← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Навіщо такі рукоятки і грифи ?

версія для друку

Навіщо і чому?З коханим все просто. Підходиш і відразу знаєш, за що братися. А тренажери - це зовсім інша справа. Повний розповідь про те, як треба користуватися блоковим пристроєм. У всіх цих рукоятей одна мета - зробити вас красивими!


Нейтральний хват

Ця рукоять багатьом здається набагато зручніше класичної довжиною рукоятки. Мовляв, менше втомлюються кістки. Це і справді так, однак крім простого зручності, ця рукоять трохи інакше розставляє акценти на м'язи спини. Більше навантаження припадає на самий низ найширших м'язів. Ці парні м'язи прикріплюються у талії, а потім променями розходяться до лопаток, надаючи спині V-подібну форму. Так от, дана рукоять розширює самий низ вашої спини, де вона переходить в талію. Це прицільне вплив дуже потрібно субтильним жінкам, у яких, що називається, просвічують ребра і спереду, і ззаду.


Канатна рукоять

У такий рукояті багато переваг. Жорстка рукоять сама диктує вам і хват, і положення ліктів. Ну а тут рух виходить менш передбачуваним, а значить більш схожим на життя. До речі, саме в силу цієї обставини будь-яку вправу з канатною рукояттю здається важчим, ніж зі звичайною твердою. У цьому сенсі канатна рукоять схожа з вправами на нестійкій опорі - на м'ячі. Вам треба витрачати додаткові сили на балансування, а це означає корисне «підключення» до вправи додаткових м'язів.


Рукоять V-форми

У вправах на нижньому блоці важливо ближче підтягти кисті до тулуба. Якщо ви застосуєте звичайну пряму рукоять, то вона впреться вам в живіт і обмежить рух. Якраз для цього випадку придумана V-рукоять. Дивіться, як зручно: завдяки внутрішньому вигину ви можете завести кисті навіть за осьову лінію тулуба! За дану рукоять краще братися зворотним хватом - долонями догори.


Рукоять D-форми

Є штанга і є гантелі. Штанга діє на мускулатуру «у загальному і цілому», а гантелі - засіб прицільного, «точкового» впливу. Те ж і з блоками. Якщо замість «дворучної» рукоятки ви застосуєте «одноручную», ви зможете вибірково підтягувати відстаючі ділянки своєї мускулатури. До того ж така рукоять - це відмінний засіб урізноманітнити свій тренінг. Ті вправи, які ви робили з гантелями, ви можете перенести на блоки - з «одноручной» рукояттю. Найзручніша - обертова рукоять. Якщо рукоять не «вміє» обертатися, утримувати її складніше - потрібна велика сила кисті. Втім, не більше, ніж для гантелі.

Даний вид рукояті незамінний для розвитку т.зв. «м'язового суглоба». Запам'ятайте: результативність ваших тренувань впираємося в одну просту річ - чи відчуваєте ви робочу м'яз чи ні. Цьому вмінню треба свідомо вчитися. Нічого краще блоків тут поки не придумано. Коли ви робите на блоці той же підйом на біцепс, навантаження наростає поступово. За рахунок цього вам простіше психологічно «в'їхати» в вправа. До того ж немає ризику впустити обтяження на себе, так що ви можете повністю зосередитися на самому вправі і навіть закрити очі.


Пряма рукоять

Ця рукоять імітує прямий гриф штанги. У себе в залі ви напевно бачили вигнутий гриф. З ним дуже зручно звертатися. З одного боку це плюс, а з іншого мінус. Чим важче утримувати гриф, тим сильніше будуть ваші кисті. Іншими словами, коротка пряма рукоять робить вправу більш «жорстким». Є і зовсім хитромудрая специфіка. Під біцепсом пролягає ще один м'яз, проте працює вона в єдиному вправі - при зворотному хваті. Так що, якщо ви розраховуєте зробити свої худі руки трохи товстіший, дана рукоять для вас обов'язкова.


Це класика

Верхній блок споконвіку оснащувався даним видом рукояті. Щоправда, спочатку вона була прямою. Сьогодні кінці рукояті скошені донизу - це робить хват більш зручним. Тяга верхнього блоку до грудей або за голову по праву вважається кращим вправою для спини. Воно задає спині виграшну V-форму і того ж класно «деталізує» дрібні м'язи верху спини. У підсумку ви отримаєте сексуальну спину як у Ніколь Кідман.


Рукоять Л-форми

Ця рукоять виглядає як перевернута буква V. Її застосовують у вправах для трицепса ( задня поверхня руки ). На кінцях рукояті є зручні торцеві упори для кистей. Завдяки цим упорів вам не треба щосили вчепитися в рукоять. Більше того, хват можна послабити. Це дозволить краще зосередитися на роботі трицепсів. Незважаючи на крайнє зручність, цієї рукояттю не варто підміняти всі інші рукояті, включаючи канатну. Кожна рукоять по-своєму гарна.


EZ-хват

Ця рукоять копіює вигнутий гриф штанги. Навіщо потрібні вигини, ви знаєте, - завдяки вигинам рукоять простіше тримати. В теорії, ви можете застосовувати даний вид рукояті де завгодно. Можна замінити нею традиційну пряму рукоять у тягах до грудей або за голову. Можна тягнути цю рукоять до поясу сидячи. Можна робити з нею підйом на біцепс. З нею можна розгинати руки - качати трицепси. Рукоять особливо рекомендується тим, хто потягнув м'язи передпліччя, відповідальні за кисті рук. В цьому випадку пряма рукоять викликає сильну біль у зап'ясті, а от з вигнутою рукояттю болю зазвичай не буває.


Пряма рукоять з обертанням

Мова про тієї ж самої короткої прямої рукояті, але з одним застереженням - ручці обертається. Це робить її виключно зручною. Даний вид рукояті можна в цілях різноманітності застосувати у всіх блочних вправах. Обертання ручки економить силу кистей, так що ви можете взяти вагу побільше без ризику випустити рукоять з рук.


Подвійна рукоять

Мова про ударному пристрої для підвищення загальної м'язової маси спини. Чим ближче ваші кисті при підтягуванні ваги до себе, тим краще працюють ваші «спинні» м'язи. Йдеться відразу про двох варіантах - тягах сидячи до поясу і до грудей на верхньому блоці. Друга вправа, як ви пам'ятаєте, зазвичай роблять з довгою прямою рукояткою. Якщо ви поміняєте ту ручку на подвійну, то перетворіть «косметичне» вправа в забійно-качковое. Даний вид рукояті незамінний для худеньких.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua