← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Календар овуляції

Календар овуляції і зачаття

календар овуляціїКалендар овуляції може дуже стати в нагоді тим жінкам, які найближчим часом планують вагітність. Існує безліч способів визначити той єдиний день у циклі, коли може статися запліднення яйцеклітини, але за допомогою програмки все ж діяти простіше. Ми вам розповімо як працює календар овуляції і зачаття, як ним користуватися і які ще є способи для виявлення «потрібного» дня.

Програма налаштована таким чином, що обчислює точну серединку менструального циклу в залежності від його тривалості, це і є день виходу яйцеклітини з яєчника. Ще кілька днів до і після цього вважаються можливими для запліднення, інші - безпечні. Всі ці моменти дозволяє календар овуляції розрахувати і наочно побачити результат у вигляді дат, зазначених різними кольорами.

Крім того, можна скористатися і не «автоматичними» методиками, як то: зростання базальної температури, деякі суб'єктивні відчуття, спеціальні тести і навіть ультразвукове дослідження.

Найточніший з перерахованого вище - це УЗД. Але для отримання достовірного результату його доведеться робити кілька днів поспіль, а це не дешеве задоволення. Вже куди вигідніше календар овуляції розрахувати онлайн. Однак у випадку справжнього безпліддя без ультразвукового моніторингу не обійтися.

Щоб навчитися визначати фази свого менструального циклу шляхом вимірювання базальної температури, потрібно навчитися складати правильний графік і виконувати вимірювання згідно всім правилам, інакше можуть траплятися прикрі помилки. Якщо ви маєте намір самостійно скласти календар овуляції і зачаття, то повинні звикнути не вставати вночі в туалет (температура вимірюється мінімум через 6 годин перебування в спокійному, лежачому положенні), купити хороший градусник (підійде і простий ртутний), знати які температурні значення що позначають. Так, під час овуляції ректальна температура трохи перевищує 37 градусів, а до неї коливається від 36,6 до 36,9. Графік базальної температури може знадобитися і для лікаря, щоб він зміг хоча б поверхово судити про те, в якому стані знаходиться ваша репродуктивна система, точніше кажучи - ваш гормональний фон.

Крім того, сприятливий для зачаття день легко визначать дівчата, ретельно стежать за своїм здоров'ям. Наприклад, у середині циклу може збільшитися кількість безбарвних або трохи білястих виділень з піхви або не сильно боліти живіт. Якщо спробувати календар овуляції розрахувати онлайн, то можна переконатися в тому, що саме в ті дні ймовірно настання вагітності.

Менш чутливим дівчатам можна придбати спеціальні тести на овуляцію. Удачі!

КАЛЕНДАР ОВУЛЯЦІЇ і зачаття онлайн розрахувати:.

Вкажіть перший день останньої менструації:

Кількість: Місяць: Рік:

Тривалість менструального циклу: днів


Скільки розраховувати: циклів

Ще про зачаття, овуляції:

Овуляція ознаки


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua