← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Харчування

Підбір матеріалів
Ольга Баженова

Заслужений тренер Росії з фізкультурним справах, працювала в таких журналах як "Фізкультура і Спорт". Майстер спорту зі спортивної гімнастики.

Теорія адекватного харчування

Мабуть, не залишилося жодної людини, яку б не хвилювали проблеми харчування. Просто деякі починають про це думати, коли наслідки вже приймають загрозливу для відображення в дзеркалі і здоров'я форму.

детальніше


 

Білки, жири, вуглеводи

Макро -, мікро і всі інші нутрієнти ми будемо розглядати з точки зору харчування людини, ведучого активний спосіб життя, тобто регулярно тренується.

детальніше


 

Жири : хороші, корисні, шкідливі

Всі природні жири і масла - це суміші насичених, моно - і поліненасичених жирів. В будь-якому «корисному» жирі міститься невелика кількість шкідливих жирів, в будь-якому «шкідливому» - корисних.

детальніше


 

Цукру і замінники: вся правда

Досі багато дієтологів продовжують сіяти паніку і звинувачувати цукор у всіх смертних гріхах, тобто хворобах людських - починаючи від неврозів у дітей до раку у дорослих. Невже, все і справді так жахливо?

детальніше


 

Клітковина: види, джерела, значення

Клітковина - найгрубіша частина рослини. Це плетиво рослинних волокон, з яких складаються листя капусти, шкірка бобових, фруктів, овочів, а також насіння.

детальніше


 
харчові волокна

Харчові волокна

ХАРЧОВІ ВОЛОКНА надходять в організм людини з рослинною їжею у вигляді неперевариваемых вуглеводів.

детальніше


 

Шоколад: плюси і мінуси

«Так, знову починається, - скажете ви, чергова дієта: то не можна, це можна, а найголовніше - не можна солодкого!» А ось і ні! Як ні парадоксально, але існує спосіб убити двох зайців...

детальніше


 

Вітаміни

Вітаміни не становлять органічної цінності, але входять до складу коферментів і гормонів, і таким чином слугують надзвичайно важливим компонентом системи обміну речовин і мають виключно важливе значення...

детальніше


 
вітаміни

Вітаміни: роль і значення

ВІТАМІНИ є активними речовинами, щоденне вживання яких обумовлює злагоджену роботу всього організму.

детальніше


 

Антиоксиданти

Вільні радикали звичайно присутні в організмі в невеликих кількостях, і здоровий організм контролює їх. Деякі вільні радикали виробляються імунною системою. Вони руйнують віруси і бактерії.

детальніше


 

Макро - мікроелементи

Мінеральні речовини беруть участь в побудові людського тіла: вони забезпечують структуру кісток і є регуляторами багатьох фізіологічних процесів.

детальніше


 

Пробіотики

Залякані навалою токсинів та інфекцій, що ми звикли сприймати бактерії як щось вороже. Тим не менш, наш ШКТ потребує певних бактеріях, щоб здійснювати важливі функції життєдіяльності.

детальніше


 
12 3 4
  


на головну наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua