← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Фітнес-програми

версія для друку

Огляд фітнес-програмфітнес-програми, фітнес-програмиСтежити за своєю фігурою, відвідуючи фітнес клуби, освоюючи нові фітнес-програми і відточуючи майстерність у звичних видах спорту, стало нормою для більшості сучасних людей. Для тих, хто, як Ілля Муромець у придорожнього каменю, ніяк не може визначитися з вибором шляху, представляємо огляд кращих програм в рамках двох найвідоміших напрямків.

Отже, фаворитами є фітнес-програми під марками LES MILLES і MIND&BODY. Програми LES MILLES ( в перекладі з французького означає «різноманіття» ) включають в себе групові заняття під ритмічну музику і, як правило, з вантажами. З допомогою цих динамічних класів можна істотно втратити у вазі, підтягти фігуру і знайти стала притчею во язицех рельєфну мускулатуру.

Тренування, що входять до програми MIND&BODY ( в перекладі з англійської «душа і тіло» ). Носять як груповий, так і індивідуальний характер. Проходять вони в спокійному темпі, націлені на отримання сили, гнучкості та ідеальні для людей з розміреним темпом життя.Фітнес-програма LES MILLES

ФІТНЕС-ПРОГРАМА LES MILLES. Врахуйте, якщо ви вирішили займатися цими програмами, вам слід пройти спортивне тестування та інструктаж. Для досягнення найкращого результату і щоб уникнути травм чітко слідуйте вказівкам тренера!Фітнес-програма BODYPUMP ( БОДИПАМП )

Зміст фітнес-програми BODYPUMP: це найефективніша фітнес-програма напрямки LES MILLES. Бодипамп ( накачування, прокачування тіла ) проводиться в групах від 20 до 40 осіб. Подібні «густонаселені» групи формуються менеджерами клубів свідомо. Справа в тому, що тренування бодипамп відносяться до числа самих важких, і людям легше впоратися з навантаженням, спостерігаючи за натовпом» продовжують бадьоро крокувати одногрупників - «ефект натовпу».

В якості спортивних атрибутів «бодипамперы» використовують платформи, гантелі та штанги з регульованим вагою, а займаються обов'язково в кросівках на товстій підошві. Знавці і шанувальники називають бодипамп фітнес ліпосакцією, оскільки жир з проблемних зон йде блискавично.

Тривалість фітнес-програми: 55-60 хвилин.

Рада інструктора: Слід підбирати вага в залежності від фізичної підготовки та рекомендацій тренера. Якщо виникнуть больові відчуття, необхідно зменшити навантаження. Силові тренування потрібно чергувати з розтяжкою або стрип-пластикою для зняття напруги з м'язів і суглобів.

Протипоказання: не рекомендується людям із захворюваннями серцево-судинної системи, оскільки під час тренувань на неї чиниться велике навантаження.Фітнес-програма BODYCOMBAT ( БОДИКОМБАТ )

фітнес-програми, фітнес-програмиЗміст фітнес-програми BODYCOMBAT: ця фітнес-програма базується на різних видах єдиноборств, що зовсім не перешкоджає зростанню її популярності у прекрасної статі. На заняттях використовуються прийоми з карате, кікбоксингу, тайцзіцюань і тейквондо. Бодикомбат - це найкращий спосіб виплеснути накопичену за день негативну енергію.

Цій раді, між іншим, вже багато років ідуть мудрі японці. Працюючи по 14 годин на добу, жителі Японії буквально божеволіють від стресу, тому респектабельні фірми обладнують спеціальні тренажерні кімнати для бодикомбат прямо в офісі.

Тривалість фітнес-програми: 55 хвилин.

Рада інструктора: бодикомбат - одна з найбільш енерговитратних тренувань, тому варто трохи скорегувати харчування, збагативши його високоуглеводной, калорійною їжею.

Протипоказання: не рекомендується людям з порушенням постави і схильністю до погіршення зору.Фітнес-програма SPINING ( СПИНИНГ )

Зміст фітнес-програми SPINING: високоінтенсивна тренування на стаціонарних велосипедах під фільм, який створює ефект велопрогулянки на природі. Кілограми тануть, як морозиво на сонці!

Тривалість фітнес-програми: 55-60 хвилин.

Рада інструктора: після тренування необхідно зробити затримку!

Протипоказання: не рекомендується людям з ішемічною хворобою серця та хронічною серцевою недостатністю.Фітнес-програма BODYBALANCE ( БОДИБАЛАНС )

Зміст фітнес-програми BODYBALANCE: з одного боку, ця практика динамічна, як всі програми напрями LES MILLES, з іншого боку - поєднує в собі йогу, пілатес, тайцзіцюань - базові елементи MIND&BODY. Контроль за диханням, вправи, спрямовані на розвиток пластики і витривалості, створює ідеальну цілісну систему.

Тривалість фітнес-програми: 55 хвилин.

Рада інструктора: ця програма рекомендується всім, хто мріє про красиву поставу, ідеальної пластиці і душевної гармонії!

Протипоказання: їх немає!Фітнес-програма MIND&BODY

фітнес-програми, фітнес-програмиMIND&BODY - фітнес-програма для будь-якого рівня фізичної підготовки та віку. Вони розраховані не стільки на спалювання жирів і відчутну втрату у вазі, скільки на набуття душевного спокою, впевненості в собі і гнучкості. Тренування, що входять в спектр MIND&BODY, - це справжнісінький психоаналіз в тренажерному залі.Фітнес-програма STRETCH ( СТРЕЙТЧ )

Зміст фітнес-програми STRETCH : практика розтягування і розслаблення. Ви повністю знімаєте напругу і купуєте легкість і свободу тіла. Рухи ще більш плавні, ніж у пілатесі, і розраховані на подовження і розтяжку м'язів. Специфіка програми розкривається лише у процесі особистого досвіду. І навіть затяті шанувальники напрямки LES MILLES, скептично налаштовані до MIND&BODY, відзначають після стрейтч відчуття польоту. Поява другого дихання і бажання... купити свій власний мат.

Тривалість фітнес-програми: 55-90 хвилин.

Рада інструктора: ці тренування практично повністю виключають отримання травм і, найголовніше, дозволяють розкрити наявний потенціал. Під час виконання вправ потрібно слідувати вказівкам тренера щодо дихання. Оскільки особлива практика вдихів і видихів - основа будь-яких занять на розтяжку!

Протипоказання: не є!Фітнес-програма PILATES MAT ( ПІЛАТЕС МЕТ )

Зміст фітнес-програми PILATES MAT: завдяки цій фітнес-програмі ви домагаєтеся поліпшення координації рухів, розвиваєте поперековий відділ, дихальну систему, опрацьовує всі групи м'язів і вчіться контролювати своє тіло. В якості снарядів використовую килимок для йоги і пілатес-кільце. Займаючись пілатесом, ви можете знайти знамениту балетну виправку, не простоюючи добу біля верстата.

В цілому пілатес став популярним відносно недавно. Спочатку заняття цією прекрасною системі були доступні лише «небожителів» столиці. Тепер же у нас з'явилася ціла плеяда чудових фахівців, які готові нести це «дитя балету» в маси.

Тривалість фітнес-програми: 60-70 хвилин.

Рада інструктора: пілатес - ідеальна система для вдосконалення тіла. Можливо, втрата кілограмів не буде стрімка, але кардинальні зміни в рухливості суглобів і гнучкості гарантовані!

Протипоказання фітнес-програми: відсутні!

Ця стаття визначається ще по запиту: фітнес-програмина головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua