← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Силовий тренінг Прес Частина 1

Стрункий силует - це залізний прес і сталева поперек

Ви качаєте прес як одержима, а осикою талії немає, хоч помри? Нічого дивного, адже ви не знаєте одного професійного секрету. Яким користуються фітнес-зірки. Справа в тому, що ідеальний прес ніяк не можна створити без сильної попереку! Так вже влаштувала природа: м'язи попереку і преса - це єдине ціле. А тому тренувати талію теж потрібно як ціле - в рівній мірі качати поперек і прес.

Більш того, такий стиль тренінгу з гарантією позбавить вас від вікових неполадок зі спиною. Загальновідомо, що з роками в попереку з'являються невралгічні болі, викликані слабкістю поперекових м'язів. Ну а у вас їх не буде, тому що ваша поясниця стане ого-го який сильною! Та й у сексі ви дасте сто очок вперед будь-ровесницю. Теж з цієї причини. ( Атрофія поперекових м'язів призводить до катастрофи. Падає кровопостачання, і нижня край хребта мертвеет, ніби дерево без води. А це в свою чергу знижує нервову чутливість всієї області тазу, включаючи піхву ).

Представляємо вправи на прес і поперек.
Фото 1 Вправа на прес

Більшість звертає свій погляд на накачування преса саме через бажання позбутися складок на животі. Вони самовіддано, не шкодуючи живота свого ( буквально ), крутять обруч, набиваючи синці, роблять сотню підйомів корпуса і ніг. Але, після деякого часу, не домігшись наміченого результату, вони, зневірившись, кидають це заняття. Так в чому ж справа, чому талія не стала вже, а жир нікуди не подівся? Виявляється, що від жиру можна позбутися тільки поєднанням дієти і фітнеса. Окремо вони не дають позитивного результату. Причому йде цей жир за своїми законами, а не за нашим бажанням. Тобто тільки одним «хитанням преса» від живота не позбутися. Так що ж виходить, що хитання преса - марна трата часу і сил?

  

Фото 2 Вправа на прес

Немає. І ще раз-ні! По - перше, саме хитання преса - елемент силового тренінгу. Та, на тлі правильно підібраної дієти, а також кардионагрузки в поєднанні з іншими силовими навантаженнями, дають чудові результати. По - друге, робота м'яза ( в даному випадку черевної ) викликає посилення локального кровотоку, що призводить до «відриву» жирних кислот з подальшим їх використанням в якості палива. Помічено, що жир не відкладається в тих місцях, де м'язи постійно працюють, а шукає «тиху заводь». Так ось Ваш прес повинен перестати бути цієї «тихою заводдю» для жиру - женіть його і з живота, і звідусіль женіть.

  

Фото 3 Вправа на прес

У більшості людей прес розвинений досить добре, тому що він «працює» у багатьох рухах. Але, як говориться у відомій рекламі: «Шкода, що цього ніхто не бачить». Ну, а наше завдання-допомогти Вам зробити його ( прес ) видимим. Вправи на прес не хитрі, так як за талію власне відповідають два м'язи: пряма і зовнішня коса. Тому, вправи, в основному, складаються з різного роду скручувань. Умовно всі вправи можна поділити на низ преса, верх і «боковушки». Низ преса навантажується підйомами ніг, а верх - підйомами тулуба. І, відповідно, при одночасному підйомі і ніг і тулуба - будуть навантажуватися як вгору, так і вниз. А «косі» навантажуються при відхиленні корпусу в сторони або подгружаться при несиметричних скручуванні ( по черзі до різнойменним ніг ).

  

Фото 4 Вправа на прес

Що необхідно враховувати при накачуванні преса? По - перше, м'язи преса - це звичайні м'язи і для них діють ті ж правила, які поширюються на інші м'язи. Правда з деякими поправками. По - друге, незважаючи на очевидну простоту, вправи на прес вимагають технічного виконання. Бо в іншому випадку є можливість травми спини, а також зниження ефективності самого тренінгу. Отже, які особливості? Чим вище ноги при підйомі корпусу, тим важче робити вправу, а отже, тим вище віддача від нього. Положення рук при підйомі корпусу «регулює» додаткове навантаження. Чим руки вище, тим важче вправу. Найскладніше, коли руки знаходяться на рівні вух, але не зімкнуті за головою. Таким чином забезпечується додаткова стимуляція за рахунок збільшення навантаження. Брати додаткове обтяження в руки немає необхідності, краще зробити більше повторів. Звичайно ж, це не стосується просунутих фитнесисток.

  

Фото 5 Вправа на прес
 
  

Фото 6 Вправа на прес
 
  

Фото 7 Вправа на прес
 
  

Фото 8 Вправа на прес "велосепед"
 
  

Фото 9 Вправа "гіперекстензія"
 
  

Фото 10 Вправа "ролик"
 

Фото 11 Вправа "диск здоров'я"
 
  

Фото 12 Вправа на прес ( косі )
 


на головну наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua