← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Дитячий гороскоп

версія для друку

Дитячий гороскоп для знаків ЗодіакуДИТЯЧИЙ ГОРОСКОП ОВЕН

Малюки Овни рвучкі, цікаві, вперті, ніжні. Погано переносять одноманітність, тому часто міняють звички і вид діяльності. Якщо маленький Овен чогось хоче, суперечити і заперечувати йому безглуздо, Овен завжди наполягатиме на своєму, знайте, це хоч і маленький, але начальник! З раннього дитинства привчайте Овна до дисципліни. Овни завжди і у всіх починаннях, у всіх сферах життя хочуть бути першими. Овнам добре даються точні науки. Хвороби Овен переносить із завзятістю властивому цьому знаку, на ходу. Малюкам Овнам протипоказано довго перебувати на сонці. Схильні до хвороб серця, печінки, жовчного міхура.


ДИТЯЧИЙ ГОРОСКОП ТЕЛЕЦЬ

Малюки Тельці наполегливі і працездатні, веселі, зовні спокійні, але дуже імпульсивні! Тельців не можна квапити і підганяти. Велике значення для Тельців грає колір. Народжені під цим знаком природжені художники. Читати нудні моралі не має сенсу, дитина Телець пропустить все повз вуха. Якщо щось хочете донести до Тельця, говоріть конкретно! Обійти впертість допоможе логіка і любов. Маленькі Тельці не люблять міняти звички, погано переносять будь-які неприємності. Схильні до хвороб горла.


ДИТЯЧИЙ ГОРОСКОП БЛИЗНЮКИ


Діти Близнюки непосидючі, веселі, дотепні, у цього знака постійна спрага діяльності. Близнюки радують батьків раннім розвитком, але ґрунтовно і послідовно будуть займатися тільки тим, що їм цікаво. Близнюкам дається все легко, але народжені під цим знаком, кидають все на підлогу шляху, тому як, постійно хочуть займатися чимось новим і переключаються з одного на інше. Малюкові Близнюку потрібен здоровий, повноцінний сон і прогулянки. Не варто приймати ванни, краще замінити їх душем. У Близнюків можуть бути алергічні реакції на медикаменти. Знак схильний до хвороб шлунка і дихальних шляхів на нервовому грунті.


ДИТЯЧИЙ ГОРОСКОП РАК

Молоді Раки самокритичні, чутливі, ранимі. Рак відчуває найменші зміни у ставлення до себе, вимагає багато уваги, ласки, любові. Малюки Раки люблять спокійну, повільну життя. Це знак дуже прив'язаний до сім'ї. У Раків сильно розвинене почуття прекрасного, це емоційний знак. Рак може захворіти, якщо змінюється його звичне життя! У вихованні маленького Раку, батьки повинні вибирати єдиний фронт, так як Рак прагне пристосуватися і до батька, до матері. Рак любить свою кімнату, свої речі. Рак схильний до хвороб шлунка. По можливості уникайте консервів.


ДИТЯЧИЙ ГОРОСКОП ЛЕВ

Малюк Лев відчуває себе центром всесвіту, царственість цьому знаку, дана від природи. Діти Леви талановиті у всьому. Леви життєлюбний, веселі, щасливі, горді. Вчіть дитину Лева поважати гідність інших людей! Для душевної рівноваги Левам треба бути маленьким сюрпризом, неординарним, незвичайним. Завжди хочуть бути в центрі уваги, вимагають поклоніння й обожнювання. З самого раннього віку, зверніть увагу на серце і судини вашого маленького Лева. При всій зовнішній фортеці малюки Леви вразливі.


ДИТЯЧИЙ ГОРОСКОП-ДІВА

Маленькі Діви терплячі, мовчазні, соромливі, обов'язкові, педантичні та охайні. Діви люблять стійкий розпорядок життя, боятися частих змін і несподіваних змін. Розпливчастість, туманність лякають і погано діють на дітей народжених під знаком Діви. У Дів природжені акторські здібності і відмінно даються точні науки. Діви допитливі і допитливі від природи, купуйте малюкові Діві інтелектуальні ігри, рано починайте читати вголос. Схильні до хвороб горла, кишечника, шлунка.


ДИТЯЧИЙ ГОРОСКОП ВАГИ

Діти Ваги веселі, радісні й добродушні, допитливі. Гармонія в сім'ї дуже важлива для цього знака. Ваги легко сходяться з людьми, товариські, але при цьому Ваги дуже незалежний знак. Терези не люблять стояти перед вибором. Дітворі Терезам потрібен тривалий відпочинок для відновлення сил. Ваги схильні до хвороб кишечника, нирок, хвороб нервової системи.


ДИТЯЧИЙ ГОРОСКОП СКОРПІОН

Дітлахи Скорпіони відважні, сміливі, наполегливі, переповнені енергією, якої неодмінно потрібен вихід, інакше дитина Скорпіон буде вередувати, пручатися і робити все на зло вам. При цьому покарання і суворий тон малюк скорпіон не сприймає. Скорпіони дуже цікаві, за ними потрібне око та око. Скорпіони рано стають самостійними. Дітям, народженим під цим знаком, потрібні постійні фізичні навантаження, інакше почнуться хвороби від невикористаного надлишку енергії. Скорпіони схильні до інфекцій, хвороб носа, сечового міхура. З цим знаком часто трапляються нещасні випадки.


ДИТЯЧИЙ ГОРОСКОП СТРІЛЕЦЬ

Дитина Стрілець чесний, життєрадісний, сповнений надій, товариський. Стрільці дуже незалежні, поводьтеся з ним на рівних. Виховання маленьких Стрільців спирайтеся на почуття обов'язку і честі. Стрілець добре працює, якщо мета поставлена чітко. Поясніть всю картину в цілому, після цього переходьте до деталей. Здоров'я Стрільця залежить від душевного стану, у Стрільця-невдахи опір різко падає. Знак схильний до хвороб легень і печінки.


ДИТЯЧИЙ ГОРОСКОП КОЗЕРІГ

Малюки Козероги дуже самостійні, цілеспрямовані. Виховувати Козерога треба особистим прикладом. Діти Козероги злегка примхливі, образливі і самолюбні, люблять порядок і не переносять, коли цей порядок хто порушує. Козеріг прагне до надійності, міцності, бере приклад з батька. Щоб знайти упевненість в собі, Козерогам потрібен успіх! Козероги схильні до застуд, нещасним випадкам, депресій.


ДИТЯЧИЙ ГОРОСКОП ВОДОЛІЙ

Маленькі Водолії товариські, чарівні. З раннього дитинства ваш Водолій буде випробовувати вас на міцність. Порушить всі заборони, відмовиться виконувати необхідну, скаже: "Ні!" і зробить по-своєму, потім все обміркує, зважить і погодиться з вами. Буде упиратися в своїх бажаннях. Не по роках логічний і розумний. Знання даються цього знаку дуже легко. Виховання Водолія треба проявити ангельське терпіння і міцну витримку. Схильні до захворювань судин і порушенням кровообігу.


ДИТЯЧИЙ ГОРОСКОП РИБИ

Маленькі Риби вразливі, романтичні і живуть в світі своїх фантазій. Дуже важливо прищепити маленькій Рибі елементи реалізму. Постарайтеся переконати малюка, народженого під знаком Риби, що він сам досягне дуже багато, частіше повторюйте, що йому все по плечу. Рибам не вистачає завзятості і наполегливості, привчайте малюка доводити розпочату справу до кінця. Риби люблять спокійну, м'яку обстановку, як би в півтонах. Дуже артистичний знак, з задоволення буде займатися танцями і музикою. Знак схильний до нервових захворювань.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ ДИТЯЧИЙ ГОРОСКОП

Закласти дитячий гороскоп в закладки:


персональний гороскоп 2009Персональний
гороскоп 2009

персональний гороскоп в подарунокПерсональний
гороскоп в подарунок

гороскоп на кожен деньГороскоп на кожен
день

китайський гороскоп 2009Китайський гороскоп
2009

любовний гороскоп на 30 днівЛюбовний гороскоп
на 30 днів

персональний любовний гороскопПерсональний
любовний гороскоп

персональний гороскопПерсональний
гороскоп

гороскоп сумісностіГороскоп
сумісності

гороскоп сексуальної сумісностіГороскоп сексуальної
сумісності

весільний гороскопВесільний гороскоп

дитячий гороскопПерсональний
дитячий гороскоп

гороскоп: криза 2008Глобальна криза
2008

гороскоп зачаттяГороскоп зачаття

персональний китайський гороскопПерсональний
китайський гороскоп

кармічний гороскопКармічний
гороскопна головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua