← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Чи можна займатися спортом при місячних

Чи можна займатися спортом під час місячних

Чи можна займатися сексом під час місячнихчи Можна займатися спортом при місячних або краще дати організму відпочити? Відповісти на це питання не складно, визначившись, наскільки ви здорові і яке навантаження плануєте в цей гормонально-нестійкий період.

Коли небажано займатися спортом

Будь-який лікар вам скаже: небажано займатися спортом в період гострих і рецидивів хронічних захворювань, при отриманні травми, в період інтоксикації. Взагалі, цей список не повний, але це найбільш часті ситуації, коли спортсмен або людина, що захоплюється фітнесом, не повинен обтяжувати себе фізичними навантаженнями.

А ось що стосується жінок в період менструації, то тут, безумовно, питання окреме. Менструальний цикл - це не захворювання зовсім. Це фізіологічний стан (тобто норма), і у кожної жінки, період менструації проходить по-своєму. У кого-то відсутній больовий синдром, у деяких, навпаки, нудота і сильні болі і запаморочення. При яскравою хворобливої симптоматики важко займатися улюбленою справою, куди вже до важких фізичних навантажень.

Але, проте, для серйозно підготовлених спортсменок менструація - це не привід відкласти тренування або змагання. Відповідно, організм здорової жінки може витримати фізичні випробування в місячні. А як бути зі звичайними жінками, які займаються фітнесом, або, наприклад, худнуть. Чи можна займатися спортом під час місячних їм або краще перервати заняття?

Здоровий статус

Насправді, ми багато знаємо про своє здоров'я. Ви можете сказати, пробіжите ви три кілометри без відпочинку в середньому темпі, чи зможете ви присісти разів тридцять? Звичайно, ви зможете відповісти на ці питання. Існують спеціальні вправи - тести, які, грубо кажучи, визначають стан здоров'я. При виконанні більшості вправ без особливих зусиль і втоми, можна стверджувати, що при складних ситуаціях (стрес, зміни погоди, акліматизація) можливо і далі проводити тренування. Відповідно, здоровим жінкам займатися спортом при місячних можна, за умови, що вони не супроводжуються яскраво-вираженими больовими синдромами й змінами з боку вегетативної нервової та серцево-судинною системами.

Які вправи протипоказані при місячних

Якщо ви не спортсмен і займаєтеся фітнесом зовсім недавно, можна спробувати змінити на період місячних вигляд ваших тренувань і навантаження. Наприклад, якщо зазвичай ви даєте навантаження на прес або на спину, зробіть вправи на руки або на розтяжку. Біг і аеробіку можна замінити заняттями пілатесом і йогою. Якщо ви не бажаєте знижувати інтенсивність навантажень, то можна провести час в басейні.

Але деякі вправи все ж не рекомендується виконувати при місячних. Не можна виконувати різких рухів, особливо не рекомендується виконувати повороти тулубом і, взагалі, давати якусь навантаження на поперековий відділ хребта. Небажано піднімати важкі предмети, в період менструації не треба збільшувати навантаження. Пам'ятайте, що є вправи, значно прискорюють кровообіг і приплив крові до статевих органів, а при місячних це небажано.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua