← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Кардіо програма

версія для друку

Програма 1: Спалюємо жирНе всяка аеробіка «спалює» жир. Приміром, неквапливий біг підтюпцем вам точно не допоможе, як втім, і лінива поїздка на велосипеді.

Інтенсивність кардіо визначають у відсотках від максимальної частоти пульсу ( МП ). Так от, аеробіка починає «спалювати» жир, коли ваш пульс підвищується до 70-80% від МП. Цей інтервал називають робочою зоною аеробіки.

Максимальний пульс вираховують згідно з легкої формулою МП = 220 - вік у роках. Наприклад, МП 20-річного атлета одно 200 ударом в хвилину ( 220-20= 200 ). Нижній поріг «жіросжіганія» визначають, помноживши МП на коефіцієнт 0,70. Таким чином, нижня межа робочої зони у нашого спортсмена складе 140 ударів в хвилину ( 200х0,70=140 ).

Найпростіший спосіб визначити свій пульс - це покласти пальці на зап'ясті або шийну артерію. Вважайте пульс протягом 6 секунд, а потім отриманий результат помножте на 10. Зрозуміло, що на бігу таку процедуру виконати неможливо. Сьогодні багато кардіо - машини оснащені пульсомерами, які видають точний результат на керуючі монітори прямо під час тренінгу.

Проте як бути, якщо всім кардіо - тренажерів ви віддаєте перевагу звичайний біг? Фахівці пропонують таку методику. Коли ваш пульс досягає 70-80% від максимального, вам стає важко розмовляти. Прямо на ходу спробуйте розповісти напарникові будь-яку історію, і якщо у вас це не вийшло, значить, ви вже увійшли в робочу зону.

Дана програма розрахована на бігову доріжку, проте ви можете змінити цей тренажер на еліптичний, степпер або велотренажер без шкоди для результату.

ІнтенсивністьЧас
( % від МП )
50%1 хвилина
60%2 хвилини
75%24 хвилини
60%2 хвилини
50%1 хвилина


на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua