← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Розтяжка

версія для друку

Розтяжка зміцнює м'язи

РОЗТЯЖКА- перше, що ми викреслюємо з плану, коли час підтискає, забуваючи, що це не такий вже непотрібний додаток до тренування. Насправді розтяжка не гірше кардіо - або силових вправ допомагає зміцнити м'язи і стати стрункішою.

розтяжкаНезважаючи на те, що фахівці дружним хором радять закінчувати розтяжкою будь фітнес - сеанс, зазвичай « труба кличе» нас в душ відразу після закінчення останнього вправи, і про затримки думати вже якось не хочеться. А адже всього 5 хвилин незначною навантаження та приємного розслаблення можуть запобігти болю і дискомфорт, які нерідко долають тіло після занять. До того ж виконана сьогодні розтяжка може зробити більш результативною завтрашню тренування: амплітуда рухів стане більше, мах - сильніше. Та й поза тренажерного залу ви помітите зміни на краще: покращиться постава, координація рухів, а в результаті вся фігура буде виглядати більш підтягнутою. З віком необхідність розтяжки стає ще більш критичною. Бо якщо гнучкість не підтримувати і не культивувати, вона просто буде безповоротно втрачена.

ВПРАВИ НА РОЗТЯЖКУ

Отже, представляємо Вам дещицю вправ на розтяжку, необхідних для формування красивої фігури.

РОЗТЯЖКА вагітним не тільки припустиме, але і необхідне, все питання тільки в здоровому глузді і дотримання елементарних заходів безпеки.розтяжкаФото 61 Вправа на розтяжку
 
  
розтяжкаФото 62 Вправа на розтяжку
 
розтяжкаФото 63 Вправа на розтяжку
 
розтяжкаФото 64 вправа на розтяжку
 


на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua