← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Знайдено довготривале ліки від діабету

Близько 347 мільйонів жителів нашої планети страждають на діабет першого типу - вродженим. Їх життя тепер може стати набагато легше, так як життєво необхідні препарати не потрібно буде приймати щодня.

Діабет першого типу характеризується неможливістю вироблення інсуліну власним організмом, з-за чого виникає гіперглікемія. І хворі змушені регулярно робити ін'єкції відповідного речовини. Італійські вчені розробляють новий метод лікування - у хворого витягуються і йому ж імплантуються власні клітини печінки, які, за рахунок додавання в них гена PDX-1, вміють самостійно виробляти інсулін. Цей гормон відповідає за розвиток підшлункової залози у плоду внутрішньоутробно. Також вчені розглядають варіант збереження клітин на той випадок, якщо в майбутньому знадобиться ще одна операція.

Поки експерименти проводяться на мишах (і вони позитивні), але вже в цьому, 2014 році, можуть бути розпочато клінічні випробування на людині.


Повернутися до списку новин


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua