← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Водна дієта

Суть водної дієти: результати, нюанси дотримання, розклад

Водна дієта для схудненняВодна дієта - це один з найпростіших способів схуднути! Ні, ні, голодувати не доведеться. Зовсім навпаки. Сенс цього методу полягає в тому, що вода буде в деякому сенсі замінювати їжу. Наш організм можна легко обдурити. Якщо вам хочеться їсти в період між прийомами їжі, але ви не хочете отримувати зайві калорії, досить просто випити склянку води, і голодні позиви на деякий час припиняться. Крім того, рекомендується обов'язково випивати приблизно за 30 хвилин до прийому їжі воду. У такому разі ви не зможете з'їсти занадто багато.

Яка ж кількість рідини водна дієта для схуднення передбачає до щоденного прийому? Рекомендується не менше 2,5 літрів. Комусь це може здатися занадто великим об'ємом. Тому рекомендується відразу змушувати себе багато пити, а поступово. Почати, наприклад, з 1,5 літрів. Як можна здогадатися, подібний режим не рекомендується людям, схильним до набряків. Крім того, більшу частину рідини краще приймати в першу половину дня, знову-таки, щоб уникнути появи набряків, а також безсонних ночей з-за переповненого сечового міхура. Починайте дієту влітку, в спеку. Таким чином ваш організм зможе швидше позбуватися від рідини, вам буде легше, тим більше, що пити буде і так хотітися часто.

Слід запам'ятати, щоб уникнути розчарувань, що водна дієта хороші результати показує тільки в тому випадку, якщо жінка п'є саме просту, не газовану воду. Кефір, молоко, соки - все це не те (всі ці напої мають енергетичну цінність). Перший склянку рідини п'ється відразу після пробудження. Через 30 хвилин сніданок. Воду з-під крана не пийте, хлорка на користь нікому не йде. В той же час і кип'ячена вода вважається «мертвою». Тому, раз вам доведеться пити стільки рідини, то краще трохи витратитися, але придбати в магазині гарну питну у пляшках. Велику роль відіграє і температура води. Вона повинна бути кімнатної температури, влітку трохи прохолодна.

Водна дієта відгуки має досить хороші. Багато хто стверджує, що вага починає йти вже з третього дня. Крім того, приємним бонусом стане нормалізація роботи кишечника. Ви забудете, що таке запори. Адже розлади стільця, найчастіше трапляються саме через недостатнє вживання рідини. Волога дає нам силу, підвищує настрій, покращує колір обличчя і стан шкіри. Розрахований «водний режим» на тритижневе дотримання. За цей період часу ви можете втратити кілька кілограмів, йде по 2-3 кілограма на тиждень. Чи замислювалися ви, чому влітку всі худнуть? Так, саме тому, що більше п'ють, ніж їдять! Розклад водної дієти - вживати за 20-30 хвилин до їжі і в проміжках між прийомами їжі на власний розсуд.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua