← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Силовий тренінг Частина 2 Плечі

Прямі і красиві

Сьогодні модно мати спортивні плечі

Так, це факт: сьогодні жінці модно мати розширені плечі. Красива, сформована лінія плечей потрібна не тільки для того, щоб надіти відкритий топ і при цьому відчувати себе королевою. Спортивні плечі просто незамінні, якщо ви від природи не можете похвалитися тонкою талією. Розвинений «верх» візуально робить талію вже.

Щоб розширити плечі, треба збільшити так звані дельтовидні м'язи ( або по-простому дельти ). Вони мають округлу форму і покривають зверху плечовий суглоб. Анатомічно вони складаються з трьох пучків - переднього, середнього і заднього. Передній дозволяє робити штовхальні руху, тому він зазвичай найбільший. Середній пучок піднімає руки вгору і розводить у сторони. Не саме часте рух в життя, вірно? Тому у більшості жінок середні пучки дельт ледь намічені невеликими виступами. Те ж саме можна сказати і про задньому пучку. Він допомагає відводити руки назад. Наприклад, коли ви поправляєте ззаду зачіску.

Отже, представляємо вправи на дельтовидні і трапецію. Головне увагу на правильність виконання, а також на характерні помилки.
Фото 13 Вправа на задню дельту

Отже, дельти, іменовані в народі-плечі, починати «качати» найкраще з задньої дельти. Справа в тому, що це м'яз сама по собі дуже мала і з фронту її не видно і тому багато її тренінгом незаслужено ображають. А даремно. Тому хороша «задня» надає округлість всьому плечу і відразу «видає» грамотний характер тренувань власниці.

Набір вправ на задню дельту не дуже великий. Так, насправді, і не потрібно багато вправ. У прокачуванні «задній» найголовніше-відчути її. М'яз, як ми вже говорили - маленька, у більшості абсолютно не розвинена і, тому, навантаження «приймає» на себе неохоче. Тут найголовніше техніка виконання, щоб працювала саме задня дельта, а навантаження «не сповзала» на спину або руки - більш розвинені й більш сильні помічники.

Підтвердженням правильності виконання вправи є кровонаповнення задній дельти ( м'яз буквально розносить на очах і відчуття «затурканості» в ній ).

Важливо, що тренінг задній дельти є одночасно розминкою для плечей, вганяє кров у всю дельту, тим самим готуючи її до інших більш тяжких вправам.

  

Фото 14 Вправа на заднии дельти

Взагалі, дельти відносяться до «чуйним», тобто добре відгукуються зростанням на навантаження. Головне, щоб вона ( навантаження ) потрапила туди, куди треба і в тій кількості, в якому треба. Плечі люблять многоповторный тренінг. Тобто кількість повторень в підході не менше 12 - 15. Також добре використовувати дроп - сети ( зі скиданням ваги ) і супер - сети для остаточної «добивки» дельт.

Необхідно згадати про те, що задня дельта працює в багатьох вправах на спину. І тому, її тренінг можна поєднувати з тренінгом спини. Тобто різні пучки дельт тренуються в різні дні з іншими м'язовими групами. Наприклад: спина + задня дельта, груди+ передня дельта, руки+ середня дельта.

  

Фото 15 Вправа на заднии дельти
 
  

Фото 16 Вправа на среднии дельти
 
  

Фото 17 Вправа на среднии дельти
 
  

Фото 18 Вправа на среднии дельти
 
  

Фото 19 Вправа на передні дельти
 
  

Фото 20 Вправа на трапецію
 


на головну наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua