← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Гороскоп сумісності знаків Зодіаку

версія для друку

Гороскоп на сумісність знаків Зодіаку


Про це не прийнято говорити вголос, це тільки для тебе і для нього. Тонка енергія планет керує твоїми таємними сексуальними бажаннями. Знайди ідеально сумісний з тобою партнера по знаку зодіаку!


Сумісність ОВНА

21.03-20.04

Гороскоп сумісності - ОВЕН

сумісність знаку зодіаку ОвенВогняна дівчина-Овен від свого обранця вимагає насамперед лицарського поведінки і поклоніння.

 • Твій енергійний натиск чудово витримає такої ж Овен, як і ти. Це буде смерч полум'яних пристрастей, феєрверк незабутніх вражень.
 • Поміркований коханець Ваги зможе охолодити твій запал ( що теж непогано ) і заспокійливі подіє на ваш союз. Незабаром ти сама відчуєш, що тягнешся до нього.
 • Раки і Козероги повністю потраплять під твоє вплив і, зачаровані жаром Вогню, добровільно підуть за тобою хоч на край світу.
 • Невимушену обстановку в будинку створять Тельці і Риби. Не всі ж горіти, потрібно вміти і тихо тліти в передчутті гарячої ночі.
 • Залиш свої претензії на провідну роль у союзі з Левом або Стрільцем. З'ясування відносин здатне залити будь-яке полум'я, і тоді пристрасть швидко зійде нанівець.

Сумісність ТІЛЬЦЯ

21.04-20.05

Гороскоп сумісності - ТЕЛЕЦЬ

сумісність знака зодіаку ТелецьТи - власниця у всьому, включаючи любов. У відносинах для тебе головне - порядність і вірність.

 • Добровільно потрапити до тебе в підпорядкування згодні Овни, Близнюки, Леви, Скорпіони, і Водолії. Гармонійну любов принесе спілкування з Вагами. Тут до пристрасного почуття додатися ще й повагу.
 • Раки і Риби здатні розпалити в тобі справжню пристрасть. Проте з ними не знайдеш спокою - завжди будеш чекати того дня, коли вони «попливуть» від тебе безповоротно.
 • Двом тельцям доведеться нелегко. Один з вас почне «буцатися», другий буде доводити свою перевагу. Щоб зберегти стосунки, необхідно підлаштовуватися один під одного.
 • Занепокоєння обіцяють відносини з партнером-Дівою. Тобі важко витерпіти його бажання керувати. Нерішучість Козерога виведе тебе з рівноваги. З ним будь готова до того, що тобі доведеться все вирішувати самій.


Сумісність БЛИЗНЮКИ

21.05-21.06

Гороскоп сумісності - БЛИЗНЮКИ

сумісність знака зодіаку БлизнюкиЗ твоїм красномовством тобі нічого не варто «заговорити». А потім непомітно і зачарувати його.

 • Вдалим буде союз з Овнами, Левами, Дівами і Стрільцями. Вони здатні слухати тебе годинами, захоплюючись своїми промовами і отримуючи від них істинну насолоду.
 • Два Близнюки - це вже цілий гарем. Ви гідні один одного - волелюбні, легковажні, непостійні. Гармонія можлива в тому випадку, якщо ви навчіться слухати один одного. Подібна ситуація чекає тебе і в союзі з Рибами. Тут взаєморозуміння на рівні почуттів, але розумні рішення приймати дуже складно.
 • Любовні стосунки з Вагамиі Водоліями спочатку складаються легко, але з часом є ризик виникнення взаємних претензій. Перепалки будуть дуже бурхливими. Ліжко - не місце для з'ясування відносин та інтелектуальних баталій. Пам'ятай це, і ваш союз буде міцним.

Сумісність РАКУ

22.06-22.07

Гороскоп сумісності РАК

сумісність знака зодіаку РакПід маскою неприступною холодності криється вулкан пристрастей. Дівчина-Рак дуже чуттєва і сексуальна.

 • Гарна пара для тебе - Телець, Діва, Терези, Стрілець і особливо Козеріг. З таким чоловіком ти завжди будеш почувати себе бажаною. Він не злякається лавини почуттів і проявів трепетною турботи, якими ти незмінно оточуєш предмет своєї пристрасті. До речі, саме твоя надмірна прихильність може дуже «напружувати» представників інших знаків.
 • Сумніви не дають спокою: любить - не любить, подобається - не подобається йому те, що ти робиш. Це може стати причиною розриву зі Скорпіоном і Рибами. Шлюб з Овном і вибухонебезпечним Водолієм, швидше за все, буде недовгим. Зайва емоційність може погасити пристрасть.
 • Рак - чудовий коханець. І тільки. На жаль, цей гарячий мачо не зможе стати тобі хорошим чоловіком. Твоя ж кінцева мета у відносинах з чоловіком - сім'я.


Сумісність ЛЕВА

23.07-23.08

Гороскоп сумісності - ЛЕВ

сумісність знака зодіаку ЛевЛев - центральна фігура Зодіаку. Не випадково ти все життя відчуваєш себе в центрі уваги. Оцінюєш ситуацію і людей по одному критерію - по відношенню до твоєї персони.

 • Пару Львів не можна назвати інакше як блискучою. Вони будуть все життя демонструвати оточуючим, настільки сильна любов.
 • Ти будеш потопати в комплементах, якщо закрутиш роман з Близнюками, Терезами, Тельцем або Водолієм. Ці чоловіки розуміють, наскільки важливо для тебе зовнішній прояв уваги, подарунки. Ти будеш лідером у такому тандемі. Тільки не переборщи, інакше твоє прагнення панувати призведе до сварок.
 • Вогонь твоєї стихії буде з часом охолоджені холодною Водою Раків, Скорпіонів і Риб. Два інших Вогняних знака, Овен і Стрілець, можуть виявитися для тебе занадто активними коханцями. А їх нестриманість і колючість послужать приводом для сварок і конфліктів.


Сумісність ДІВИ

24.08-22.09

Гороскоп сумісності - ДІВА

сумісність знака зодіаку ДівиЖінка, народжена під знаком Діви, неймовірно приваблива й чарівна. Секс приносить тобі насолоду, адже спектр твоїх відчуттів неймовірно багатий.

 • Ах, яка вогненна любов чекає тебе з Овном, Стрільцем або Близнюками! Непоганий і навіть душевний союз складеться з Раком і Скорпіоном, сильні почуття вірогідні в союзі з Рибами.
 • Простіше всього тобі знайти спільну мову з Дівою. Правда, сильної пристрасті в цьому романі чекати не доводиться. Але вас обох цілком влаштують рівні, поважні стосунки.
 • Тобі важко проникнути у внутрішній світ Лева або Терезів, а тим більше довго прожити з таким чоловіком - він буде тільки дратувати тебе. Складно зрозуміти і прийняти в якості партнера Тельця або Козерога, хоча ви зможете поділити сфери впливу, тобто заздалегідь обумовити правила вашого спільного проживання. Тоді відносини протримаються довго.


Сумісність ВАГ

23.09-23.10

Гороскоп сумісності - ВАГИ

сумісність знака зодіаку ТерезиНі дня без любові - девіз Ваг! Є любов - є стимул жити.

 • Справжня гармонія чекає з Раками і Козерогами. Саме з представниками цих знаків для тебе можливий довгий надійний шлюб. Палку пристрасть обіцяє союз з Овном. Спочатку вас тягне один до одного, а потім, після гучного з'ясування стосунків, ви разбегаетесь. Цей той випадок, коли нарізно нудно, а разом тісно. Тобі комфортно з Левом і Стрільцем - за умови, що ти сама хочеш підтримувати ці стосунки.
 • Близнюки і Водолії не дадуть тобі спокою. Вам цікаво разом, але ви постійно сваритеся, так що краще навіть не сподіватися на тривалі відносини. А ось недовговічний, але палкий роман цілком можливий.
 • Діва і Скорпіон для привабливі, але недоступні. І до кращого. Тримайся від них подалі. Роман представників цих знаків з дівчиною-Вагами - велика рідкість


Сумісність СКОРПІОНА

24.10-22.11

Гороскоп сумісності - СКОРПІОН

сумісність знака зодіаку СкорпіонТи дуже перебірлива в своїх прихильностях. Приятельські стосунки підтримуєш з багатьма людьми, але дружиш лише з деякими.

 • Непогано складуться відносини з Тельцем і Вагами. У вас однаковий сексуальний потенціал, загальні бажання. Відносини може ускладнити обопільне впертість. Лев і Водолій потішать твоє самолюбство. З ними приємно вийти в люди. Крім того, масу неповторних відчуттів в ліжку тобі доставить їх оригінальність.
 • Коханець-Риби - не найкращий для тебе варіант. Однак якщо ти будеш більш тактовною і терпимою, Риби стануть для тебе гарною парою.
 • Зустріч зі Скорпіоном обіцяє пристрасну любов і не менш страсну ревнощі. Емоції б'ють через край, нео це багато в чому ускладнює відносини. З Раком можливі сутички. Ти дієш відкрито, Рак ж - нишком. А його образливість здатна погасити твоє бажання.


Сумісність СТРІЛЬЦЯ

23.11-21-12

Гороскоп сумісності - СТРІЛЕЦЬ

сумісність знака зодіаку СтрілецьТи - невтомна мисливиця, завжди в русі. Претенденти на твою прихильність повинні бути готові до надзвичайних вчинків і захоплюючим пригодам.

 • Шукай свою половину серед Близнюків, Терезів і Водоліїв. Вони так само рухливі і темпераментні. В ліжку у вас - повна гармонія і взаєморозуміння.
 • Спільну мову знайдеш з Дівами і Рибами. Останні можуть скласти з тобою щасливу подружню пару, якщо переможуть в собі природну меланхолію і консерватизм.
 • Стрілець - символ волелюбності. Кожен, хто намагається обмежити твою свободу, автоматично стає ворогом. Частіше інших на твою самостійність будуть зазіхати Вогняні Овни і Леви, прагматичні Тельці і Козероги, а також Раки-домосіди. Ти, звичайно, можеш зустріти свою любов і серед них, але це буде щасливим винятком.


Сумісність КОЗЕРОГА

22.12-20.01

Гороскоп сумісності - КОЗЕРІГ

сумісність знака зодіаку КозерігНемає натури суперечливішими Козерога. Ти чуттєва і влюблива, але дуже сувора до себе і намагаєшся дотримуватися всіх норм і пристойності.

 • Найкраща пара для тебе - Козеріг. Це один рівень емоцій, схоже сприйняття навколишнього світу. З представниками Водної стихії Раками, Скорпіонами і Рибами ти домовишся легко. І якщо дозволиш собі розкритися, не ховати свої почуття, тебе чекає запаморочливий роман. Поладишь з Овнами і Вагами. З ними ти здатна відчути справжню насолоду.
 • Пристрасні стосунки складаються у тебе з Близнюками та Левами. Їх гарячність, готовність легко зірватися з місця не дають тобі спокою і вимагають напруги сил. Їх ритм життя не збігається з твоїм, що тобі явно не до вподоби. Однак вони сексуально привабливі для тебе.
 • Нелегко доведеться зі Стрільцями та Водоліями. Вони бачать тебе наскрізь, і ти відчуваєш себе некомфортно.


Сумісність ВОДОЛІЯ

21.01-19.02

Гороскоп сумісності - ВОДОЛІЙ

сумісність знака зодіаку ВодолійІмідж Водолія оманливий - ти товариська і дотепна, але постільні втіхи для тебе не дуже важливі. Живу, захоплюючу бесіду ти цінуєш набагато вище будь-якого сексу.

 • Лев і Водолій - блискуча пара, яка сяє завдяки зовнішньому лиску першого і оригінальності другого. Також ти будеш чудово відчувати себе в парі з Овнами, Рибами і Стрільцями. Дуже еротичний союз і хороші перспективи для шлюбу.
 • Сильне взаємне потяг виникне зі Скорпіоном і Тельцем. Перший зарядить тебе своєю емоційністю, другий візьме на себе роль лідера ( що тобі не завжди до душі ). А ось Ваги, з якими у спілкуванні завжди легко, в ліжку можуть розчарувати.
 • Любов з Близнюками та Козерогами, швидше за все, не складеться. По закінченні певного часу почнуться сварки на ґрунті боротьби за лідерство. Ніхто не захоче поступитися, і це неминуче призведе до повного краху відносин.


Сумісність РИБИ

20.02-20.03

Гороскоп сумісності РИБИ

сумісність знака зодіаку РибиЯк романтична і трохи екзальтована натура, ти здатна нафантазувати собі будь-яке почуття.

 • Ідеальний коханець для тебе - Риби. Ви обоє добре знаєте, як доставити один одному сексуальну насолоду. В емоційному союзі з Близнюками і Стрільцем розкриються всі твої таланти. У союзі з Овном і Водолієм тебе чекає справжній феєрверк емоцій. Це буде неймовірно чуттєвий зв'язок.
 • Важко тобі доведеться з Тельцем і Козерогом, в емоційному плані відносини не принесуть великого задоволення. Втім, представники цих знаків можуть бути непоганими коханцями. Не завжди гладко складається зі Скорпіоном. Його сексуальний потенціал набагато вище твого.
 • Проблеми можуть виникнути з Раком і Дівою. Ти то манишь, то відштовхуєш чоловіка. Зрозуміти, що ти хочеш насправді, непросто. Будь послідовна у словах і вчинках, це зміцнить відносини.

Розрахувати персональний гороскоп сумісності знаків зодіаку:на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua