сибірської клітковини, розчинивши їх у одному стакані рідини. Оптимальна кількість прийомів - 4, тобто по 2 столових ложки за один прийом. Порошок можна змішувати з абсолютно будь-якими напоями (крім алкогольних). Соки, кефір, йогурт, проста вода - підійде все.

Розбухаючи в шлунку, клітковина не дасть йому можливість відчувати себе порожнім, тому мозок буде перебувати в спокійній впевненості, що харчування йде в звичайному режимі, і вам без праці вдасться обдурити свій організм, не даючи йому припинити скидати вагу.

Обмеження та протипоказання

Подібний тип харчування не підійде людям, страждаючим хворобами шлунка, виразками, гастритами і панкреатитами. Всі інші можуть вдаватися до нього без особливих обмежень. Варто лише звернути пильну увагу на самопочуття в перші дні - ШКТ може відреагувати на незвичне харчування нетравленням і діареєю. Але ці симптоми проходять вже через кілька днів. І не забудьте про обов'язковий прийом полівітамінних препаратів, оскільки рясне питво в цей період і підвищена всмоктуваність, притаманна клітковині, можуть зменшити їх концентрацію в організмі.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua