← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Інтимна гімнастика ( Гімнастика Кегеля )

версія для друку

Інтимна гімнастикаЦі вправи досить прості. Їх можуть виконувати всі жінки. Вони служать для зміцнення м'язів області піхви і промежини, готуючи їх до родів, і допомагають у післяпологовий період.

Повільні стиснення. Напружте м'язи промежини, повільно порахуйте до трьох. Розслабтеся. Буде трохи складніше, якщо, затиснувши м'язи, утримувати їх в такому стані 5-20 секунд, потім плавно розслабити.

«Ліфт». Починаємо плавний підйом на «ліфті» - затискаємо м'язи трохи ( 1-й поверх ), утримуємо 3-5 секунд, продовжуємо підйом - затискаємо трохи сильніше ( 2-й поверх ), утримуємо і т.д. до своєї межі - 4-7 «поверхів». Спускаємося Вниз так само поетапно, затримуючись на пару секунд на кожному поверсі.

Скорочення. Напружте і розслабте м'язи як можна швидше.

Вштовхування. Потужьтесь вниз помірно, як при дефекації. Це вправа, крім м'язів промежини, викликає напругу і деяких черевних. Ви також відчуєте напруження і розслаблення ануса.

Почніть тренування з десяти повільних стиснень, десяти скорочень і десяти виштовхувань по п'ять разів на день. Слід повторювати вправи не менше 25 разів протягом дня. Ви можете виконувати вправи практично де завгодно - під час прогулянки, перегляду телевізора, сидячи за столом, лежачи в ліжку.

На початку занять може виявитися, що ваші м'язи не хочуть залишатися в напруженому стані під час повільних стиснень. Можливо, ви не зможете виконувати скорочення досить швидко або ритмічно. Це тому, що м'язи поки ще слабкі - контроль поліпшується з практикою. Якщо м'язи втомилися в середині вправи, відпочиньте кілька секунд і продовжуйте.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua