← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Силовий тренінг Частина 5 Груди

Пружна груди ? Не питання !

Ці вправи зроблять Ваш бюст зразковим

Груди - це проблема № 1 для кожної жінки. То вона не ТОГО розміру, то вона не ТІЄЇ форми, але головне, груди весь час хоче обвиснути. Здавалося б, що можна вдіяти з законом всесвітнього тяжіння! А між тим, дуже дієвий рецепт існує. Це, як не банально, фітнес. Є вправи, які не дадуть вашій грудей втратити тонус і форму. І взятися за них ніколи не пізно! А почати треба з теорії. Грудні м'язи схожі на розкритий віяло. Вони беруть початок у плечових суглобів, а потім широко розходяться до грудини.

На світі є тільки два типи вправ на м'язи грудей - розведення рук ( з гантелями або на блоках ) і жим ( штанги або гантелей ). Жим вважають головним, оскільки працюють відразу два суглоби - плечовий і ліктьовий, а значить, можна взяти по-справжньому солідну вагу. До речі, в розділ жимів потрапляє і віджимання. Змінюючи кут нахилу корпусу, ви зможете направляти навантаження в певні ділянки грудної м'язи. Якщо робити вправи на похилій лаві, коли голова знаходиться вище корпусу, працювати буде в основному верхня частина м'яза ( під ключицею ). Горизонтальна лава допомагає зміцнити центральну частину грудної м'язи. Якщо ж ви працюєте на похилій лаві головою вниз, під прицілом виявляється самий низ грудних м'язів. Жінці краще замінити лаву м'ячем. Це і грудні м'язи зміцнить, і заразом почуття рівноваги розвине.

Ці нехитрі вправи допоможуть зробити груди пружними і спокусливою.


Фото 33 Вправа на грудні
 
  

Фото 34 Вправа на грудні
 
  

Фото 35 Вправа на грудні
 
  

Фото 36 Вправа "пуловер"
 
  

Фото 37 Вправа на грудні
 
  

Фото 38 Вправа на грудні
 
  

Фото 39 Вправа "віджимання" на верх грудних
 
  


на головну наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua