← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Фітнес від старості

версія для друку

Починай готуватися!Осінь - не найгірше час життя...

Вчені мають таку думку: старість - це глобальне погіршення здоров'я, запрограмований генетично. Сама природа хоче, щоб ми старіли і вболівали. А навіщо? Щоб померти. На думку вчених, смерть - це обов'язковий інструмент оновлення будь-якої тваринної популяції. Не зрозуміли? Старе і віджиле має поступитися дорогу молодості. Тільки молодий організм володіє високою ступенем живучості, точніше, пристосування до мінливих зовнішніх умов. Часті на нашій планеті природні катаклізми, епідемії смертельних хвороб, криваві війни - все це здатні винести лише молоді, повні життєвих сил, особини.

Старість і здоров'я

Таким чином, чим молодше людська популяція, тим більше у неї шансів на виживання. В рамках цієї теорії такі ознаки старіння як високий кров'яний тиск, підвищення рівня цукру в крові і поступова заміна м'язової тканини жирової були оголошені генетично неминучими. Але чи це так? Досвід фітнесу каже, що зовсім не так. У тих, хто регулярно тренується, навіть в похилому віці все в порядку з тиском і цукром, а звичного старечого жирку на тілі і зовсім немає.Еліксир молодості ?

Виходить, що теорія не права? Можливо, і права, та тільки потребує уточнення. Насправді ж багато з того, що ми зазвичай вважаємо обов'язковими рисами старості, має зовсім не генетичні причини. Весь секрет у способі життя. Пасивна життя умертвляет м'язи фізичною бездіяльністю і, тим самим, закономірно погіршує здоров'я. А старість тут ні при чому. Виходить, фітнес - це чарівний еліксир довголіття і молодості? На жаль, немає. Природа підготувала всім нам жахливу «пастку». В ідеалі наші клітини можуть ділитися нескінченно, але немає, з часом конвеєр клітинного поділу розладнується і починає плодити все більше клітин-мутантів. А вони не здатні на виконання покладених природою функцій. У підсумку процес оновлення тканин зупиняється. Ну а далі тільки знос серця, легенів, печінки...

За здорову старість !

Фітнес, зрозуміло, не може поправити справ на рівні клітини, але він з гарантією позбавляє від усього, що є наслідком знерухомленого способу життя. В результаті старість стає здоровою. Так, для тих, хто сповідує фітнес, осінь життя - це не нескінченна низка хвороб, а самий що ні на є повноцінний період існування, коли ясна свідомість йде рука об руку з величезним життєвим досвідом. Висновок такий: займайтеся фітнесом! Він не зробить вас безсмертної, однак обов'язково допоможе зберегти гідність. Тоді, коли в ньому особливо потребуєш...на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua