← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Кардіотренування в питаннях і відповідях

версія для друку

Коли найкраще проводити кардіотренування?

Аеробіка вимагає великих витрат. А тому займатися нею треба в той час дня, коли у вас більше сил. Якщо ви «сова», то відчуваєте себе на підйомі по вечорах. Ідіть на аеробіку після роботи. Якщо «жайворонок», то не втрачайте даремно ранкові години, коли ваша сім'я ще спить - влаштуйте собі інтенсивну пробіжку.Коли виконувати кардіотренування: до або після силових тренувань?

Після. Тільки на «свіжу» голову можна на всі сто викластися у силових вправах. Якщо ви спочатку проведете час на аеробіки, то навряд чи зможете зосередитися на лиха. До того ж, від втоми страждає м'язова координація. Рухи стають незграбними, а так недалеко і до травми. Крім того, порядок «спочатку силові, потім кардіо» оптимальний для тих, хто хоче схуднути.Коли практикувати інтервальний тренінг?

Після силового. Але тільки в дні тренінгу верхньої половини тіла! Якщо поєднувати його з роботою на ноги, є шанс перекачати сідниці.Коли треба займатися аеробікою, щоб швидше схуднути?

Рекомендуємо проводити 2-3 рази в тиждень традиційні кардіотренування в помірному темпі по 45 - 60 хвилин, і ще рази два - інтервальні тренування. Не менше 2 - 3 разів треба займатися силовими вправами.Який режим занять допоможе утримати скинуту вагу?

Щоб кілограми не надумали повернутися, досить тренуватися 3 - 4 рази в тиждень по 45 - 60 хвилин в помірному темпі. Підтримуйте пульс на рівні 65 - 70% від максимального. Інтервальний тренінг практикуйте тільки в порядку різноманітності.Що можна порадити для підвищення віддачі аеробного тренінгу?

Якщо ви працюєте на біговій доріжці, еліптичному тренажері або степпере, не тримайтеся руками за поручні. Це набагато важче, зате спалите більше калорій!Який тренажер найефективніший?

Той, який вам подобається! Схуднення визначає стаж аеробних тренувань. Чим їх більше, тим більше втрата ваги. На улюбленому тренажері ви зможете протриматися довше, ніж на те, що терпіти не можете.Чи можна довіряти лічильником калорій, який встановлений на кардіотренажерах?

Немає. Показання таких лічильників дуже приблизні. Якщо вам важлива точність, обзаведіться пульсометром і розраховуйте втрату калорій самостійно.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua