← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Що краще спалює жир?

версія для друку

Що краще спалює жир : тяжкості або біг? відповідає Декстер ДжексонДекстер, мій брат каже, що тренування з обтяженнями - це найкращий спосіб спалювання жиру. Чим вони краще аеробіки?

що спалює жирТвій брат частково прав. Высоинтенсивный тренінг з обтяженнями, або бодібілдинг впливає на метаболізм більшою мірою, а його дія зберігається довше, ніж після аеробних вправ. В процесі тренувань з обтяженнями організм переходить в унікальний режим посилених енерговитрат, починаючи активно ремонтувати волокна. Тепер він потребує відпочинку і адекватному харчуванні, і тут виявляються аспекти, які на перший погляд непомітні.

Тренування з обтяженнями спалюють жир не так, як аеробіка. Важкий тренінг утилізує більше вуглеводів, ніж жирів. Він же ще й збільшує метаболічні потреби організму. Протягом кількох годин ( а фактично - кількох днів ) тіло продовжує відновлюватися навіть після однієї-єдиної сесії. Це процес, сильно відрізняється від результатів низькоінтенсивної аеробної сесії.

Кардіотренінг використовує кисень і тому більш ефективно розтрачує жирові калорії. Силовий тренінг з короткими, але інтенсивними навантаженнями в якості головного джерела енергії використовує глікоген.

Чим більше у тебе м'язів, тим швидше метаболізм - навіть під час відпочинку. Саме тому люди, що знижують вагу тільки за допомогою дієти і кардіо, ніколи не прогресують так само швидко, як у випадку доповнення роботи силовими вправами. Аеробні вправи не будують м'язи. До того ж, дуже часто організм починає пожирати власні м'язи замість жиру. Хіба цього ти добиваєшся?

Я вважаю, що обидва названих виду тренувань мають свої переваги, і тому кращий спосіб - використовувати і той, і інший, поєднуючи їх з високопротеиновой дієтою з помірною або низькою кількістю вуглеводів і жирів.

що спалює жирМожна подвоїти ефект від кардиоработы, якщо виконувати її відразу ж після силової сесії або вранці до сніданку. Високоінтенсивний бодібілдинг спалює кров'яний цукор, тому під час аеробіки організм виявляється змушений взятися за жири. Попрацюй з залізом, а потім вирушай хвилин на тридцять на бігову доріжку.

Важка інтенсивне тренування сама по собі спалює багато жиру, а включення в програму аеробіки тільки поліпшить результати. Ні для кого не секрет, що я новачок в аеробіці. До недавнього часу я вважав її марною тратою часу. Що ж, я був неправий - не повторюй моїх помилок!на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua