← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Жорстка дієта

Жорсткі дієти: які вони?

Жорстка дієта для швидкого схудненняЖорстка дієта видається для багатьох панацеєю від зайвої ваги. Ось тільки, як вона виглядає - така дієта? Адже для однієї людини буде жорстко лише відмовитися від хліба, а для іншого і поголодувати кілька днів не велика проблема. Ми розглянемо кілька найбільш популярних низькокалорійних раціонів харчування, якщо їх взагалі можна назвати.

Врахуйте, що жорстка дієта для схуднення хоча і триває не більше трьох днів, але приносить чимало моральних і фізичних страждань. Людина буквально знаходиться без сил, не може працювати, розумова діяльність дещо загальмована. Але найголовніше, що стійкого результату ніяка жорстка дієта для швидкого схуднення не дає. Протягом неї організм втрачає рідину, власне, за рахунок цього і помітний результат на вагах. Але при поверненні до звичайного харчового раціону, стрілки ваг повертаються на колишнє місце... Якщо ж ви все-таки хочете випробувати на собі що таке жорстка швидка дієта, то вибирайте її ретельно, бажано після консультації з фахівцем, так як деякі з них можуть бути дуже небезпечні для здоров'я. Приміром, шоколадна дієта. Екстремально низькокалорійна. Здавалося б, шоколад. Що може легше наситити шлунок і перебити відчуття голоду? Але справа в тому, що шоколаду можна з'їдати за день не більше 100 грамів, що дорівнює одній плитці. Шоколад чорний. Ці 100 грамів приблизно дорівнюють 500-600 ккал, тоді як добовий раціон при дієті має бути не менше 1000 ккал, як радять лікарі. Шоколадна ж дієта - це майже голодування, дуже небезпечне для людей, що страждають діабетом.

Для більш розумних людей пропонується жорстка дієта на тиждень, причому при якій раціон харчування складається самостійно. Хочемо відразу попередити, що при великому надлишку ваги, який підтверджується ІМТ (індекс маси тіла), краще сходити до ендокринолога, у крайньому випадку - дієтолога. Лікар розрахувати яка повинна бути калорійність раціону, щоб досягти необхідної мети - схуднути до потрібної позначки. Лікар же пояснить, які продукти не можна виключати на час дієти, а які можна і навіть потрібно для успішного схуднення.

Зазвичай рекомендується повністю виключити цукор, борошняні, кондитерські страви. Упор робити на овочі і фрукти, особливо влітку. Жорстка дієта на 2 тижні може проходити чергуванням овочевих, кисломолочних і вуглеводних днів. Наприклад, один день людина харчується різними овочевими салатами і рагу. На наступний день п'є ряжанку, кефір, класичні йогурти. Третій день проходить на кашах - гречаної і вівсяної.

Крім цукру бажано виключити з раціону рослинне і вершкове масло, можна залишити оливкова, але тільки в зовсім невеликих кількостях. Хліб також або повністю виключити, або залишити в добовому кількості 30-50 грам, причому тільки житній (чорний).

Втрата ваги при двотижневому такому харчуванні складе кілька кілограмів. Якщо ви продовжите дотримуватися надалі принципи здорового харчування і при необхідності проводити розвантажувальні дні, втрачений вагу більше не повернеться. Якщо ви хочете ще більш швидких результатів, нехай і не тривалих - вашій увазі найбільш жорстка дієта - голодування. Але чи варта гра свічок?Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua