← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як кинути палити


Кидай курити!

кинути курити, хочу кинути курити, як кинути курити?Загальновідомо, що курці хворіють на рак легенів. Однак тютюнові компанії заперечували зв'язок між цим захворюванням і курінням на тій підставі, що наука не мала строгих доказів «провини» тютюну. Нарешті такі докази отримані. У димі цигарок виявлено з'єднання, яке провокує ракове переродження легеневих клітин. Це з'єднання не робить вибору між курцями і некурцями.

Той, хто змушений дихати сигаретним димом, але сам не курить, теж перебуває в групі ризику. На цій підставі уряд США заборонив куріння в громадських місцях, а також ресторанах і барах. Хочете кинути палити? Скористайтеся допомогою наступних «допоміжних» коштів.

Нікотиновий пластир. На шкіру наклеюють особливий пластир, фільтруючий в кров невелика кількість нікотину. В результаті у курця слабшає тяга до сигарет.

Акупунктура. Прийшла до нас з Азії. Навряд чи далекі предки азіатів стикалися з проблемою тютюнопаління, а це значить, що акупунктура тут не може запропонувати перевірених тисячолітнім досвідом рецептів. Однак сучасні методики, за відгуками, і справді допомагають кинути палити. Втім, дані по цьому виду лікування вельми суперечливі.

Гіпноз. Найефективніший засіб! Багато пацієнти змогли позбутися шкідливої звички всього за один сеанс гіпнозу.


Повернутися до списку новин


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua