← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Жироспалювачі

версія для друку

Спортивні жіросжігателі7 основних спортивних жіросжігателей

жироспалювачіЗгідно компетентному думку науки, наступні сім спортивних жіросжігателейє критично важливими на етапі боротьби з підшкірним жиром.Вітамін С

Про вітамін с відомо, що це перший помічник культуриста. З одного боку, вітамін С - потужний антиоксидант, який знешкоджує вільні радикали, що руйнують м'язову тканину. З іншого боку, вітамін С посилює синтез азоту, поліпшує пампінг. Бути може, цей вітамін ще і допоможе вам набрати м'язовий рельєф? Точно! Наукові дослідження показали, що люди з надлишковою масою тіла мають знижений рівень вітаміну С в плазмі крові.

Вчені припустили, що в силу зворотного зв'язку підвищення цього показника призведе до зменшення жирового прошарку. Вони розділили випробовуваних. Сиділи на низькокалорійній дієті на дві групи. Перша група отримувала по 500 мг вітаміну С щодня, а інша вважалася контрольної. Після закінчення терміну експерименту виявилося, що перша група, і справді. Спалила на 11% більше жиру.

Дозування: Приймайте 500-2000 мг вітаміну с на добу разом з їжею.Карнітин

Ця амінокислота зовсім не схожа на ті амінокислоти, які входять до складу білкових молекул. Вона складається одразу з декількох амінокислот і вітамінів і виконує в організмі безліч функцій. Одна з них - транспортування жирових молекул всередину клітинних мітохондрій, які «спалюють» жири в цілях отримання енергії.

Експерименти показали, що прийом карнітину перед тренуванням призводить до прискорення спалювання зайвого жиру і відсуває втому. Але це ще не все. Карнітин підвищує продукцію організмом статевого гормону тестостерону, який крім інших володіє і «жиросжигающие» властивостями.

Дозування: Приймайте 500-2000 мг карнітину вранці до сніданку, за 30-60 хв. до тренінгу і перед сном.Селен

Цей мікроелемент прямо бере участь у секреції щитовидної залозою «жиросжигающих» тироїдних гормонів. Селен входить до складу ензиму, який допомагає перетворенню тироїдного гормону, позначуваного Т4, гормон Т3, який підвищує швидкість обмінних процесів. Ну а чим вище ця швидкість, тим менше у вас зайвих кілограмів.

Нестача селену в харчуванні призводить до збоїв в роботі щитовидної залози і провокує захворювання гипотироидизм, яке призводить до дефіциту секреції тироїдних гормонів. Обмін сповільнюється і починається активний ріст жирових відкладень.

Дозування: Приймайте 200-400 мкг селену на добу разом з їжею.Кальцій

Від кальцію залежить здоров'я наших кісток, проте зовсім недавно американськими вченими відкрита ще одна важлива функція цього елемента в організмі людини. Кальцій, виявляється, регулює рівень гормону кальцитрола в плазмі крові. Цей гормон стимулює ріст жирових відкладень і заважає їх руйнування. Поки кальцію в організмі достатньо, секреція кальцитрола мінімальна. Одночасно кальцій гальмує засвоєння жиру. Оскільки заважає його накопичення в кишечнику.

Дозування: Приймайте до 1000 мг кальцію в день у вигляді харчової добавки.Цинк

Скорочення калорійності раціону автоматично означає, що вітамінів і мікроелементів надходить до вас в організм менше. Особливо небезпечний дефіцит цинку. Він призводить до зменшення секреції тестостерону та іншого найважливішого анаболічного гормону ІГФ-1. До того ж брак цинку негативно впливає на щитовидну залозу, і вона виробляє менше тироїдних гормонів.

Це, як ви вже знаєте, тягне за собою зростання жирових накопичень. Щоб виправити становище, достатньо приймати лише 25 мг цинку в день. Як показали дослідження, цього вистачає, щоб підняти до норми секрецію тестостерону, ІГФ-1 і тироїдних гормонів. Одночасно прискорюється швидкість обмінних процесів.

Дозування: Щоб підвищити засвоєння цинку, приймайте його разом з магнієм прямо перед сном. Причому, завжди тільки на порожній шлунок. Мінімальна робоча доза цинку становить 20 мг в день. Дієтологи рекомендують вживати в добу 35 мг цього мікроелемента. ( Доза понад 40 мг вважається токсичною ).Екстракт зеленого чаю

Зелений чай містить катехіни, сполуки, які гальмують розпад нейротрансмітера норадреналіну. Ну а чим більше норадреналіну в крові, тим вище швидкість обмінних процесів, а разом з ними і спалювання жиру. З причини високої дієвості катехіни входять до складу всіх сучасних добавок-жиросжигателей.

Дозування: Пити зелений чай не годиться. Він містить занадто мало катехінів. Приймайте 500 мг екстракту 3 рази в день перед їжею. ( Разова доза екстракту еквівалентна 6-12 склянку зеленого чаю ).Кофеїн

Кофеїн міститься в каві, чорному і зеленому чаї. Проте отримувати це з'єднання краще з харчових добавок. Кофеїн з кави і чаю засвоюється не в приклад гірше. Всі форми кофеїну, які можна знайти в харчових добавках, однаково ефективні. Кофеїн прискорює вивільнення жиру з жирових клітин і, навпаки, перешкоджає його накопичення. Кофеїн прискорює метаболізм і тим самим допомагає спалити більше жиру на тренуванні.

Дозування: Приймайте 100-200 мг кофеїну вранці і за 1-2 години до тренування.Жироспалювачі плюс бустери

Жирові відкладення горять неохоче, наче вологих порох. Так що навіть спільний прийом всіх перерахованих добавок- жіросжігателей не дасть швидкої віддачі. Тут потрібно застосувати той самий принцип поступовості, що і в тренінгу. Від тижня до тижня збільшуйте дозування жіросжігателей, а, починаючи з 3 тижня, додайте до них т.зв. «бустери» - прискорювачі жіросжіганія, які діють на цей процес обхідними шляхами.Форсколін

Мова про екстракті трави з сімейства м'яти. Форсколін активізує особливий ензим, який в свою чергу підвищує чутливість рецепторів жирових клітин. Це призводить до масованого вивільнення жиру з жирових клітин і подальшого його використання у вигляді енергетичного «палива».

Дія форсколина доведено клінічно. Випробовувані, які брали добавку з форсколином протягом 2 місяців, скинули більше зайвих кілограмів, ніж їх колеги з контрольної групи, які приймали плацебо. Важливо й те, що форсколін підвищує секрецію тестостерону. І це теж було доведено науковими дослідженнями.

Дозування: Приймайте 20-50 мг форсколина 2-3 рази в день перед їжею.Эводиамин

Цей екстракт екзотичного фрукта стимулює особливі нервові рецептори, які завідують підвищенням швидкості метаболізму. В результаті прискорюється і спалювання жиру. Попутно эводиамин знижує апетит і уповільнює засвоєння вуглеводів. Це знижує рівень цукру в крові і оберігає від викидів інсуліну, що ведуть до створення жирових відкладень.

Дозування: Приймайте 30-50 мг эводиамина 2-3 рази в день перед їжею.Синефрин

Це з'єднання виділено з дикорослих апельсинів. По своїй структурі сінефрін надзвичайно схожий на заборонений ефедрин. Ефедрин - це єдине відоме науці з'єднання, яке прискорює метаболізм, не підвищуючи пульс і кров'яний тиск. Так що заборона ефедрину багатьма фахівцями розцінюється як помилковий. У будь-якому випадку сінефрін володіє тими ж позитивними властивостями ефедрину. Він прискорює обмін, не викликаючи впливу на серцево-судинну систему.

Дозування: Приймайте 200-600 мг екстракту, що містить 5-20 мг синефрин, 2-3 рази в день перед їжею.Вакаме ліф

жироспалювачіДія цього рослинного екстракту виключно складно. Він містить фукоксантин, різновид каротеиноидов, який вибірково активізує особливі протеїни усередині жирової клітини. Ці протеїни відповідають за прискорення метаболізму всередині самої жирової клітини. У підсумку вона перепалює більше жиру на підтримку своїх енергетичних потреб.

Ефект фукоксантина поки клінічно доведений тільки на мишах. Миші, що одержували добавку з фукоксантином, втратили більше жиру, ніж миші з контрольної групи. 11% така позитивна різниця у втраті жиру між атлетами, які брали форсколін і плацебо. Всередині багатьох компаній-виробників спортивного харчування, що мають власні дослідницькі центри, проведені схожі досліди з участю добровольців, теж показали позитивний ефект фукоксантина. Даний інгредієнт продається на ринку під торговою маркою Ксантиген.

Дозування: Приймайте 150-200 мг Ксантигена 2-3 рази в день перед їжею.Екстракт смородини

У червоній смородині знайдено з'єднання, яке діє точно, як форсколін. Воно теж прискорює вивільнення жиру з жирових клітин. Дія екстракту клінічно доведено на групі добровольців. Всі, хто брав добавку з екстрактом, скинули більше жиру, ніж випробувані з контрольної групи, що отримували плацебо.

Дозування: Приймайте 100 мг екстракту червоної смородини 2 рази в день перед їжею.План прийому спортивних жіросжігателей

Даний план прийому харчових добавок- жиросжигателей і синергійних «бустерів» розрахований на всі 6 тижнів вашої комплексної програми.Добавки - карнітин

Тиждень 1: Приймайте наступні добавки-карнітин.

ДобавкаДозування
Вітамін С 500-1000 мг за сніданком
Карнітин1000 мг вранці, перед тренінгом і ввечері перед сном
Селен200 мкг за сніданком
Кальцій1000 мг за сніданком
Цинк30 мг на порожній шлунок, за півгодини-годину до сну
Екстракт зеленого чаю500 мг до сніданку, перед тренінгом і перед вечерею
Кофеїн100 мг за сніданком і за 1-2 години до тренінгу


Тиждень 2: Збільшуйте дозування жиросжигателей.

ДобавкаДозування
Вітамін С1000 мг за сніданком
Карнітин1500-2000 мг вранці, перед тренінгом і перед сном
Селен200 мкг за сніданком
Кальцій1000 мг за сніданком
Цинк30 мг на порожній шлунок, за півгодини-годину до сну
Екстракт зеленого чаю500 мг до сніданку, перед тренінгом і перед вечерею
Кофеїн 200-300 мг за сніданком і за 1-2 години до тренінгу


Бустери плюс

Тиждень 1: Додайте до прийому добавок-жіросжігателей наступні бустери.

ДобавкаДозування
Форсколін20-30 мг 2 рази в день перед їжею
Синефрин5-10 мг 2 рази в день перед їжею
Екстракт смородини100 мг 2 рази в день перед їжею


Тиждень 2: Підвищуйте дозування супутніх бустерів.

ДобавкаДозування
Форсколін40-50 мг 3 рази в день перед їжею
Синефрин15-20 мг 3 рази в день перед їжею
Екстракт смородини100 мг 2 рази в день перед їжею

Ефективні схуднення шкоду, відгуки.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх
Коментарі:
03.03.2010 21:44 | Світлана | Re: спортивні схуднення відгуки
На мій погляд, результат буде якщо приймати в комплексі жіросжігателя+дієта або спортивне харчування+навантаження в спортзалі... а лежачи на дивані, бери хоч кінську дозу, результату не буде...


11.03.2009 14:50 | Василина | Re: спортивні схуднення відгуки
Іноді кажуть, що "жіросжігателя" не працює. Насправді важливо правильно приймати, а також дотримуватися дозування. Для мене відкриттям стало, що дозування жіросжігателей треба збільшувати, а також про бустери нічого не знала.


1
Ваше ім'я:
Ваш коментар:
Введіть текст, вказаний на картинці, у полі праворуч:
   


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua