← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Силовий тренінг Частина 3 Руки

Гарні руки

Життя влаштоване несправедливо. З роками ви починаєте помічати жирові відкладення всюди - і руки, на жаль, не виняток з цього жорстокого правила. А ще з віком м'язи рук стають такими в'ялими, що про топах і безрукавках доводиться забути... Вихід один - зупинити час. Щоб зустріти своє сорокаріччя з руками, по-юному пружними і сильними! І щоб руки не сміли набавляти вам вік!

Втім, ми впевнені, що і двадцятирічної красуні красиві, промальовані руки не завадять. В якості прикладу ми наведемо такий випадок з життя знаменитої фитнесистки Моніки Брант. Одного разу Моніка зайшла в свій улюблений бар, в якому не була більше півроку, до того ж на ній була перука. І яке ж було її здивування, коли бармен її впізнав. Моніка запитала: «Ну і як вам це вдалося?». А він їй відповів: «Я запам'ятав ваші незвичайні руки...».

Найслабше місце

Задня поверхня руки - це те затишне містечко у жінок, де особливо охоче відкладається жир. І все тому, що в житті ми більше згинаємо руки, ніж розгинаємо. В результаті м'яз на задній поверхні руки, трицепс, навантаження майже не отримує і атрофується. До 25 років сила трицепса зменшується майже на 40%. Не вірите? Спробуйте повіджиматися від підлоги на манер десантника. Скільки вийшло повторів? Один? Два? Жодного? Кровообіг внаслідок бездіяльності трицепса, зрозуміло, застоюється. А це і є головна передумова до відкладення жиру.

Отже, ці вправи допоможуть Вам зробити красиві руки.


Фото 21 Вправа на біцепси
 
  

Фото 22 Вправа на біцепси
 
  

Фото 23 Вправа на біцепси "молот"
 
  

Фото 24 Вправа на трицепси
 
  

Фото 25 Вправа на трицепси
 
  

Фото 26 Вправа на трицепси
 
  

Фото 27 Вправа на трицепси
 


на головну наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua