← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

І підтягти м'язи, і спалити жир

версія для друку

Нове відкриття науки обіцяє серйозну економію часу на аеробіці.

Багато відвідувачок фітнес-клубів недолюблює силові тренування. Так, вони знають: м'язи важливо привести в тонус м'язи - це стрункі ноги, високі груди і пряма спина, що дуже і дуже красиво. Але часу вічно не вистачає, а мета номер один - схуднути, ось дівчата і натискають на аеробні класи.

Однак зовсім недавно вчені виявили ефективний спосіб, що дозволяє одночасно і підтягувати м'язи, і спалювати ненависний жир. Все геніальне просто: треба звести до мінімуму час відпочинку між сетами. І тоді «заведений» під час тренування обмін речовин буде працювати в режимі посиленого спалювання жирових калорій ще принаймні добу. Не зрозуміли? Тоді докладно. Кожен з нас має свої власні біологічний «годинник». Вони відміряють ритм серцебиття у спокої, частоту дихання, темп оновлення шкіри, волосся, нігтів, фільтрації крові у печінці, спалювання жиру в інтересах енергозабезпечення та інше. Словом, все те, що називають обміном речовин. У цьому сенсі хтось живе трохи «швидше», хтось трохи «повільніше». Однак у всіх фізичні вправи різко прискорюють обмінні реакції. Здавалося б, цей тимчасовий ефект. Справді, серце забилося швидше, і ви дихаєте важко, але скільки потрібно часу, щоб все прийшло в норму? Між тим, не все так просто. Зокрема, використання жирів ( жиросжигание ) прискорюється більше, ніж на добу. А це значить, що швидше витрачаються накопичені вами жири, а ті, що ви з'їли, «згорають» ще до того, як встигнуть відкластися під шкірою.

Можна заперечити, що, мовляв, жирових калорій після силового тренування і справді згорає більше, але сам по собі цей виграш, можливо, дріб'язковий. А ось аеробіка - це зовсім інша справа. Вона «розкручує» обмін ого-го як! З силовими вправами і порівнювати не можна! Частка правди тут є. Силові вправи, виконувані з традиційними 3-хвилинними перервами між сетами, дають прискорення метаболізму вдвічі нижче, ніж аеробіка. Але в тому-то й полягає сенсація, що перерва в одну хвилину підвищує цей показник в 1,8 рази, тобто наближає до результативності аеробної сесії! Що дозволить Вам і підтягти м'язи, і спалити жир.

Ривок вперед

Ці методи допоможуть вам ще більше підвищити інтенсивність обміну речовин після тренування.

  • Об'єднайте вправи на одну м'язову групу в суперсети, комплексні сети або трисеты

  • Раз в 3-4 тижні виконуйте кругову тренування на всі м'язи тіла

  • Купіть МР3-плеєр ( ipod ) та з допомогою одного-комп'ютерника створіть для тренування єдиний саундтрек з мелодій в потрібному вам ритмі

  • Купіть годинник із звичайною секундною стрілкою, що біжить по колу. З таким годинником відстежувати час відпочинку куди зручніше

  • Перенесіть тренування на ранкові години. Це буде корисно подвійно. Метаболічний ефект ранкового тренування вище, і в залі мало народу - ніхто не відволікає


Наука відпочинку

Отже, без шкоди для схуднення ви можете закинути аеробіку ( або звести її до 15-20 хвилин розминки перед силовий тренуванням і після заминки ). Натомість ви будите виконувати силові вправи в швидкому темпі, відстежуючи хвилинний відпочинок між сетами за секундоміром. У підсумку ви отримаєте красиву фігуру і ликвидируете жирові поклади.

Знайте, тренувальні ваги повинні бути серйозними. Здавалося б, при скороченні відпочинку їх треба полегшити, але немає! Вага повинен бути таким, щоб ви могли подужати 8-10 повторів у сеті, не більше!

Спочатку тренування будуть здаватися нестерпно важкими. Це пов'язано з тим, що високий темп тренінгу викликає надмірне накопичення в м'язах так званої «молочної кислоти». Вашому організму ще тільки належить навчитися видаляти цей «відхід метаболізму» з потрібною швидкістю. Однак цей «навичка» рано чи пізно прийде. У будь-якому випадку спочатку вам знадобитися підготовчий період в місяць-півтора. Тут тренуватися краще через два, а то й три дні. Коли ви освоїтеся з новою методикою, переходьте на спліт-тренування через день.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua