← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Харчування перед тренуванням

версія для друку

Кардіо харчування перед тренуваннямПеред аеробним тренуванням не можна їсти вуглеводи і жирне. Численні дослідження показали, що підвищення рівня цукру в крові під дією прийому вуглеводів призводить до падіння ефективності спалювання жиру. Ну а прийом жирної їжі заважає розширенню капілярів, у тому числі і в жирових тканинах. Це теж обертається зниженням віддачі аеробного тренування, оскільки спалювання жиру прямо залежить від напору крові, насиченої киснем.

Перед аеробікою варто випити протеїновий коктейль або прийняти кілька грамів амінокислот у вільній формі. Тренінг на порожній шлунок може спровокувати секрецію катаболічних гормонів, що руйнують м'язи. Якщо ж в крові достатньо амінокислот, то це вам не загрожує. Є дані про те, що попередній прийом вільних амінокислот прискорює спалювання жиру.

Японські дослідники давали бігунам по 3 грами таких амінокислот, і бігуни скинули більше жиру, ніж спортсмени з контрольної групи, що отримували плацебо. На додаток до протеїну і амінокислот вам перед тренуванням потрібно прийняти ще й інші харчові добавки.Добавки перед тренуванням

Прийміть всі ці добавки за півгодини до кардіо-сесії.ДобавкиДоза
Протеїн 10-20 г
або амінокислоти3-6 р
Кофеїн 200 мг
Карнітин 1-2 р
Гидроксицитрат ( НСА )250 мг - 1 г

харчування до і після тренуванняна головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua