← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Жироспалювачі

версія для друку

Ще раз про харчування і жиросжигателяхНа тему "схуднення" відповідають фахівці

жироспалювачіВідносно слабкий контроль над виробництвом і продажем спортивного харчування робить атлетів і тренерів жертвами маркетингових кампаній, часом побудованих на псевдонаукових заявах, ніж на перевірених фактах. Втім, багато харчові добавки все ж реально ефективні. Вони безпосередньо впливають на спортивну результативність ( наприклад, креатин або кофеїн ) або використовуються з нутрициональными цілями ( наприклад, порошкові замінники їжі ), сприяючи успіху тренувань.

Нарешті, існує цілий ряд засобів, здатних оптимізувати композицію тіла, а саме - посилити спалювання жиру.Спортивні жіросжігателі

ЖІРОСЖІГАТЕЛІ- Доктор Волек: Ефедрин - це адренергічний агоніст, який задіює адренергічні рецептори в різних клітинах, включаючи жирові, нервові, а також клітини кровоносних судин і центральної нервової системи, які контролюють апетит.

Ефедрин надає помітний вплив на такі процеси, як розщеплення жирів, термогенез, збудливість, серцевий ритм і кров'яний тиск, диляция бронхіальної мускулатури та деякі інші.

У поєднанні з кофеїном, ефедрин незмінно дає хороші результати в позбавленні від зайвого жиру. Ця комбінація призводить до зменшення жирової маси із збереженням м'язової, що відбувається за рахунок збільшення термогенезу ( вироблення тепла ) і зниження кількості споживаної їжі.

Втім, 80% впливу ефедрину з кофеїном на втрату ваги припадає на придушення апетиту, і лише 20% - на збільшення швидкості метаболізму.

Синефрин - це природний алкалоїд, що міститься в плодах гіркого апельсина. За структурою він схожий з ефедрином і впливає на адренергічні рецептори. На відміну від ефедрину він цілеспрямовано взаємодіє з з адренергічними рецепторами бета-3 ( і, можливо, з альфа-1-рецептарами ), сприяючи розщепленню жирів.

Ефедрин пов'язується ще й з з адренергічними рецепторами бета-1 і бета-2, стимулюючи нервову і серцево-судинну систему. Таким чином, сінефрін володіє помітним стимулюючим ефектом ( підвищує рівень метаболізму, знижує апетит, підвищує рівень енергії ), але без побічних ефектів ефедрину.

Є цілий ряд даних, що підтверджують позитивний вплив зеленого чаю на спалювання жиру. Його біоактивним елементом є EGCG ( епігалокатехін галат ), що збільшує оксидацію жирів і запобігає його накопичення. Після 12 тижнів споживання зеленого чаю ( 690 мг катехінів у день ) швидкість спалювання жиру і зниження ваги збільшилися в два рази.

В ході дослідження методом комп'ютерної томографії оцінювалися рівні як підшкірного, так і вісцерального жиру в абдомінальному регіоні. Порівняно з плацебо зелений чай викликав чотириразове зниження рівня підшкірного і вісцерального спека. Таким чином, зелений чай дійсно може локально впливати на жирові запаси в абдомінальній області.

На відміну від інших жиросжигающие агентів, що забезпечують симпатическое вивільнення гормонів і з цієї причини піднімають серцевий ритм і кров'яний тиск ( наприклад, ефедри ), зелений чай працює за допомогою зовсім інших механізмів. Його катехіни пригнічують ензим, що розщеплює норепінефріну ( норадреналін ), і таким чином продовжують ефекти норадреналіну ( збільшення пульсу, посилення розщеплення жирів і ін ).

жироспалювачіКрім того, зелений чай знижує апетит і пригнічує активність головних антиоксидантних ензимів, що беруть участь у збереженні жирів. Ефективні дози EGCG поки точно не визначені, але дослідження показують користь від дози 270 мг, розділених на три частини по 90 мг на час сніданку, обіду і вечері.

Недавні досліди показали, що дана харчова добавка працює навіть краще, ніж сам чай. Інше дослідження виявило той факт, що споживання містять катехоламіни харчових добавок на голодний шлунок ( без їжі ) веде до більшого збільшення його бионаличия, ніж прийом разом з їжею.

ЖІРОСЖІГАТЕЛІ- Доктор Берарді: Я завжди застерігаю людей від тривалого прийому стимуляторів і жиросжигателей. Вони не лише представляють ризик для серця ( мінімальний, якщо у вас немає вроджених, генетичних або набутих серцевих захворювань ), але і можуть ускладнити контроль над композицією тіла надалі.

Штучна метаболічна стимуляція може дати ефект відміни при відмові від прийому препаратів, що виражаються в уповільненні швидкості метаболізму. Тобто, ви будете в спортивній формі під час прийому харчової добавки, але не зможете зберегти таку після відмови від неї.

ЖИРОСПАЛЮВАЧІ зовсім не так потрібні, як нас намагаються в цьому переконати. Безумовно, вони прискорюють процес, допомагаючи досягти короткострокових цілей. Вони можуть використовуватися в останні кілька тижнів, наприклад, перед культуристическим турніром. Все залежить від ваших цілей.

7 основних жіросжігателей: спортивні жіросжігателіна головну

Обговорити тему на форумі
наверх
Коментарі:
28.03.2010 15:12 | Дея | Re: схуднення відгуки
Згодна з коментарем Nata: багато схуднення викликають настільки неприємні побічні ефекти (прискорене серцебиття, перепади тиску, непритомність тощо), що краще вже ми як-небудь без них. Простіше пити натуральний чай (до речі, не треба зациклюватися на одному зеленому: в чорному теж багато корисного для тих, що худнуть, а вже в мате і поготів), приймати перевірені часом Бади (наприклад, Омега-3). Вийде і дешевше, і краще, ніж всякі там супер системи.


09.06.2009 13:30 | Ганна | Re: схуднення відгуки
От нехай дівчинка ходить і улыбаеться далі очима по 8 окпеек. Навіщо себе так? адже є препарати безэффедрина і кращим ефектів.


28.05.2009 11:43 | Sveta | Re: схуднення відгуки
між іншим,з недавнього часу ефедрин заборонений в європі і в Росії теж,було кілька випадків смерті від нього.


29.03.2009 08:57 | качфит | Re: схуднення відгуки
у нас одна дівчина в залі брала ефедрин у вигляді арсана і кофеїн з аспірином, при триніті починається марення, жар і тиск, зіниці сильно розширюються, втрачається координація. так що акуратніше


11.03.2009 12:39 | Nata | Re: схуднення відгуки
Брала добавку, що містить ефедрин - ефект, звичайно, був, але очі були по 8 копійок і руки тряслися. Може бути це особиста реакція, але моя думка на цей рахунок таке- "серйозні" жіросжігателі необхідні лише професіоналам. А любителям досить кофеїну і екстракту зеленого чаю.


1
Ваше ім'я:
Ваш коментар:
Введіть текст, вказаний на картинці, у полі праворуч:
   


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua