← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Ранній клімакс

версія для друку

Рання менопауза - це хвороба?


Причини раннього клімаксу


Ранній клімаксЗараз ми все частіше стикаємося з таким явищем, коли клімакс починається у віці 37-40 років. Є, звичайно, невеликий відсоток жінок, у кого спадковість підкачала. Тоді можна говорити про варіант норми. Але в більшості випадків ранній клімакс - знак того, що в організмі щось серйозно не в порядку.Причинами раннього клімаксу можуть бути:

  • неграмотний «самодіяльний» прийом оральних контрацептивів та інших гормональних препаратів;

  • ендокринні порушення;

  • гінекологічні захворювання;

  • загальне зниження імунітету.

Перші симптоми раннього клімаксу до 45 років - вагомий аргумент негайно пройти обстеження у гінеколога, ендокринолога і онколога. Обов'язково здати тест на гормони.Секс після клімаксу?

Величезна помилка деяких пар, мовляв, дітей більше не буде, значить, сексом можна займатися раз на півроку. Так, у багатьох жінок під час клімаксу статевий потяг тільки посилюється!

По-перше, зникає вічний жіночий страх «залетіти».

По-друге, в цей період, як ніколи, важливо відчувати себе красивою і бажаною.

По-третє, регулярна статеве життя відмінно згладжує прояви «припливів» і взагалі робить жінку м'якше та спокійніше. І взагалі з віком жінка отримує те, чого немає ні в однієї молоденької красуні, - шарм. Так що, пані, вперед! Секс і клімакс сумісні!Фактори ризику - серце й груди?

Відомо, що у віці до 45-50 років хвороби серця зустрічаються у чоловіків в 3 рази частіше, ніж у жінок. Справа в тому, що жіночі гормони допомагають судинах залишатися еластичними, а міокарду добре скорочуватися.

А як тільки настає менопауза, цей захисний ефект втрачається. І по частині інфарктів жінки знаходять «рівні права з чоловіками. А після 60 років у жінок зустрічається навіть більша кількість великих ( трансмуральних ) інфарктів.

Гормональний дисбаланс може спровокувати розвиток пухлин - особливо молочної залози. Тому жінкам після 45 дуже важливо регулярно відвідувати гінеколога (кожні 3-6 місяців) і робити мамографію (раз на півтора року).

Також різке зниження кількості жіночих статевих гормонів може призвести до зниження щільності кісткової маси і до остеопорозу.

Але нормально протікає клімакс - не хвороба. Але організму потрібно допомогти, якщо він приходить з неприємними супутниками - «припливами» і гормональним дисбалансом. Для цього треба звернутися до лікаря.

Олена ІОНОВА.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua