← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Фітнес

фітнес

ФІТНЕС ДЛЯ ЖІНОК
Фітнес вправи для схуднення

Проблемні зони: "галіфе", сідниці, живіт

Дістали галіфе на стегнах? Джинси ніяк не застібаються? Важка «п'ята точка» отруює існування? Не падайте духом! «Проблемні зони» не безнадійні!

детальніше


 

Прес: запитання й відповіді

У наші дні жіноча мода стала просто нещадною. Короткий топік, джинси на стегнах, спідниці із заниженою талією - ясно, що в центрі уваги неминуче виявляється живіт.

детальніше


 

Анатомічний атлас

Перш ніж почати займатися фітнесом необхідно розібратися, де і які м'язи знаходяться і як вони називаються. І тоді "квадріцепс" і "трапеція" для Вас не стануть порожнім звуком...

детальніше


 

Силовий тренінг Прес Частина 1

Ви качаєте прес як одержима, а осикою талії немає, хоч помри? Нічого дивного, адже ви не знаєте одного професійного секрету...

детальніше


 

Програма "Плоский живіт"

Початок шляху. Прес - це не один м'яз, а ціла м'язова група. Фронтальна поверхня живота покрита плоскої прямий м'язом. Вона розкреслена смужками сполучної тканини на «квадратики».

детальніше


 

Силовий тренінг Частина 2 Плечі

Так, це факт: сьогодні жінці модно мати розширені плечі. Красива, сформована лінія плечей потрібна не тільки для того, щоб надіти відкритий топ і при цьому відчувати себе королевою. Спортивні плечі просто незамінні...

детальніше


 

Силовий тренінг Частина 3 Руки

Життя влаштоване несправедливо. З роками ви починаєте помічати жирові відкладення всюди - і руки, на жаль, не виняток з цього жорстокого правила.

детальніше


 

Силовий тренінг Частина 4 Спина

Не прес, не сідниці і ноги не повинні стати об'єктом номер один для кожної фитнесистки, а спина...

детальніше


 

Силовий тренінг Частина 5 Груди

Груди - це проблема № 1 для кожної жінки. То вона не ТОГО розміру, то вона не ТІЄЇ форми, але головне, груди весь час хоче обвиснути.

детальніше


 

Силовий тренінг Частина 6 Ноги

З самого початку про приємне. М'язи ніг у фітнесі відносять до найбільш податливим. А це означає, що краса ваших ніг - це, швидше, питання ставлення до самої себе.

детальніше


 

Силовий тренінг Частина 7 Ноги

Про струнких ніжках ідеальної форми ми почали мріяти, ледь з'явившись на світ. Як на зло, наші власні ноги вийшли такими далекими від ідеалу...

детальніше


 

Силовий тренінг Частина 8 Ноги

Ви в курсі? Знову в моді міні-спідниці! Виходить, вам треба ударно тренувати ноги. Але як? Робіть випади! Якщо хтось скаже, що присідання краще, не вірте.

детальніше


 
1 23 4 5 6 7
  


на головну наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua