← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Жиросжигающие ефект тренування

версія для друку

Час робити кардіоКоли кардіо дає найбільшу віддачу, тобто коли жиросжигающие ефект від тренування максимальний? Досвід показує, що краще всього робити кардіо або вранці, або після силового тренування. Що стосується ранкової аеробіки, то вона «вигідна» з наступної причини. Першим ділом аеробне навантаження призводить до витрати цукру крові, а вже потім приходить черга жиру.

Рівень цукру в крові після пробудження відносно низький. Так що організм майже відразу береться за підшкірний жир. За рахунок цього ефективність ранкового кардіо виявляється вище. До того ж ранкова бігова навантаження позитивно впливає на ритми життєдіяльності організму. ( Наука називає ці ритми циркадными ). Регулярна ранкова аеробіка призводить ритми в гармонію, і тому ви куди краще спіть, швидше відновлюється, легше справляється зі стресами і взагалі краще себе почуваєте.

Аеробний тренінг після силового тренінгу маємо особливі переваги. Таке кардіо викликає потужну секрецію гормону росту, який, як ви вже знаєте, є самим сильним «жіросжігателя» на світі. До того ж силові вправи теж руйнують жирову тканину. В результаті жирові молекули потрапляють в кровотік і далі надходять у печінку, де нею і знищуються.

Однак ккд такого процесу відносно малий. Якраз з цієї причини бодібілдинг не призводить до вражаючого схудненню. Більшість молекул жиру, здійснив в організмі безпечний кругообіг разом з кров'ю, знову «прилипають» до поверхні жирової тканини. Якщо відразу після силового тренування ви візьметеся за аеробіку, то подорожують з кров'ю жирові молекули будуть безжально знищені напитавшим кров киснем, таким чином досягається максимальний жиросжигающие ефект тренування.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua