← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Дієти на будинок. Замінники їжі

версія для друку

Дієта на будинок

Отже, розмова піде про "готових" європейських дієтах останнього покоління, нашого їм відповіді- "дієта на будинок", а також про розплодилися останнім часом всіляких готових сніданках і "худем за .... стільки - то тижнів"- дієтичних наборах, модифікаторів харчування та інших замінників прийомів їжі.Низькокалорійна дієта

" Повнофункціональна система збалансованого харчування FitWell - ProteiFine- незамінна в професійному підході до вирішення естетичних проблем:

 • швидка і безпечна корекція зайвої ваги ( в тому числі у осіб, що мають вікові протипоказання до традиційних, у тому числі білкових дієт )
 • лікування целюліту
 • рішення проблем шкіри особи
 • підготовка та реабілітація клієнтів у пластичній хпирургии
 • забезпечення здорового харчування
 • корекція "плато ваги" у фітнесі
 • харчування пацієнтів з ендокринною паталогией.

Гідність методики

 • механізм придушення почуття голоду
 • простота застосування
 • широкий асортимент смаків та страв
 • втрата ваги за рахунок жирових відкладень ( до 5 - 8 кг за місяць ) із збереженням м'язової маси
 • відсутність побічних ефектів і нездужань в ході дієти
 • низька оборотність результатів
 • можливість застосування некурсового
 • наявність рекомендацій та розроблених програм для професійної косметології
 • підтверджений досвід застосування більше 10 років."

Так мовить рекламний буклет. Насправді - це низькокалорійна дієта з високим вмістом білка. Відрадно, що вона стимулює розщеплення жирів без стресової реакції організму, нормалізує роботу підшлункової залози і в цілому прискорює обмін речовин. Таким чином в організмі створюються умови, коли єдиною можливістю отримання енергії стає розщеплення жирів. Дієта включає в себе білки і необхідні вітаміни, забезпечує нормальну роботу кишечника. Крім того, це єдина дієта, яка створює відчуття ситості. А також вона дає ефект зменшення ризику таких захворювань, як цукровий діабет і пухлина яєчників.

Радує також меню, в яких знайшлося місце і супів, і омлетів, і десертів. Чого варта тільки одна назва "пюре з телятини з брокколі" або "суниця по - баварськи, мус". До плюсів можна віднести те, що дієта легко переноситься і дає швидкі результати.

До мінусів відноситься, те що дієта не підходить людям з хворими нирками, а також з хворим серцем - дізнавшись ціну можна отримати інфаркт.Дієтичні продукти від Евродиет

Це метод корекції ваги під наглядом лікаря з використанням низькокалорійних продуктів з високим вмістом білка. Продукти містять вітаміни, мінерали і жирні кислоти в необхідних кількостях.

Група компаній "Евродиет" розпочала свою історію у Франції в 1987 р зі створення компанії Insudiet лікарем Бернандом Пиноном.

Метод базується на трьох основних принципах:

 • індивідуальний підхід до харчування
 • корекція поведінки, необхідна для того, щоб впоратися з порушеннями режиму харчування
 • медичне спостереження, яке необхідне для закріплення результатів протягом довгого часу

Компанія не скупиться на асортимент дієтичних продуктів ( всього 41 вид )- це супи, десерти та коктейлі, пироги з начинкою, омлети, муси, гарячі напої та тістечка, плитки, макаронні вироби з високим вмістом білка. Таке розмаїття, як вважають виробники, робить дотримання дієти легким і приємним. Підкуповує і відсутність проблем з кулінарною обробкою їжі: продукція орієнтована на людей, які багато працюють і подорожуючих, які не можуть собі дозволити витрачати багато часу на приготування їжі. Вся продукція "Евродиет" пройшла клінічні випробування в інституті харчування РАМН Росії, офіційно дозволена і сертифікована міністерством охорони здоров'я.

Постачання продуктів здійснюються тільки за рецептом лікаря.

Всі лікарі. працюють у цій компанії, пройшли спеціальну підготовку і отримали відповідні сертифікати, які дають їм право займатися практикою Евродиеты

Мінуси. Курс прийому 40 днів. У разі порушення дієти доводиться починати заново ще 40 днів. Не дає відчуття ситості і містить незадовільні смакові добавки.Сухий залишок

Отже, що ж ми маємо в сухому залишку? Комфортне зниження ваги "без виснажливих дієт та голодування". Невже рецепт схуднення знайдений? На жаль немає. Реально вага знижується приблизно на 5%, що складає в абсолютних одиницях приблизно 4,5 - 5,5 кг, але при переході на "нормальне" харчування - все ( в сенсі вага ) повертається на круги своя. Дивитися "Чому дієти не працюють". Головний недолік всіх цих короткострокових дієтичних курсів те, що вони людині "дають рибу, замість того, щоб навчити її ловити". І виходить, що по закінченні часу і набравши, все, що було втрачено під час дієти, людина перестає вірити в себе, у нього виникає почуття провини за те, що не зміг "утримати вагу", пропадає віра в успіх, а сам він починає "стрибати" з однієї дієти в іншу. І так до нескінченності. А помилка в самому підході: короткострокова дієта дає короткочасний результат. Так що ж виходить, що гиперпротеиновые дієти FitWell і "Евродиет" марні? Не зовсім. Наприклад, вони дуже навіть хороші, коли ви не маєте можливість організувати правильне харчування ( відрядження, поїзд ) або є необхідність надати потужний імпульс для ініціації процесу схуднення з подальшою налаштуванням харчування. Тобто ці тимчасові ( а постійними вони бути не можуть за визначенням ) дієти покликані вирішувати короткострокові завдання і не можуть бути самостійним засобом зниження ваги і його стабілізації. До того ж існує більш дешева, але не менш дієва альтернатива гиперпротеинового вітамінізованого харчування - спортивні сироваткові протеїни. Використовуючи їх в якості заміни 1 - 2 прийомів їжі та ( або ) вживаючи перед основним прийомом, можна добитися не гірших результатів. Правда це вимагає деяких спеціальних знань і навичок.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua