← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Найкращий тренажер

версія для друку

АеробікаСкинути зайву вагу без аеробіки ще нікому не вдавалося. Причина проста. Щоб зберігати нормальну працездатність, ви не можете споживати менше 1500-2000 калорій на добу. В іншому випадку вас долають сонливість, апатія і занепад сил. Постійним супутником життя стане вічно поганий настрій. Порушиться сон. Знизиться імунітет.

Між тим, для створення «ножиць» між прийомом та розтратою такої кількості калорій одного бодібілдингу недостатньо. Енерговитрати силового тренінгу відносно малі. Які б великі ваги ви не орудували, організм примудряється вкрай економно витрачати свої калорії. Підвищення інтенсивності тренінгу теж має свої межі. Ось тут на допомогу і приходить аеробіка. Енерговитрати кардіо величезні. Щоб створити критичний дисбаланс енергії, який змусить організм спалювати свої жирові запаси, досить 3 півгодинних сесій на тиждень!

Боротьба з зайвим жиром - обов'язковий етап бодібілдингу. Це означає, що в аеробному тренінгу вам потрібно розбиратися так само добре, як і в силовому. Коротше, для вас прийшла пора стати старанним учнем аеробних класів.Вибір шляху

Коли ви переступаєте поріг секції аеробних тренажерів у вас в клубі, вас зустрічають ряди кардіо-машин. Яка з них краще? Було б цікаво знати думку спортивних медиків, проте на цей предмет проведено не так-то багато порівняльних досліджень. «Найсвіжіша» належить британцям.

Вони зіставили жиросжигающие ефект бігової доріжки і велоергометра. Виявилося, що при однаковій тривалості кардиосессии і рівному рівні інтенсивності бігова доріжка спалює на 30% більше жиру, ніж велоергометр. Таку різницю вчені впевнено пов'язують з обездвиженностью корпусу на стаціонарному велосипеді.

Висновки науки ви можете легко поширити на степпери і еліптичні тренажери. Коли ви беретеся за поручні, витрата енергії знижується; якщо відпускаєте - зростає. Таким чином, найбільш результативним інструментом спалювання жиру є бігова доріжка. Степпер і еліптичні машини забезпечують високий витрата калорій тільки за умови, що ви активно балансіруете в русі, ігноруючи опорні поручні.

На останньому місці опинився велоергометр. Тим не менш, ви повинні знати, що спалювання жиру в першу чергу залежить від інтенсивності вашої аеробіки. Чим більше поту ви проллєте, тим більше втратите жиру. Ну а вибір кардіо - машини - це, швидше, справа вашого смаку.

Вибір програми тренінгу теж залежить від ваших особистих уподобань. Ми пропонуємо вам декілька різних варіантів, ну а вам належить вибрати той, який більше до душі.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua