← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Ранній токсикоз матері - гарантія високого інтелекту дитини

Жінки, які страждають від токсикозу першого триместру вагітності, мають більше шансів на здорову вагітність і народження повноцінної дитини, ніж ті майбутні мами, які не стикаються з нудотою і блювотою. Більш того, токсикоз є показником того, що у жінки низький ризик викидня, її дитина генетично здорова, буде володіти високим інтелектом і народиться з хорошою вагою, якщо буде доношений до терміну. До такого цікавого висновку прийшли американські вчені.

Ними були проаналізовані дані 10 досліджень, проведених у різних країнах світу, у них були задіяні близько 850 тис. жінок. Виявилося, що у жінок, що не страждають токсикозом, ризик мимовільного викидня і передчасних пологів до 10 разів більше, ніж у майбутніх мам, які перенесли токсикоз. Також несприятливі дані були отримані щодо вроджених вад розвитку та розумового розвитку.

Таким чином був доведений так званий захисний ефект токсикозу. Особливо яскраво він був виражений у жінок старше 35 років. Чому має місце такий ефект - ще точно невідомо. Є думка, що це пов'язано з високим гормональним фоном, в результаті так сприятливо сказывающемся на виношуванні.

Дослідники радять сім'ї майбутньої мами, що відчуває токсикоз, надавати тієї психологічну підтримку і розповісти про те, що це нездужання, навпаки, позитивно позначається на дитині. Потрібно тільки трохи потерпіти...


Повернутися до списку новин


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua