← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Вправи від целюліту

версія для друку

Не всі вправи допомагають від целюліту

вправи від целюлітуНе всі ФІЗИЧНІ ВПРАВИ корисні при боротьбі з целюлітом. Види спорту, пов'язані з сверхнапряжением ніг ( теніс, волейбол, аеробіка ) тільки погіршують ситуацію, оскільки підвищується навантаження на венозну мережу і "розбовтуються" суглоби. Правильним рішенням в позбавленні від целюліту буде: плавання, силовий тренінг при помірній кардіонагрузки. Адже з одного боку треба спалити максимальну кількість калорій, щоб зменшилися в розмірах гіпертрофовані адипоцити, а з іншого - поліпшити мікроциркуляцію. Тому що, чим краще кровопостачання, тим більше жирних кислот потрапить у кров. А чим вище буде необхідність в джерелах енергії, тим більше цих жирних кислот згорить. А значить - зменшаться обсяги, знизиться вага і покращає кровопостачання целюлітних зон, що нам і треба.Комплекс вправ проти целюліту

Для боротьби з целюлітом можна скористатися вправами, які, не будучи прямо спрямованими на знищення целюліту, все - таки допоможуть вам позбавитися від "апельсинової кірки" завдяки своєму додаткового ефекту. За допомогою вправ, що зміцнюють м'язи, можна не тільки боротися з целюлітом, але і запобігти його появі. Дія подібних вправ полягає в тому, що під час їх виконання підвищується витрата енергії, за рахунок чого розщеплюється жир в "проблемних зонах". Крім того, зміцнюються тканини зсередини, стають пружними. Регулярні вправи сприяють кращому кровопостачанню, що забезпечує своєчасне виведення шлаків. Ви можете скористатися комплексом вправ для зміцнення м'язів, регулярне виконання яких допоможе вам позбавитися від целюліту або, принаймні, призупинити його розвиток.

 • Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах, руки сцепите на потилиці. Повільно піднімайте верхню частину корпусу, напружуючи при цьому м'язи живота і сідниць. Розслабте плечі і потилицю. Порахуйте, не поспішаючи, до 10 і опустіться. Повторіть підйом 20 разів.

 • Ляжте набік і витягніть нижню руку, покладіть на неї голову. Для стійкості корпусу іншою рукою зіпріться об підлогу. Ноги зігніть в колінах. Підніміть повільно верхню ногу на 20 см від підлоги і опустіть. Повторіть 20 разів. Переверніться на інший бік і повторіть підйоми іншою ногою.

 • Ляжте набік, голову покладіть на витягнуту руку. Вільною рукою зіпріться об підлогу. Ноги зігніть в колінах, верхню повільно підніміть на 40-45 см і опустіть. Повторіть вправу 40 разів, після чого перекиньтеся на інший бік і зробіть підйоми іншою ногою.

 • Ляжте на спину, сцепите руки на потилиці, ноги зігніть в колінах. Ліву гомілку покладіть на праве коліно або злегка підніміть над коліном, напружте живіт і сідниці, повільно підніміться. Корпус при цьому злегка поверніть до лівого коліна. Порахуйте до десяти, після чого повільно опустіть корпус і ногу. Виконайте вправу 25 разів. Після цього поміняйте ногу і піднімайте корпус, злегка повернувши його до правого коліна.

 • вправи від целюлітуСядьте на підлогу, руки опустіть. Повернувши тіло на праве стегно ( права нога витягнута вперед ), одночасно зігніть ліву ногу і переведіть її через праву так, щоб її коліно торкнулося підлоги. Тепер витягніть ліву ногу і робіть те ж рух правою ногою. Під час вправи плечі не згинайте, руки не відривайте від підлоги. Виконуйте вправу 10-12 разів у кожну сторону.

 • Ляжте на підлогу на спину, руки розведіть в сторони. Ноги зімкніть і зігніть в колінах. Виконуйте нахили ногами то вправо, то вліво, намагаючись дістати коліном, яке знизу, до підлоги. Плечі і руки притискайте до підлоги. Зробіть вправу по 10 разів в кожну сторону.

 • Встаньте на коліна, з'єднавши їх, руки витягніть перед собою. Опустіться на праве стегно, відвівши руки вліво. Поверніться у вихідне положення. Тепер сідайте на ліве стегно, виконуючи рух руками в протилежну сторону. Повторіть вправу 10 - 15 разів.

 • Ляжте на лівий бік, упріться ліктем лівої руки в підлогу, а зімкнуті ноги витягніть, направляючи їх трохи вліво. Підніміть і опустіть ноги 10 разів, потім перекиньтеся на інший бік і виконуйте таке ж рух.

 • Ляжте на спину, руки витягніть уздовж тулуба. Коліна зігнуті. Підніміться на ліктях і переведіть ліву ногу через праву, не напружуючи рук і не змінюючи їх положення. Поверніться у вихідне положення. Виконуйте вправу 8-12 разів кожною ногою.

 • Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах, руки підкладіть під потилицю. Одночасно піднявши ноги і плечовий пояс, зробіть поворот вправо, намагаючись торкнутися ліктем лівої руки коліна правої ноги, розгортаючи плечовий пояс. Тепер повторіть вправу в іншу сторону.

 • Виконується сидячи, з упором на лікті. Зігнувши ноги в колінах, торкніться колінами чола, поверніться у вихідне положення. Зробіть вправу 10-15 разів.
 • Сядьте. Долоні упріть в підлогу, одну ногу витягніть перед собою, іншу зігніть в коліні і відставте в сторону. Спираючись на ступню зігнутої ноги, підніміть іншу ногу вгору і опустіть. Виконуйте вправу 8-10 разів кожною ногою.


Вправи на велосепеде від целюліту

вправи від целюлітуЇзда на велосипеді - відмінна вправа для того, щоб позбутися целюліту і зробити своє тіло ідеальним. Часу на ці заняття потрібно небагато, як і в інших випадках. Дуже важлива регулярність у тренуваннях. Після місяця тренувань вибирайте максимальний темп їзди. Робиться це так: спочатку, хвилини дві-три, їзда повинна бути повільною, потім з кожним оборотом педалей ви підсилюєте темп і через п'ять хвилин набираєте максимальну швидкість. Все тіло напружене, ноги працюють, як мотор. У такому посиленому ритмі потрібно їхати хвилини три-чотири. Протягом однієї хвилини знизьте швидкість, дві хвилини відпочивайте, потім повторіть все знову.

И.Добрынин "Фізичні вправи від целюліту"на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua