← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Амінокислоти BCAA

версія для друку

Ланцюгова реакціяАбревіатурою BCAA позначають амінокислоти з розгалуженими ланцюгами - лейцин, ізолейцин і валін. Ця різновид амінокислот має своєрідну клітинні структури. Як раз з ВСАА складаються наші м'язи. Під дією фізичних навантажень м'язи витрачають амінокислоти з розгалуженими ланцюгами. Так що процес відновлення зводиться ще й до заповнення запасів ВСАА в м'язових тканинах.

Перші харчові добавки, що містять лейцин, ізолейцин і валін, розчарували культуристів, але тільки тому що, рекомендована доза 2-3 г була занадто мала. Згодом наука з'ясувала, що ВСАА працюють тільки у великих кількостях. Ефективна разова доза становить до 12 г амінокислот, причому, приймають її мінімум двічі: до тренування і відразу після її закінчення. Сьогодні добавки з ВСАА є одними з найпопулярніших в бодібілдингу.

Незважаючи на те, що на користь ВСАА накопичено чимало емпіричних фактів, наука тільки нещодавно взялася за комплексне вивчення біохімічного механізму дії цих амінокислот на організм спортсмена. І що ж ви думаєте? ВСАА продемонстрували властивості потужного анаболика! Мало того, що лейцин запускає білковий синтез, але додатково ізолейцин і валін пригнічують секрецію кортизолу!

А це дуже важливо для росту м'язів. Як-ніяк, андрогенні гормони і кортизол борються за одні й ті самі клітинні рецептори. Скорочення виробництва кортизолу означає, що більше андрогенів проникне всередину м'язової клітини. Таким чином, анаболічний ефект андрогенів підвищиться. Примітно, що таку дію проявляють мінімальні дози ВСАА ( близько 750 мг ). Однак по мірі збільшення дозування, придушення кортизолу теж підвищується. Прийом 1500 мг ВСАА скорочує кількість кортизолу в плазмі крові на 48%!

Це відкриття особливо корисно любителям, які страждають від численних стресів у сім'ї та на роботі. Головний наслідок стресу - збільшення продукції кортизолу. Саме в силу цього нервова життя і ріст м'язів несумісні. Відтепер у боротьбі з кортизолом любителі знайшли потужний антидот. Справа за малим: подолання стереотипів. Адже більшість любителів вважають, ніби прийом дорогих ВСАА - це доля атлетів-професіоналів.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua