← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Жирова дієта

Дієта доктора Кваснєвського

Жирова дієта для схудненняЖирова дієта є однією з найбільш обговорюваних і викликаються засудження. Адже всім відомо, що жири корисні для організму тільки у зовсім невеликих кількостях. Інакше може постраждати серцево-судинна система, печінка і... фігура. Що ж це за жирова дієта для схуднення, хто її придумав і що рекомендується вживати в їжу худеющему?

Розробником даної методики харчування став польський дієтолог Ян Кваснєвський. Він пішов врозріз з наукою, створивши дієту, засновану на вживанні білків і жирів і практично повну заборону вуглеводів. Основою меню жирової дієти є м'ясо, сало, яйця, сир (причому чим жирніше, тим краще), молоко, кефір, вершки та інші продукти тваринного походження. Не можна їсти хліб і хлібобулочні вироби, овочі і фрукти, цукор. Як виняток допускається іноді з'їсти макарони і картопля - джерела вуглеводів.

Подібна дієта була давно відома в Росії під назвою Кремлівської. Але і вона багатьох лікарів повергає в шок. Чому не можна їсти овочі та фрукти, які вважаються основою будь-якої дієти - адже вони низькокалорійні? Справа в тому, що жирова дієта доктора Кваснєвського заснована на легко засвоюваних продуктах, а овочі і фрукти практично в незмінному вигляді видаляються з організму. Тому лікар вважає, що простіше буде випити воду... Харчуючись м'ясними і молочними продуктами, можна швидко насититися, і почуття голоду виникне тільки через кілька годин, а значить, приймати їжу часто немає необхідності. Людина перебуває в гарному настрої і відмінній фізичній формі, що особливо важливо для людей рухомих.

Але як же бути з вітамінами, які організм отримує з овочів і фруктів? Ян Кваснєвський пропонує отримувати їх з продуктів тваринного походження, а саме - з субпродуктів. До них відноситься печінка, серце, нирки птахів і тварин.

Приблизно так пропонує харчуватися цей лікар.

Сніданок. Яєчня з 3 яєць, приготована на вершковому маслі або салі.

Обід. Обсмажена в яйці свинина і картоплю.

Що ж стосується вечерю, то він необов'язковий, так як цих двох прийомів їжі вистачає, щоб насититися. Але якщо вже дуже хочеться їсти, то можна з'їсти сирник, шматочок сала чи м'яса, сир, сир.

Жирова дієта відгуки у розсудливих лікарів викликає негативні. Є люди, яким продукти тваринного походження можна вживати в мінімальній кількості. Це люди, у яких високий ризик серцево-судинних захворювань, інсульту. В тому числі з підвищеним вмістом холестерину в крові. Таку кількість їжі тваринного походження також чинить негативний вплив на печінку.

Варто ризикувати своїм здоров'ям заради красивої фігури, зовсім не факт, що вона при такому харчовому раціоні буде - вирішувати вам.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua