← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Силовий тренінг Частина 7 Ноги

Ліпимо ніжки, позбуваємося від целюліта

Про струнких ніжках ідеальної форми ми почали мріяти, ледь з'явившись на світ. Як на зло, наші власні ноги вийшли такими далекими від ідеалу, що здається легше прикрити їх довгою спідницею або вільними брюками, ніж намагатися привести в божеський вигляд. А попа? Ох, про це краще не згадувати! Без паніки! Повірити складно, але факт: все те, що у нас нижче талії, на подив легко піддається корекції за допомогою вправ. Було б бажання! Мова йде не тільки про принципову зміну форми ніг і сідниць. Вправи запросто позбавлять вас від целюліту. Не вірите? А ви балерин з целюлітом бачили? То-то ж!

Ми запропонуємо Вам напружену силову програму, яка націлена на всі м'язи нижніх кінцівок - квадрицепси ( передня поверхня стегна ), біцепси стегон ( задня поверхня ) і сідниці. Можна заперечити: навіщо мені це, якщо я й так до нестями стрибаю на аеробіки? В тому-то й парадокс, що аеробіка не здатна прискорити кровообіг настільки, щоб справа дійшла до «зриву» жирових молекул з поверхні жирових накопичень у вас на стегнах! Досягти цього можна лише силовими вправами, які ви багаторазово повторюєте у максимально широкій амплітуді. У цьому випадку м'язи ніг працюють як великі поршні, прискорюють струм крові. Саме тому силові вправи не тільки змінюють зовнішню форму ніг, але і якісно перетворюють стан шкіри нижніх кінцівок. З допомогою наших вправ ви обов'язково станете власницею класних ніжок!

Друга частина вправ для ніг класної форми.


Фото 47 Вправа на ноги
 
  

Фото 48 Вправа на ноги
 
  

Фото 49 Вправа на ноги
 
  

Фото 50 Вправа на ноги
 
  

Фото 51 Вправа на ноги
 
  

Фото 52 Вправа на ноги
 
  

Фото 9 Вправа "гіперекстензія"
 


на головну наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua