← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Календар місячних

Розраховуємо свій цикл за допомогою календаря місячних

календар місячнихКалендар місячних - це річ, яку неодмінно повинна вести кожна дівчина, незалежно від того, живе вона статевим життям чи ні. В залежності від того, наскільки регулярно приходять менструації, можна судити про загальний стан здоров'я, не тільки репродуктивної системи. Скажімо, нерегулярні місячні можуть бути пов'язані з неполадками в ендокринній системі або занадто низькою масою тіла. Точну причину цього явища може визначити тільки лікар.

Календар місячних розрахувати зможе будь-яка дівчина. В ідеалі, цикл триває не менш як 25 та не більш 35 днів, найчастіше - 28-30. Інші варіанти потребують медичного обстеження. Важливий момент - менструальний цикл вважається з самого першого дня менструації до першого дня наступної. Так що, коли ваш лікар задає питання: «Коли були останні місячні?», потрібно назвати перший день останньої менструації. У здорової жінки критичні дні приходять точно через певний проміжок часу. Не забути про термін настання таких критичних днів допоможе наш календар місячних онлайн. Вам потрібно лише правильно вказати перший день останнього менструального кровотечі і тривалість циклу.

Для більшості жінок основна роль календарика полягає в тому, щоб простежити не можливе настання вагітності (вчасно помітивши у себе затримку). Дозволяє календар місячних розрахувати і дні овуляції - коли настання вагітності при незахищених статевих актах найбільш ймовірно. Ці дні настають в середині менструального циклу. Початок циклу і його кінець вважаються «безплідними». Однак, відомо чимало випадків, коли жінки вагітніли і в «безпечне» час, а тому використовувати в якості контрацепції тільки календарний метод не варто. Краще вести облік небезпечних і безпечних доби для планування вагітності, а не для захисту від неї.

Ще один цікавий варіант використання календаря місячних онлайн - це планування статі дитини. Відомо, що сталося зачаття точно в середину циклу зазвичай дарує хлопчика, а за 1-2 дні до овуляції - дівчинку. Вважається, що дана статистика обумовлена кращої рухливістю сперматозоїдів - носіїв чоловічої хромосоми. Майбутні ж дівчата не такі спритні, але більш витривалі і терплячі, можуть зберігати життєздатність у жіночих статевих шляхах до декількох діб.

Майбутнім мамам календар місячних онлайн допоможе вирахувати дату пологів. Тривалість вагітності у жінок, в середньому, становить 280 місячної доби. Можна додати 280 до ймовірної дати зачаття (дня овуляції, як правило) і таким чином дізнатися передбачувану дату пологів. Більш простій спосіб - скористатися формулою Негеле - від першого дня останніх місячних відняти 3 місяці і додати 7 днів. Однак, дана формула може давати помилкові результати жінкам з нерегулярним, а також занадто довгим або навпаки коротким менструальним циклом. При довгому циклі овуляція відбувається пізніше, а значить і вагітність триває довше, якщо так можна виразитися. А при короткому навпаки жінка може народити трохи раніше встановленого терміну. На дату народження дитини впливають дуже багато факторів. Навіть у підтверджується кількома методами строк не народжується і половина малюків.

Одним словом, календар місячних - це річ універсальна. І набагато зручніше стежити за своїм циклом онлайн, ніж ставити галочки в паперовому варіанті, який може в будь-який час загубитися, порватися, намокнути, загалом - стати непридатним, і всі занесені до нього відомості загубляться. Тут же за вас все порахує програма і відобразить результати на моніторі. Що може бути простіше?

Вдалих вам підрахунків і жіночого здоров'я!

КАЛЕНДАР МІСЯЧНИХ дозволяє розрахувати дні настання місячних безкоштовно, онлайн:

Вкажіть перший день останньої менструації:

Кількість: Місяць: Рік:

Тривалість менструального циклу: днів


Скільки розраховувати: циклівКористувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua